دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سنگ سرد ادم سفیه و احمق نمی داند KC در میسوری

برای بزرگنمایی کلیک کنید VIA FLICKR/NATHAN RUPERT

بدون استیضاح برای منحرف کردن اذهان ما بسیار خوب رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است از برگشت به او استعداد واقعی بودن بارها و بارها و فوقالعاده نادان در مورد امریکا این کشور که بیش از او ریاست.

به طور خاص, این واقعیت است که Superbowl-برنده Kansas City Chiefs بر در میسوری و کانزاس است. در یک توییت ارسال می شود در مدت کوتاهی پس از این بازی مغلوب ساختن پیشی جستن تبریک گفت تیم و “بزرگ ایالت کانزاس است.”

وارد میسوری سابق ایالات متحده آمریکا, سناتور, Claire McCaskill.

در واقع این اشتباه از سنگ سرد ادم سفیه و احمق را از طریق ما باید توجه داشته باشید که پس از این توییت شامل جملات کامل و صفت که “فوق العاده” این ممکن است شخص دیگری تغذیه او متن. هنوز! این یک پیشبینی مغلوب ساختن پیشی جستن چیزی که به انجام و مردم شده اند ستون در زمان.

و بله تهمت حذف اولین توییت و جایگزین آن را با یک اشاره درست دولت که در آن روسای بازی. اما اینترنت را فراموش نکنید.

وجود نقشه جوک ؟ وجود نقشه جوک.

در حال حاضر, این اولین بار نیست که مغلوب ساختن پیشی جستن است تصادفا خاص میسوری بزرگترین شهرستانها, یا, خوب, خاص کشور ما فوتبال بازی کردن است. در طول یک تظاهرات در سال 2016 — فصل اول قوچ’ بازگشت به لس آنجلس مغلوب ساختن پیشی جستن آغاز شده توسط bizarrely ستایش ما تیم فوتبال. اخیرا طی یک ظاهر عمومی در شهر کانزاساز او ستایش بهتر زندگی خانوادگی برای کار سازمان “حق در اینجا در سنت لوئیس.”

به هر حال به حدی که مغز رئیس جمهور قابل اجرا بر روی سیب زمینی باتری و شیر سستی انسان یک صدای جیر جیر بد نیست که قابل توجه است. مغلوب ساختن پیشی جستن به سادگی حذف صدای جیر جیر و رفت و برگشت به مسئول کشور, نظامی و, به نظر می رسد در تمام شاخه های دولت است. افسوس که هیچ مقدار از اینترنت زیاده مثل آتش که تغییر خواهد کرد.

آره که برای تلفن های موبایل در مورد حق است. چه جهان.

دنبال دنی Wicentowski در توییتر @D_Towski. E-mail نویسنده در Danny.Wicentowski@RiverfrontTimes.com

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید