مرکز شهر هیلتون میسازد کردن اکثر کارکنان به عنوان coronavirus آفت سفر و هتل ها

مرکز شهر هیلتون ناکسویل هتل که دیده است یک کاهش عظیم در اشغال میان coronavirus نگرانی کرده است به طور موقت گذاشته اکثریت کارکنان خود را در سراسر انواع شغل انواع.

اساسا این تنها مدیران در سمت چپ در حال اجرا 320 اتاق هتل. هتل مدیر کل پل اردن گفت که او قادر به نگه داشتن چند ساعتی کارکنان.

اما بدون مهمان در هتل وجود دارد هیچ کس برای کارکنان به مراقبت از. هتل را شکست این خبر برای بسیاری از کارکنان جمعه.

“ما می توانیم در اینجا نشستن و پا زدن می تواند در اطراف برای یک هفته دیگر در حالی که ما در تلاش هستیم که اجتناب ناپذیر گفتگو با کارکنان اما در حال حاضر ما در حال رفتن به ساعت” اردن گفت. “آن را به عنوان شروع به سطح شیب دار بالا ما می توانید آنها را به عقب.”

هتل هنوز در پذیرش رزرو.

کاهش هیچ کس پیش بینی

اردن امیدوار است تا کسب و کار میدارد بازگشت در حدود شش هفته است. بین جمعه و شنبه گفت: اشغال نوسان از 100% به 8% و به بالا و به 24 درصد از جمعه شب.

“ما می دانستیم که ما تا به حال برخی از مسائل با بازار اما بدیهی است که من فکر نمی کنم کسی آن را پیش بینی می رویم که کاملا سریع,” او گفت:.

این هتل در حال حاضر عامل با حدود 20 درصد از کارکنان خود را. اردن متوجه برخی از کارکنان ممکن است بازگشت نیست اما او معتقد است که آن را به ارزش خطر برای آنها.

او می خواهد کارکنان را قادر به دسترسی به مزایای بیکاری به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. اردن گفت: هر کس می خواهد برای دسترسی به آنها مزایای پزشکی در طول موقت اخراج و پرداخت زمان در دسترس خواهد بود پس از بازگشت خود را.

‘این است که همه می دانند’

چاک Duble, آشپزخانه, کارگر, گفت که او در میان آن گذاشته است. او در حال حاضر امن یک کار جدید اما همه آنقدر خوش شانس.

“مردم گرفتار کردن گارد و مردم هنوز در حال پردازش آن” Duble گفت. “بسیاری از این افراد کسانی هستند که وجود داشته اند 20 سال و این را همه می دانند.”

او گفت: کارگران به وضوح ناراحت هستند اما به نظر می رسد به درک که در آن هتل از آینده است و شرایطی که خارج از کنترل خود.

عدم وجود انجمن اولیا و مربیان به نظر می رسد “چه grinds مردم دنده بیشتر” Duble گفت.

یک انعطاف پذیر در بازار’

اردن احساس می کند دیگر هتل ها در بازار در حال تجربه شرایط مشابه است. او نه به اشتراک گذاشتن تعدادی از کارکنان که گذاشته شد ،

“برای تمام مفاهیم و اهداف خیلی همه چیز ما در این کتاب ها برای آینده قابل پیش بینی لغو شد” اردن گفت.

که رفتن به تغییر در هر زمان به زودی گفت و آن را “دردناک” برای دیدن کارکنان خود را بدون کار.

خوشبختانه تعدادی از گروه های بزرگ که تا به حال به لغو رزرو شده اند دوباره رزرو برای بعد از آن در سال.

“من فکر می کنم ما باید انعطاف پذیر بازار” اردن گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>