قربانیان خشونت های خانگی در نهایت می تواند درخواست دستور حفاظت آنلاین

برای بزرگنمایی کلیک کنید St. Louis County now has the only judicial circuit in Missouri allowing victims to file for orders of protection online. - VIA GOOGLE STREETVIEW

  • از طریق GOOGLE STREETVIEW
  • St. Louis County در حال حاضر تنها قضایی مدار در میسوری اجازه می دهد قربانیان به فایل برای سفارشات حفاظت آنلاین.

در یکی دیگر از ورود در لیست از چیزهایی که انجام شده می تواند راه قبل از COVID-19 قربانیان سوء استفاده های داخلی هم اکنون می توانید فایل برای سفارشات حفاظت آنلاین در سنت لوئیس کانتی.

بار کاغذ قدیمی سیستم پر شده است شکایت قربانیان که تا به حال به نشان می دهد تا در ساعات کسب و کار در دادگستری شهرستان در کلیتون به پر کردن فرم در بزرگسالان, سوء استفاده, اتاق کار, و پس از آن منتظر یک قاضی را تایید. اغلب که به معنای تلاش برای ترتیب مهد کودک, ترک کار و یا حتی در خارج از خانه و بدون برانگیختن سو استفاده کننده سوء ظن است. و آن را ممکن است نیاز به بیش از یک فرد مراجعه کنید.

اما در حال حاضر که گسترده عصری جهانی در حال دستیابی به انواع خدمات و توابع در حال بازنگری شود. افراد معلول که گفته شده است برای سال های سال است که حاضر تسهیلات برای کلاس بودند غیر ممکن است پیدا کردن که دانشگاه کاملا قادر به دست زدن به آن در حال حاضر که بقیه جمعیت دانشجویی شده است مجبور کردن دانشگاه ها ، کار از خانه طرفداران را دیده اند افزایش ناگهانی از ویدئو کنفرانس نشست. و تعدادی از زندانیان که قبلا در زندان نگه داشته برای ماه صرفا به دلیل آنها نمی تواند استطاعت به قید وثیقه آزاد شده اند و امید عنوان کردن شیوع بیماری.

این یک جهانی همه گیر و اقامت در خانه سفارشات به حرکت پر کردن فرم های آنلاین برای قربانیان در St. Louis County, اما آن را فوری تر در حال حاضر از همیشه بیشتر مردم جدا شده و در خانه با معتادان است. تعداد هنوز هم در آینده اما استفاده داخلی به نظر می رسد در حال افزایش در سراسر کشور است.

“ما نگران افزایش خشونت خانگی با اقامت در خانه سفارش در حال حاضر در محل” St. Louis County مدار قاضی Jason دادسون در بیانیه ای گفت. “ما می خواهیم برای اطمینان مردم از دسترسی به سفارشات حفاظت و درمان آنها ارائه بدون نیاز به ترک خانه های خود.”

St. Louis County است که جلوتر از بقیه دولت در ارائه یک گزینه به فایل آنلاین. دیگر قضایی مدار در میسوری آن را اجازه می دهد و چند وجود دارد در کشور با توجه به انتشار اخبار از دادگاه.

در حال حاضر این اشکال تنها می تواند در زمینه ساعات کسب و کار — 8a.m. به 4p.m., دوشنبه تا جمعه از ساعت 9 صبح به ظهر روز شنبه — اما این شهرستان است که انتظار می رود به حرکت به پر کردن در هر زمان. وجود خواهد داشت یک قاضی در تماس در تمام ساعات به نقد و بررسی برنامه های کاربردی.

قربانیان را نیز فرصتی برای حضور در جلسات در دستور حفاظت توسط ویدئو کنفرانس.

“ما به توسعه این نوآوری در پاسخ به COVID-19 گیر برای محافظت از نه تنها کارکنان ما اما قربانیان خشونت خانگی در سنت لوئیس کانتی از پتانسیل قرار گرفتن در معرض ویروس” St. Louis County قاضی آماندا McNelley در بیانیه ای گفت:. “اما این تاثیر مثبت در راه دادگاه های ما آدرس خشونت خانگی و کمک به قربانیان خشونت خانگی در دراز مدت است.”

ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در [email protected] و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>