مرکز شهر ناکسویل را ‘معتبرترین’ آدرس برای فروش: داخل گنج پر از خانه

برای 35 سال گذشته گیل و بارون Bustin سفر به مکان های بیشتری از آنها می توانید نام و در طول راه آنها را به دست آورد منحصر به فرد و گسترده مجموعه ای از هنر, مبلمان و مهمتر از همه داستان.

پس 2013, زن و شوهر پر کرده است خانه خود را در داخل تاریخی Holston از ساختمان های مرکز شهر ناکسویل برجسته با آن قطعات و خاطرات. اما آنها تصمیم گرفته اند به بخشی از راه با محل سکونت خود و بسیاری از وسایل خود را برای شروع یک ماجراجویی جدید در پرتغال.

یک-از-نوع محل سکونت ذکر شده است برای $1,595,000.

از کف تا سقف چشمگیر 3,465 فوت مربع محل سکونت پر از گنجینه های از زن و شوهر سفر از جمله 16 قرن عروسی قفسه سینه از عربستان سعودی, دست باف ایرانی و فرش های چوبی 12-صندلی میز ناهار خوری اتاق از آفریقای جنوبی ،

“ما هرگز در نظر گرفته شده برای تزئین این راه” گیل گفت ناکس اخبار. “مردم در راه رفتن و بپرسید که طراح ما است اما آن را فقط به چیزهایی که ما جمع آوری کرده ام در طول سال است.”

این خانه که در قلب مرکز شهر – حق در سراسر از تنسی و تئاتر در کنار Krutch پارک. این که آیا شما یک شهر نشین یا homebody وجود دارد چیزی در آدرس برای همه برای لذت بردن و کشف.

از entryway, مهمان یک نمایش خیره کننده از Sunsphere که زن و شوهر گربه ها لذت ببرید مشرف بر روی طاقچه. این Holston یکی از معدود ساختمان های مسکونی در مرکز شهر ناکسویل که ویندوز رو هر جهت ساخت محل سکونت و محل مناسبی برای تماشای بازار مربع جشن دانشگاه تنسی بازی و گی در خیابان رژه می روند. گام به گام در بالکن برای یک نمایش از شهرستان.

پس از Bustins نقل مکان کرد و در آن زمان دو سال تا زمانی که آنها به پایان رسید بازسازی خانه. این Holston در حال حاضر امکانات رفاهی مانند خصوصی سینما پیاده روی در انبار شراب و نوار مرطوب اما Bustins از آن ساخته شده خود را با اضافه کردن حتی بیشتر ویژگی های عجیب و مقدار زیادی از ذخیره سازی.

“همه چیز در اینجا یک داستان و یا یک هدف” گیل گفت. “ترین زمان آن هر دو.”

زن و شوهر تبدیل به یک صبحانه قطعه زمین پیش امده کردن آشپزخانه به یک گوشه دنج اتاق قاب با کتاب و یک شربت خانه به یک هنر و صنعت اتاق با ذخیره سازی در امتداد دیوار. قفسه اضافه شد در هر گنجه برای ذخیره سازی اضافی. سفارشی سازمان نیز ساخته شده را به زیر شلواری در سراسر محل سکونت.

“ما افزود: همه این نکات کوچکی است که مردم معمولا نمی نگاهی به زمان برای انجام” گیل گفت. “آنها واقعا تفاوت و به ما کمک کرده تا در هر اینچ از فضا.”

کامل, آشپز, آشپزخانه اجازه می دهد تا ساکنان به طبخ و سرگرم به طور همزمان در حالی که موسیقی از صفحه اصلی رسانه سیستم شنیده می شود و کنترل بدون توجه به جایی که شما هستند در محل سکونت.

وجود دارد سه اتاق خواب خاموش راهرو که شامل همه خود را در حمام. این Bustins تزئین شده اند دو اتاق مهمان با سوغاتی از سفر خود را به روسیه و آفریقا است. اتاق خواب اصلی ویژگی های یک پیاده روی در گنجه بزرگ و یک حمام بزرگ با یک جت وان.

“ما یک کمی غمگین در مورد ترک” گیل گفت: در مورد فروش خانه است که در وهله اول او و شوهرش را سفارشی ساخته شده و تزئین شده با مجموعه بین المللی. “من می دانم که ما خواهید بود در ناکسویل یک روز دوباره, اگر چه.”

اطلاعات بیشتر در مورد محل سکونت صفحه اصلی مشاهده و درخواست قیمت می توان در یافت holston1202.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>