Donde Plowman در سال اول به عنوان UT صدراعظم منجر طریق COVID-19 و ترم پاییز

زمانی که Donde Plowman آغاز شده به عنوان معاونت در دانشگاه تنسی ناکسویل سال گذشته او تمرکز بر گوش دادن به دانشگاه و جامعه و پر کردن موقعیت های خالی در کارکنان است.

در حال حاضر در وسط یک بیماری همه گیر و ملی, عدالت اجتماعی, جنبش, اولویت های آن منتقل کرده اند.

“چیزهایی که من گفته اند که در ماه ژانویه این بود که چیزهایی که بزرگ آنها کم رنگ در مقایسه با آنچه که ما در حال تلاش برای مقابله با, با COVID … و همچنین مسائل مربوط به عدالت اجتماعی و نژاد است که ما کل کشور است که به دنبال در حال حاضر” Plowman گفت ناکس اخبار.

Plowman آغاز شده و در UT Knoxville, در تاریخ 1 ژوئیه 2019. او قبلا معاون اجرایی صدراعظم و رئیس دانشگاهی افسر در دانشگاه نبراسکا-لینکلن کار می کرد اما در UT-ناکسویل به عنوان مدیریت دپارتمان در Zicklin دانشکده کسب و کار از سال 2008 تا 2010.

پیشرو از طریق COVID-19

وقتی مشخص شد که COVID-19 تبدیل خواهد شد و در دراز مدت مشکل Plowman گفت: او به ملاقات با او در کابینه و دیگر دانشگاه رهبران و خواسته آنها را به اشفتگی فکری موقتی آنچه آنها نیاز به انجام به ماندن موفق و ایستادگی کردن از سایر دانشگاه ها.

یکی از ایده هایی بود که به هر دانشجو و ورودی ، در مجموع UT علمی و کارکنان ساخته شده بیش از 41,000 تماس به تماس با دانش آموزان Plowman گفت.

“ما نمی خواهیم دانش آموزان به ترک و بازگشت” Plowman گفت. “ما بسیار نگران است. شما را ترک به مدت هفت هفته شما قطع … ما فقط به نام و گفت: “حال شما چطور است ؟ آنچه نیاز دارید؟'”

در طول همه گیر Plowman گفت: با وجود ارزش است که باید هدایت تصمیم گیری است.

“بیایید خلاق, بیایید مهربان باش و اجازه انعطاف پذیر باشد و ما فقط نگه داشته تکرار که” Plowman گفت.

تصمیم گیری در حال ساخته شده به طور منظم در مورد آنچه که در ترم پاییز خواهد بود. Plowman گفت که او امیدوار است هر کس در محوطه دانشگاه مرتکب خواهد شد به این ایده که “Vols کمک Vols.”

“در حال حاضر که ما فکر می کنم در مورد آینده را در پاییز, من فکر می کنم بزرگترین چیزی که ما در صورت گرفتن است که دانش آموزان ما به عقب و الهام بخش آنها را به بخشی از کمک به دیگر جلد” Plowman گفت.

دانش آموزان را ببینید تغییرات در پردیس: ماسک مورد نیاز خواهد بود در کلاس های درس و برنامه های در حال تغییر و حرکت متفاوت خواهد بود با مردم کمتر مجاز در خوابگاه در یک زمان حرکت می کند-در روز. Plowman گفت: آنها درخواست دانشجویان متعهد به ساخت پردیس یک مکان امن.

“ما نیاز به یک جامعه این سقوط و تمرکز بر ایمنی با توجه به این ویروس به دلیل آن را نمی رفته است هنوز و نمی توان آن را رفته زمانی که آنها در اینجا” Plowman گفت.

پرداختن به رویدادهای نژادپرستانه در پردیس

مدت کوتاهی پس از Plowman آغاز شده در دانشگاه تهران یک ضد سامی پیام نقاشی شده بر روی سنگ در محوطه دانشگاه. Plowman را محکوم کرد پیام و شروع جلسه با دانشجویان و اعضای هیات علمی و کارکنان در مورد چگونه برای جلوگیری از که از اتفاق می افتد دوباره.

