درایو از طریق coronavirus تست آغاز می شود در باغ وحش Knoxville, شهرستان راه اندازی درایو عرضه

زنجیره ای مواد غذایی Kroger همکاری با شهر و شهرستان رهبران به راه اندازی, رایگان drive-thru coronavirus تست سایت در باغ وحش محلی در روز جمعه اولین تلاش در Knox County است.

مقامات گفتند که انتظار می رود به آزمون بیش از 300 نفر برای COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از ویروس در سراسر جمعه و شنبه. تست سایت در پارکینگ در 3500 ناکسویل باغ وحش درایو باز خواهد بود از 10 صبح تا 5:30 p. m.

آینده نگر بیماران می توانند تماس Kroger سلامت جلوتر از زمان و برنامه ریزی قرار ملاقات اگر آنها برخی از علائم مانند تب ، تنگی نفس و لرز و سرفه و یا اخیرا در معرض کسی مبتلا COVID-19

این کشور بزرگترین فروشگاه های زنجیره ای خریداری آزمایش از آزمایشگاه و در حال حاضر توزیع آنها را برای هیچ هزینه ای گفت: James کربی, مدیر ارشد, از Kroger سلامت.

پیش از آن در هفته Kroger افتتاح شد-سایت تست مکان در فرانکفورت, کنتاکی و تست شده 500 نفر در سراسر دو رویدادی بودند که بدون هماهنگی با دولت کربی گفت. در اینجا در Knox County, شرکت مشغول به کار به طور مستقیم با شهر و مسئولان شهرستان برای راه اندازی این سایت که بخشی از یک برنامه آزمایشی است که ممکن است گسترش جاهای دیگر.

“ما در حال تلاش برای تعیین برنامه برای مقیاس در حال حاضر” کربی گفت. “آنچه که ما می خواهم به انجام است که واقعا اشباع مناطق خاص و در نوع خود در آن مناطق و به طوری که راه برخی از دیگر مردمی که در حال انجام تست — مانند CVS و یا Walgreens یا خارج — آنها می توانند تمرکز بر مناطق دیگر بنابراین ما در حال تکثیر تلاش های اینجا. من خیلی دوست دارم به اشباع و باید به عنوان بسیاری از تست سایت در ایالت تنسی به عنوان امکان پذیر است.”

مردم اغلب تست شده برای COVID-19 از طریق یک روند دردناک است که شامل بهداشت حرفه ای و متراکم از یک سواب به بینی بیمار تا زمانی که از آن بازدید به پشت گلو خود را. که می تواند بیمار را به تهوع و سرفه و گفت کربی یک داروساز است که می تواند از انتشار ویروس به هوا.

Kroger آغاز شده است با استفاده از یک کمتر ناراحت کننده روش به تازگی تلقی یک جایگزین قابل قبول توسط سازمان غذا و دارو است که در آن یک حرفه ای بهداشت و درمان دست یک بیمار دو سواب و تماشای آنها به عنوان نمونه از داخل هر سوراخ بینی.

مقدار زمان لازم برای دریافت نتایج آزمون بستگی به آزمایشگاه پردازش آن کربی افزود که نتایج ممکن است به عنوان به زودی به عنوان دو روز بعد.

نور اما جریان ثابت از ماشین های نورد از طریق تست سایت در باغ وحش مدت کوتاهی قبل از ظهر جمعه. آن آغاز شده است به آرامی کربی گفت و مقامات هنوز هم “کار kinks.”

Knox County ساکنان که می خواهید به آزمایش می شود می توانید تماس بگیرید 1-888-837-8852.

شهرستان راه اندازی PPE درایو

در ضمن شهر ناکسویل شروع به پذیرش کمک های مالی از تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE در یعقوب ساختمان در Chilhowee پارک. شهرستان کارکنان پلیس و آتش نشانی دانشجویان و داوطلبان و کارکنان تلاش میشد که از ساعت 9 صبح تا 3 بعد از ظهر جمعه.

ناکسویل شهردار Indya Kincannon ساخته شده اولین کمک مالی از روز یک جعبه از یک دوجین N95 ماسک گفت: تراشه بری او معاون عملیات افسر. در یک Facebook پست Kincannon گفت که او خریداری ماسک در طول یک آتش سوزی در شمال ناکسویل کارخانه بازیافت یک سال پیش و قبل از او گرفت ،

“آنها را در گاراژ خود را و او فقط اتفاق افتاده در سراسر آنها آمده” بری گفت. “آنها هنوز هم در جعبه مهر و موم شده و او می خواست به مطمئن شوید که او کاهش یافته است و آنها را این صبح است.”

در روز جمعه در این شهرستان جمع آوری شده 200 جعبه دستکش, 100 جعبه فولاد ماسک و 75 N95 ماسک با توجه به بری. او افزود که این شهرستان نیز دریافت 100 KN95 ماسک که فقط مجاز برای استفاده توسط FDA.

“وزارت بهداشت در حال رفتن به بررسی تمام موارد است که ما در حال در آوردن فقط به مطمئن شوید که آنها با کیفیت است که ما می خواهیم برای رفتن به اولین پاسخ دهندگان” بری گفت.

لوازم اهدا از طریق شهرستان و درایو اضافه خواهد شد به موجودی نگهداری توسط ناکسویل-Knox County Emergency Management Agency, که به نوبه خود خواهد شد و توزیع تجهیزات برای رانندگان آمبولانس, اورژانس, پزشکی, خدمات, کارگران, افسران پلیس, آتش نشانان و دیگر اولین پاسخ دهندگان در شهر و شهرستان.

آژانس ذخیره سازی تجهیزات “خاموش-سایت مکان امن” بری گفت که دزدی از PPE گزارش شده در بیمارستان ها و فروشگاه های مواد غذایی در جای دیگر.

اهدای رانندگی خود ادامه خواهد داد شنبه از 9 صبح تا ظهر در یعقوب ساختمان 3301 E. ماگنولیا Ave. کمک های مالی پس از آن پذیرفته می شود هر دوشنبه چهارشنبه و جمعه از ساعت 9 صبح تا 3 بعد از ظهر به عنوان به خوبی به عنوان هر شنبه از ساعت 9 صبح تا ظهر طول ماه آوریل است.

شهر است به دنبال کمک های مالی از “N95 ماسک ماسک های جراحی غیر دستکش ضد عفونی کننده دست, تمیز کردن دستمال مرطوب و دیگر کلاس تجاری تجهیزات پزشکی.”

Coronavirus موارد در تنسی

ایمیل تراویس Dorman در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @travdorman. اگر شما لذت بردن از تراویس’ پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>