پیتسبورگ استیلرز لازم نیست یک انتخاب در پیش نویس NFL تا 49 کلی انتخاب که می آید در دور دوم.

NFL Network پیش نویس تحلیلگر دانیل ارمیا نمی شود شگفت زده به استیلرز استفاده کنید که انتخاب کنید در تنسی دارل تیلور یک پاس حمله کننده که می توانید به عنوان یک شوی linebacker و یا به عنوان یک بازیکن خط جلو خود را با دست در چمن.

“واقعا پویا (و) مواد منفجره” ارمیا گفت: از تیلور در طی یک کنفرانس تلفنی روز شنبه در حالی که بحث در مورد امکانات برای استیلرز’ دور دوم انتخاب کنید. “او یک لکنت گاو حرکت می کند. او واقعا می تواند به شما بد گویی کردن از پشت. واقعا سقف بالا است. اما صدمات من فکر می کنم خواهد شد او با ضربت بزمین کوبیدن یک میخ. بنابراین او می تواند در ترکیب وجود دارد.”

ارمیا گفت: فلوریدا, Jonathan Greenard و بویزی امور خارجه Curtis ویور نیز تصویب rushers که می تواند درخواست تجدید نظر به استیلرز در دور دوم.

تیلور نشان داد بعد از ارشد خود را فصل به این نتیجه رسیدند که او تمام 13 بازی با یک شکستگی استرس در شین قبل از اینکه تحت عمل جراحی در ماه ژانویه است.

با وجود آسیب های, تیلور, به پایان رسید با 46 پردازد و یک تیم بالا 8.5 کیسه. او اندکی 19.5 کیسه برای کار خود را.

تیلور یکی از تنسی بالا NFL چشم انداز. این جلد باید چند بازیکن انتخاب شده در پیش نویس است که در مارس 23-25 در لاس وگاس. UT نمی هر گونه پیش نویس انتخاب سال گذشته است.

تنسی ارسال خواهد شد پنج بازیکن NFL سراغ ترکیب. پیوستن به تیلور خواهد بود linebacker دانیل Bituli گیرنده های گسترده ای مارکز Callaway و Jauan جنینگز و تنگ پایان Dominick وود-اندرسون.

این ترکیب را از دوشنبه تا 1 مارس در ایندیاناپولیس.

NFL.com پیش نویس تحلیلگر چاد رویتر منتشر شد سه دور mock draft در روز جمعه است که شامل یک جفت جلد در دور سوم. او جنینگز رفتن 75 کلی به Indianapolis Colts و تیلور رفتن پنج میدارد بعد در شماره 80 به لاس وگاس اظهارات.

جنینگز خود را بهبود پیش نویس سهام با ابتلا 59 عبور برای 969 متری و هشت touchdowns به عنوان یک ارشد. او نیز به دست آورد توجه در طول ماه گذشته ارشد کاسه در موبایل, آلاباما جایی که او گرفتار یک touchdown عبور از اوکلاهما کارفرمایی Jalen لطمه می زند.

بلیک Toppmeyer پوشش دانشگاه تنسی فوتبال است. ایمیل او را در blake.toppmeyer@knoxnews.com و به دنبال او را در توییتر @btoppmeyer. اگر شما لذت بردن از بلیک پوشش در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال است که به شما اجازه می دهد دسترسی به همه آن را. مشترکین فعلی می توانید اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به بلیک رایگان متن گروه ارائه به روز رسانی و تجزیه و تحلیل بر روی جلد فوتبال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im