“نمی کالیفرنیا من تگزاس!”

اگر شما اویختن در خروجی اخبار Facebook صفحات شما احتمالا دیده می شود این بیانیه در هر زمان یک داستان در مورد تگزاس تبدیل شدن به رنگ آبی نشان می دهد. در بخش نظر مغولان بی پایان از میانسال سفید افراد بسیاری از آنها نگه داشتن ماهی خود را در مشخصات عکس برای برخی از دلیل جیغ که تگزاس نیست باید تبدیل به کالیفرنیا با حرکت به سمت چپ.

این یک مسخره صحبت کردن نقطه بر اساس عمدی جهل و بیش از یک لمس از نژاد پرستی. و یا حداقل یک نام تجاری خاص از ناسیونالیسم که در تگزاس’ هویت باید حفظ شود بدون توجه به هزینه به شهروندان است.

عبارت است متولد شده از یک inarguable واقعیت: تگزاس دیدن بسیاری از مهاجرت از کالیفرنیا. با توجه به همکاران من در اصلاحات Austin یک چهارم از افرادی که چپ ترین کشور-پرجمعیت دولت آمده اند به تگزاس بیش از دهه گذشته است. در 2018, 86,000 مردم از کالیفرنیا آمد در اینجا بیش از کل شهر Bryan. بله, وجود دارد, هجوم مردم در اینجا از گلدن استیت.

اما این مزخرف مطلق است که فرض کنیم که هر فرد از آمدن به اینجا این است که برخی از wide-eyed سوسیالیستی هیپی که در آرزوی مالیات بالا و جایگزینی Whataburgers با سویا بتس. فقط به عنوان تگزاس بسیاری از دموکرات کالیفرنیا بسیاری از جمهوری خواهان. در سال 2016 4.4 میلیون کالیفرنیا رای دادند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از هیلاری کلینتون است که فقط کمی کمتر از تعداد تگزاسی (4.6 میلیون) که به او رای دادند. در واقع بیشتر مردم در کالیفرنیا رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن از رای دوره در 42 کشورهای دیگر. چرا تنها دموکرات ها به اینجا می آیند ؟ یک سوم از کالیفرنیا رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن و شما می خواهم فکر می کنم که آنهایی که می خواهید برای آمدن به معروف محافظه کار دولت خواهد بود آنهایی که تکیه که در راه است.

بیشتر از کالیفرنیا به نظر می رسد مانند یاقوت قرمز قطعات تگزاس از شما ممکن است فکر می کنم. رابرت ایوانز میسازد در پادکست این می تواند اتفاق می افتد در اینجااست که نقطه شروع از بعد از جنگ داخلی آمریکا است که به احتمال زیاد نمی توان در حالت ستاره تنها, اما در روستایی در ایالت کالیفرنیا. مانند تگزاس و کالیفرنیا به جای هار secessionist/partitionist جنبش و نیز مانند تگزاس مردم بیشتر علاقه مند به آن هستند به شدت مسلح به روستایی سفیده که از تقسیم کردن از متنوع تر لیبرال شهرستانها به طوری که آنها می تواند هر دو شروع به خود را محافظه کار دولت و یا اضافه کردن جمهوریخواه کرسی به پشته کنگره ایالات متحده.

چیز دیگری که دو کشور مشترک است سابقه هار ضد مهاجرت کرد. کو کلاکس کلان تا به حال چنین قوی toehold در کالیفرنیا (عمدتا هدف قرار دادن مهاجران آسیایی هر چند به یاد داشته باشید ما که بیش از حد پس از کالیفرنیا جمهوری خواه قهرمان جمهور رونالد ریگان اسکان ویتنامی در خلیج (فارس) است که فعالیت های خود را به پایان رسید تا بر اساس معروف سوپرمن داستان. به من اعتماد وجود دارد مقدار زیادی از کالیفرنیا که شعار “ساخت دیوار.”

حتی مطمئن نیستم که دقیقا چه مردم فریاد “نمی کالیفرنیا من تگزاس” فکر می کنم در حال رفتن به اتفاق می افتد در اینجا در هر صورت. بسیاری از آنها را نقطه به نقطه بی خانمانی و آن را درست کالیفرنیا یکی از بدترین بی خانمانی مشکلات در کشور اما بر خلاف آنچه که بسیاری از محافظه کاران فکر می کنم این دلیل است که از انحطاط باند-کنترل محلات و یا سوء مصرف مواد مخدر. آن را هزینه های مسکن که از طریق سقف است که بزرگترین ضربه. بدون در نظر گرفتن آن را مانند تگزاس انجام هر کاری به خصوص فوق العاده به آدرس خود ما بی خانمانی مشکلات. فرماندار گرگ آبوت است که به اشتباه به مردم بگویند که ما می توانیم با استفاده از فدرال پناهندگان اسکان مجدد پول به نشانی بی خانمان در حالی که طرح خود را برای پایان دادن به بی خانمانی در Austin به نظر می رسد فقط رانندگی آنها را با اقدامات سخت گیرانه.

پس از آن وجود دارد ثابت قفسه سینه-تپش در مورد مالیات با ترس که در کالیفرنیا مالیات بر درآمد دولت ممکن است به اینجا می آیند. تگزاس در حال حاضر ممنوعیت درآمد دولت مالیات است که سال گذشته به تصویب رسید اما این صرفه جویی به طور متوسط تگزاس از پرداخت به سیستم بیش از یک کالیفرنیایی می کند. دولت مالیات بر فروش است که فریب آمیزی پر هزینه ترین تگزاسی. ما نرخ موثر مالیات در اینجا شمارش تمام دولت و مالیات های محلی است 12.71 درصد است. در کالیفرنیا آن را تنها 8.94 درصد است. این ایده که یک پناهگاه مالیاتی نسبت به لیبرال تر کالیفرنیا اشتباه است زمانی که به دنبال در مقدار خارج شده از جیب ما در کل. Texas در واقع یازدهم-بالاترین نرخ موثر مالیات در ميانه ایالات متحده درآمد. آن را ندارد به دلیل هجوم کالیفرنیا.

گفت: “نمی کالیفرنیا تگزاس ما” است که به سادگی بی معنی است. آن را بر اساس کلیشه و تعصب و بد زیادی داده است. تگزاس’ تغییر از سرسخت جمهوری خواه دژ به پتانسیل نوسان دولت نمی تواند مقصر چپ ساحل, دانشگاه علوم پزشکی مشهد از آمدن به اینجا. هیچ شواهدی وجود ندارد که کالیفرنیا است که تنها برای ما ارسال سوسیالیست به خصوص زمانی که به دنبال در جمعیت خود را و آنها نمی آوردن هر گونه مشکلات ما در حال حاضر نیست. پیوند از غرب فقط یک جدید مناسب قربانی از محافظه کار تگزاسی به توضیح دهد که چرا ایدئولوژی خود را به آرامی از دست دادن درخواست تجدید نظر خود را به رای دهندگان به عنوان سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im