مرکز سفارت سوئیت مالک: ‘به صورت روزانه ما خونریزی نقدی’

Embassy Suites by Hilton مرکز شهر ناکسویل جدیدترین هتل بود و به کارگیری حدود 100 نفر در ماه فوریه است.

در حال حاضر همه اما پنج شده اند furloughed گفت: Alpesh پاتل صاحب $16.8 میلیون هتل که در ماه نوامبر افتتاح شد 2019.

آن را مانند کل صنعت هتل را ویران شده است به عنوان سفر از crawled به نزدیکی وقفه در طول coronavirus بیماری همه گیر.

پاتل مدیر عامل Kana هتل گروه که مقر آن در ناکسویل و دارای حدود 60 هتل در 18 متحده است.

این شرکت furloughed حدود 90 درصد از آن در هتل کارکنان در سراسر کشور و تماشا به عنوان شرکت گسترده درآمد را کاهش 90% در دو هفته گذشته.

“این 9/11 این است که بحران مالی 2008 ترکیب شده و دو برابر یا سه برابر شده از نظر شدت” پاتل گفت: این تاثیر در صنعت هتل. “این است که قطعا یک حرفه ای-تغییر وضعیت است.”

“ما خونریزی نقدی’

سفارت سوئیت واقع در 507 S. گی سنت فروخته شد برای اولین آخر هفته.

در اوایل ماه مارس آن را آماده برای باز کردن, هوای آزاد, بخشی از شعاع آن پشت بام سالن کار خود را از تابستان است.

“ما در حال دیدن اعداد (در سراسر شرکت) که من به معنای واقعی کلمه فقط هرگز نمی توانست تصور در یک میلیون سال” پاتل گفت. “تک رقمی occupancies.”

روز جمعه در هتل میزبان غذایی درایو از طریق رویداد برای مرکز خدمات کارکنان که تا به حال گذاشته شده است. آن را با همکاری Sysco مواد غذایی کارگزاران و فروشگاه های مواد غذایی به بسته بندی و توزیع 300 جعبه از مواد غذایی و کالاهای اساسی.

مانند دیگران Kana گروه هتل ارائه شده است نرخ ویژه با شروع در $60 شب به اولین پاسخ دهندگان پرستاران و پزشکان که خود نیاز به جداسازی از خانواده ها است.

در شرق تنسی, این گروه همچنین دارای سفارت سوئیت ناکسویل غرب تعطیلات مسافرخانه اکسپرس در توت فرنگی دشت همپتون مسافرخانه و سوئیت ناکسویل شرق و کلینتون تعطیلات مسافرخانه اکسپرس و همپتون مسافرخانه و سوئیت.

همه پتانسیل و آینده Kana, هتل, پروژه های گروه یخ زده هستند و پاتل در حال تلاش برای صرفه جویی در هر دلار. اما هزینه های ثابت مانند باقی مانده حقوق و قبوض آب و برق در ادامه با تقریبا صفر درآمد در آینده است. هر محرک پول و یا وام SBA خواهد بود یک قطره در سطل, او گفت:.

“روزانه ما خونریزی نقدی” پاتل گفت. “ما هنوز بزرگ وام مسکن پرداخت. وام دهندگان شده اند, در بیشتر قسمت ها شده اند تعاونی. اما این رفتن به آخرین برای همیشه لطفا برای. و برخی از بانک ها در حال کمک بیش از دیگران است.”

او پیش بینی می کند که از دست دادن درآمد خود ادامه خواهد داد و در آوریل و مه. تمام هتل ها باز باقی می ماند.

“ما فقط نگه داشتن انگشتان ما عبور کردند که مردم شروع به سفر دوباره و این بیماری همه گیر می شود پشت سر ما در برخی از نقطه در ماه ژوئن,” او گفت:.

مرکز شهر هتل ها سخت ترین ضربه

هر چند آخر مارس اعداد هنوز در دسترس نیست, بازدید ناکسویل رئیس جمهور کیم Bumpas گفت: مرکز شهر اشغال هتل به طور متوسط است 21.3% پس از 8 مارس. Downtown hotel بخش سخت ترین ضربه در سراسر کشور.

در 2019 در مرکز شهر به طور متوسط نرخ اشغال حدود 61 درصد با توجه به اسمیت سفر پژوهش است.

پاتل مثل همه مدیران هتل است دست و پنجه نرم کردن با قطعیت همه گیر ایجاد کرده است.

او تعجب که آیا رویدادهای بزرگ است و گروه بود موکول آیا کالج فصل فوتبال برگزار خواهد شد که آیا مردم احساس امنیت سفر و حتی پس از اقامت در خانه سفارشات برداشته می شوند.

Coronavirus: حدود 80 درصد از اتاق های هتل ها در ایالات متحده در حال خالی میان بیماری همه گیر کوروناویروس

با وجود بیش از درآمد اهداف در ماه های ژانویه و فوریه Kana گروه هتل است که در یک سال 2020 است.

“پیش بینی در حال حاضر فراخوانی برای حدود 50 تا 60% کاهش در کسب و کار ما,” او گفت:. “و این که برای سال کامل به طوری که طول می کشد تا خوب ماه به حساب طول می کشد که برخی از بهبود به حساب در قسمت بعد از این سال است. بنابراین این فقط در کوتاه مدت مسئله برای ما است.”

ایمیل برنا McDermott در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @_BrennaMcD. اگر شما لذت بردن از برنا را پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>