درایو از طریق COVID-19 تست برگزار خواهد شد این تعطیلات آخر هفته در باغ وحش ناکسویل

Knox County خواهد شد که درایو از طریق COVID-19 تست موجود در این آخر هفته.

واجد شرایط افراد که با سی دی راهنمای تست تایید شده توسط Kroger سلامت قبل از تاریخ آزمون و انتصاب می توانید تست شده است. تست برگزار خواهد شد در روز جمعه, آوریل 3 و چهار شنبه, آوریل 4 در باغ وحش ناکسویل پارکینگ از 10 صبح تا 5:30 بعدازظهر این باغ وحش واقع شده است در 3500 ناکسویل باغ وحش درایو.

“شهر ناکسویل متعهد به انجام همه چیز ما می توانیم برای کمک به کاهش سرعت گسترش COVID-19” گفت: ناکسویل شهردار Indya Kincannon. “ما خوشحال می شود قادر به ارائه این باغ وحش به عنوان محل برای این مقدار مورد نیاز خدمات در جامعه ما در حال حاضر. ما قدردانی از همه افرادی که گرد هم آمده اند به درایو از طریق تست آغاز شده و امیدوارم که این کمک خواهد کرد که تسریع نتایج و ارائه برخی از راحتی برای کسانی که با COVID-19 علائم است.”

آزمون در حال انجام از طریق همکاری با Knox County Health Department Kroger بهداشت و شهر ناکسویل.

به درخواست ملاقات تماس Kroger سلامت در 888-837-8852 (888-تست TLC) و پاسخ به سوالات در مورد علائم خود را. اگر مورد تایید شما دریافت تماس تایید قرار ملاقات خود را و درخواست اطلاعات بیشتر.

در روز تست یک شناسه معتبر و انتصاب تایید مورد نیاز است. آزمون خواهد بود رایگان ارائه شده و “وضعیت بیمه است که یک مانع برای تست” با توجه به انتشار از وزارت بهداشت.

سی دی راهنمای تست عبارتند از: تب, تنگی نفس, لرز, سرفه یا اخیر در مواجهه با کسی که مبتلا به COVID-19.

“ما سپاسگزار به Kroger و شرکای اجتماعی برای ارائه این فرصت را برای Knox County,” گفت: دکتر مارتا Buchanan, مدیر ارشد, از, Knox County Health Department. “با افزایش فرصت برای تست ما قادر به دریافت یک تصویر بهتر از وضعیت سلامت در Knox County است.”

وجود 85 موارد COVID-19 در Knox County همانطور که از روز شنبه با توجه به Knox County Health Department. از کسانی که 42 بهبود یافته اند و شده است وجود دارد یک مرگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>