دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برادر رابرت مغلوب ساختن پیشی جستن می میرد نامعلومی بیماری

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برادر رابرت مرده است. او 71.

“این است که با قلب سنگین سهم من که فوق العاده من برادر رابرت مسالمت آمیز در گذشت امشب” گفت: در بیانیه صادر شده در اواخر روز شنبه. “او نه فقط برادر من او بهترین دوست من بود. او خواهد بود تا حد زیادی از دست رفته اما ما دوباره دیدار خواهد کرد. حافظه خود را زندگی می کنند در قلب من برای همیشه لطفا برای.

“رابرت من شما را دوست دارم. استراحت در صلح است.”

کاخ سفید جمعه اعلام کرد که رابرت مغلوب ساختن پیشی جستن در بیمارستان بستری شده بود با نامعلومی بیماری است. رئیس جمهور در بازدید او را بعد از ظهر جمعه در نیویورک-پروتستان بیمارستان در منهتن.

رابرت مغلوب ساختن پیشی جستن به دنیا آمد و دو سال پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده اخبار به تازگی برای تحت پیگرد برای جلوگیری از انتشار یک کتاب انتقادی از رئیس جمهور توسط مریم تهمت رئیس جمهور شویم.

صحبت کردن برای مغلوب ساختن پیشی جستن: چگونه همین جونیور و دیگر اعضای خانواده هدف های مختلف رای دهندگان با پیام های مختلف

جوانترین از مغلوب ساختن پیشی جستن خواهر و برادر رابرت تهمت بنا بستری در واحد مراقبت های ویژه برای چندین روز در ماه ژوئن.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار در توصیف برادر کوچکتر خود را به عنوان “بسیار ساکت تر و بی خیال تر از من” و “تنها مرد در زندگی من که من تا به حال تماس ‘عسل.'”

رابرت تهمت شروع به کار خود را در وال استریت مشغول به کار در شرکت های بزرگ سرمایه گذاری اما بعد از پیوست به خانواده کسب و کار, مدیریت املاک و مستغلات و دارایی به عنوان یک مدیر اجرایی در این سازمان نسبت ناروا.

قبل از طلاق همسر اول خود بلین مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از یک دهه پیش رابرت تهمت فعال بوده است در منهتن در شرق فوقانی جانبی خیریه مدار.

او اجتناب محل موردتوجه وتماشای عموم در طول برادر بزرگتر خود را در انتخابات ریاست جمهوری داشتن بازنشسته به دره هادسون. اما او در توصیف خود را به عنوان یک حامی بزرگ از کاخ سفید در سال 2016 مصاحبه با نیویورک پست.

“من حمایت دونالد یک هزار درصد” رابرت مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

در اوایل ماه مارس سال 2020 او ازدواج کرده دیرین خود را دختر Ann Marie Pallan.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید