همین Toliver به ارمغان می آورد این باند به هوستون

کلوپ شبانه Spire را بدنام خط طولانی به داخل قطع شده در پنج شنبه شب به عنوان افزایش هوستون ستاره دان Toliver, لمس کردن در شهر هوستون.

به عنوان اتومبیل های کشیده در کنار خیابان بپرسید چه اتفاقی می افتد, آنها روبرو شدند با یک “ببخشید مهمانی خصوصی دعوت تنها.” با او بسیار پیش بینی اولین آلبوم بهشت و یا جهنمدر آستانه منتشر شده این هنرمند وطن طرفداران جمع آوری شده برای یک شب جشن و مراجعت به وطن یامحل تحصیل در باشگاه شب.

Fans at Don Toliver's album listening party,

طرفداران در همین Toliver آلبوم گوش پارتی

عکس جنیفر دریاچه

لازم است بخشی از هوستون megastar تراویس اسکات به تازگی شکل گرفته و ضبط کاکتوس جک سوابق. امضای قابل توجه اعمال مانند Sheck شد (“Mo Bamba”) و به تازگی مرحوم پاپ دود (“دیور دیور”), کاکتوس جک برچسب حول محور زیبایی خاصی که نه بسیاری دیگر تکرار می تواند.

استفاده از منحصر به فرد صدای آواز دان می شکند موج سنتی R&B خواننده ها و حرکت های خود را به یک تخصص بیشتر grungy, hip hop, حضور نمایش گذاشته است که بسیار زیاد خود را به زمین ببخشد.

میله ها به صف شدند با جزوات ویژه نوشیدنی سفارشی به عنوان درخشان بطری سرویس بانوان ساخته شده راه خود را به جداول بقیه حضور مخاطبان تبدیل شده تا به این آهنگ از هوستون کلاسیک و برخی از Travis Scott, محبوب ترین آهنگ ها.

Special Heaven and Hell themed drinks provided by Candy Shack for Don Toliver's album release party.

ویژه بهشت و جهنم مضمون نوشیدنی های ارائه شده توسط آب نبات زیستن برای همین Toliver را انتشار آلبوم ،

عکس جنیفر دریاچه

زمان آیا تا به حال وارد این جمعیت آغاز شده بود یک رقص است که هنرمند به سرعت به پیوست است. گرفتن نزدیک ترین دوستان و طرفداران Toliver با اسلحه بیش از شانه رقصید با تازه خود را وابسته به خانواده است.
نه از دست رفته فرصت را به طرفداران خود یک عملکرد دان ای بیش جدیدترین آهنگ ها به تلفن های همراه و دوربین های روشن او را. با یک لبخند بزرگ بر روی صورت خود, این هنرمند ادامه داد: برای سرگرم کردن شرکت کنندگان.

Chase B in the DJ booth as Don Toliver dances with fans.

تعقیب و گریز B در غرفه DJ به همین Toliver رقص با طرفداران.

عکس جنیفر دریاچه

دان اولین آلبوم بهشت و یا جهنمانتشار این جمعه, مارس 13 پس از مدت ها پیش بینی شده صبر کنید. در حالی که این آهنگ ها بودند لعنتی بیش از بیش تقویت سیستم صدای جمعیت به نظر نمی رسد به مراقبت از. پرنیان از روح تله آهنگ نگه داشته بی خیال مخاطبان در حال حرکت را از طریق آنچه رفت از گوش دادن خصوصی, پارتی, به یک باشگاه باش.

کاکتوس جک جی, تعقیب و گریز B و هنرمند همین Toliver تنظیم میزان بی سابقه ای از اعتیاد به مواد مخدره در پشت انتشار آلبوم آینده اش بهشت و یا جهنم و اجازه دهید خود را وفادار ترین هواداران در اولین بار گوش دادن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>