مرکز شهر کلیسا شده است به برجسته Knoxvillians پس از سال 1892

سه دیرین محله های کشیش نشین در سنت جان اسقفی کلیسای جامع در مرکز شهر ناکسویل تا به حال به نظر می رسد از بازدید کنندگان اولین بار به عنوان آنها با شوق و ذوق به بررسی کلیسا معماری داخلی و مزین جزئیات یک روز در هفته گذشته.

این تا حدی به دلیل فرانک خاکستری ریک جنکینز و داگ McKamey شده بود و قادر به عبادت در شبستان به صورت ماه به دلیل برخی از مرمت کار می کنند اما آنها همچنین به نظر می رسید به یک عشق صادقانه برای ساختمان کلیسا و وزارتخانه ها.

به عنوان کلیسا مورخ داگ McKamey گفت: در حالی که با اشاره کردن اطلاعات در مورد تمام پنجره ها و دیگر دکوراسیون “وجود دارد چیزی در مورد ساختمان این کلیسا که به من بسیار گرم و دعوت بیشتر را دارد از برخی از کلیساها که در نوع تند و تلخ.”

نشستن در گوشه شمال شرقی کامبرلند خیابان و گردو خیابان سنت جان بوده است ناکسویل نقطه عطفی پس از سال 1892. اما در مقابل برخی دیگر از کلیساها دور نیست آن را به نظر می رسد که رد پای کوچکتر و به عنوان یک نتیجه است که کمی کمتر آشکار.

به این معنا که اگر یک ساختمان از ریز برش سنگ های مختلف و ورودی قوسی شکل آن Richardsonian معماری مشتق از زبان لاتین می تواند به عنوان کم رنگ.

همچنین شاید کمتر به نظر می رسد مانند یک کلاسیک کلیسا از دیگر عمده مرکز شهر ناکسویل کلیساها شامل steeples های و/یا colonnaded ورودی. در واقع به جز برای بزرگ رنگ آمیزی پنجره های شیشه ای همراه کامبرلند خیابان ساختمان به راحتی می تواند همچنین با تصویب دولت ساختمان و یا Masonic lodge.

به عنوان خریداران اخبار همچنان نگاه تابستان در ساختمان های تاریخی و یا در نزدیکی مرکز شهر ناکسویل یک پیاده روی را از طریق سنت جان را نشان می دهد که بخش مهمی از فیزیکی آن تاریخ است که در واقع در حال وقوع در حال حاضر.

آن است که تحت یک عمده مرمت شده است که در نتیجه عوامل مختلف همه با هم در یک بار از جمله آب آسیب و یک عضو جدید در حال نصب.

با توجه به خاکستری بازنشسته جراح ارتوپدی در خدمت به عنوان پروژه مرمت هماهنگ کار کرده دست شامل تمیز کردن سنگ در خارج – به جز سیاه و سفید عمیق لکه ها از یک سال 1919 آتش است که نمی تواند حذف شود.

در داخل دیوارها بودند repainted و replastered سقف/بالا منطقه repainted (از جمله برخی از جزئیات توسط هنرمند جیل سنگ) و کشیش منطقه در نزدیکی محراب شد و دوباره به اتاق را برای ارگان. به عنوان بخشی از این جدید تطبیق تخته سنگ کف گذاشته شد.

جدید LED و کامپیوتر کنترل روشنایی نیز نصب شده است.

“شما به تلاش زیادی برای حفظ همه چیز, اما اگر شما نمی توانید حفظ آن شما را به تلاش اضافی به دوباره ایجاد آن گفت:” خاکستری اضافه کرد که کلیسا امیدوار به بازگشت پرستش وجود دارد در اواسط ماه سپتامبر پس از استفاده از بخش دیگری از کلیسا.

کلیسای جدید Goulding و چوب ارگان و هدیه آن پیر Schantz ارگان به یک کلیسای متحد متدیست در تگزاس است.

جنکینز گفت: کلیسا با افتخار از ایجاد ماندگار فیزیکی میراث با کار مرمت.

“آنچه که من لذت می برد این است که دانستن آن برای رفتن به اینجا را برای نسلهای آینده,” او گفت:. “نوه های ما باید قادر به لذت بردن از این.”

مردم از پدربزرگ و مادربزرگ خود را’ عصر و قبل از آن نیز یک بار لذت می برد این 127-سال-ساختمان های قدیمی. ساختار طراحی شده توسط معمار Joseph Y. Yost از اوهایو و بعد از آن نیویورک است. رزومه کاری خود را شامل چندین courthouses و دیگر سازه های مهم در وزارت امور خارجه.

یک کلیسای کوچک – که شباهت بسیار مزین کشور نمازخانه در داخل کشور – اضافه شده در سال 1914 و خیلی از عبادت اتاق – که یک بار ویژه طبقه چوبی – آسیب دیده بود در سال 1919 آتش. یک دوباره و چند داستان موسیقی اتاق عمل یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد این ساختمان یک کلیسای جامع شارتر الهام گرفته از دخمه پرپیچ و خم آجر پیاده روی در خارج است.

در میان ویژگی های منحصر به فرد و حقایق تاریخی توسط اشاره McKamey هستند که منبر قرار داده شده در سمت چپ به جای راست, شاید پس از شرق تنسی اسکاتلندی پروتستان سنت به جای کلیسای انگلستان پروتکل.

همچنین سنگ آمد از تیت Ga., و پنجره نشسته در بالای محراب در یک الگوی دایره ای انجام شد توسط شرکت های مایل و McCulley. موزاییک مربع به تصویر می کشد عروج عیسی الهام بخش برای نام کلیسای عروج در Northshore درایو یک ماموریت کلیسا ایجاد شده توسط سنت جان.

کلیسا – که خود را جشن 175th سالگرد به عنوان بخشی از یک اسقف — نیز سعی در الهام بخش, در راه های دیگر علاوه بر آن معماری و پرستش ارائه شده است. برای یک دوره آن عمل یک یتیم خانه.

آن را نیز محل عبادت برای چند برجسته ناکسویل ساکنان. آنها شامل نویسنده جیمز ایجی فرزندان ناکسویل بنیانگذار جیمز سفید, بازیگر نقش مکمل زن پاتریشیا نیل سابق دانشگاه تهران رئیس جمهور قهوه ای Ayres, وزیر بهداشت ، لارنس تایسون و اخیرا خلبان بنیانگذار جیمز مور و خانواده اش. UT رئیس جمهور توماس Humes نیز پیشوا وجود دارد.

خاکستری گفت که در حالی که او را دوست دارد به معماری ساختمان, مردم چه او بیشتر است.

“به من این خانه ها بسیار متنوع جماعت است که مدیریت به عنوان یک خانواده ترک ما تعصبات و سیاست در درب بنابراین ما می تواند تمرکز بر دلیل برای بودن در اینجا است که یک روحانی,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>