چند روز بعد Plowman اعلام می شود وجود دارد زندگی می کنند جریان دوربین های نصب شده در نزدیکی سنگ.

در اوایل این ماه دو UT دانشجویان خارج از دانشگاه پس از رسانه های اجتماعی نوشته های آنها با استفاده از یک نژادی لکه دار جلب توجه. این حادثه برای اولین بار درگیر یک ورودی دانشجو می شده اند که یک cheerleader بود در پاییز. دومین حادثه درگیر یک فرد شناسایی شده به عنوان یک دانشجوی مهندسی استفاده می شود که با استفاده از گرافیک نژادپرستانه زبان نسبت به زنان.

در محیط های دانشگاهی: این دانش آموزان دیگر در کالج ها به دلیل نژادپرستانه رسانه های اجتماعی پست

Plowman گفت که او آماده است به “ناراحت کننده مکالمات” که منجر به تغییر در محوطه دانشگاه. او رهبری فلسفه شده است که “رهبری است که تمایل به عمل” او گفت:.

“ما می خواهیم این را به عنوان یک محل که در آن همه مسائل همه تعلق دارد” Plowman گفت. “ما باید به حرکت فراتر از آن است که به در نظر گرفتن یک نگاه چگونه ما در واقع انجام کارها و چیزهایی وجود دارد که ما این کار را تداوم نژادپرستی و اگر وجود دارد ما باید برای جلوگیری از انجام آن است.”

Plowman گفت: او می داند که “ما یک مقدار زیادی از کار را به انجام” اما می خواهد به تغییر اتفاق می افتد در محوطه دانشگاه.

“من می خواهم ما را به جذب بیشتر دانشکده, رنگ, من می خواهم ما را به انجام یک کار بهتر از حفظ دانشكده رنگ ما استخدام من می خواهید ما را برای جذب بیشتر دانش آموزان از رنگ” او گفت:. “من می خواهم این را به عنوان یک مکان در محوطه دانشگاه که در آن هر کس پذیرای ارزش های “این است که یک محل برای همه’.”

به دنبال سقوط ترم

هنوز هم وجود دارد تصمیم گیری است که باید درباره ترم پاییز. همه چیز نگاه امیدوار کننده برای UT: دانشجوی سال اول ثبت نام تا 8 درصد و تعداد دانش آموزان ثبت نام شده در دوره های تابستانی است تا 13 درصد Plowman گفت.

این دانشگاه در حال انجام است “بسیاری از لجستیکی برنامه ریزی” برای اطمینان از پردیس امن است در پاییز از جابجایی کلاس به اتاق اجازه می دهد که به صورت اجتماعی فاصله برای بازسازی حرکت برای دانش آموزان است.

Plowman گفت که او نیز به دنبال به جلو به گسترش فرصت های تحقیقاتی در دانشگاه. UT رابطه با آزمایشگاه ملی اوک ریج یکی از چیزهایی است که جذب او را به موقعیت.

که رابطه را ادامه خواهد داد به رشد به عنوان UT اعطا شده است 20 میلیون دلار کمک مالی برای اوک ریج موسسه برای ایجاد همکاری تحقیقاتی بین دانشجویان دانشکده و ORNL. دانشگاه تهران نیز راه اندازی شد و با همکاری فولکس واگن و ORNL به ایجاد سبک اجزای خودرو و توسعه وسایل نقلیه الکتریکی.

“ما در حال انجام تحقیقات است که همچنین باعث می شود زندگی بهتر برای مردم در تنسی و در جهان” Plowman گفت.

فراتر از آن Plowman امیدوار به بازگشت به اولویت های آن قرار داده بودند در پشت سوز زمانی که COVID-19 شکست: ایجاد یک طرح استراتژیک و بیانیه چشم انداز برای دانشگاه و ادامه کار در reunifying UT موسسه کشاورزی با ناکسویل پردیس رهبری است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>