درامر Grover استوارت مراحل از پشت کیت به آواز خواندن در تک آهنگ جدید

Grover استوارت جونیور رول به جنوب شهر کافی شاپ کمی بعد از انتظار در یک بعد از ظهر جمعه همه لبخند و عذر خواهی. یک در خواست درامر در اطراف شهر استوارت بعد کار او را نگه داشته و کمی دیرتر از معمول از او آثار خود را در بخش منابع انسانی شرکت Stewart است که اغلب وظیفه با فرو نشاندن مناقشات سیاسی بین فردی و سازمانی گیر میکنه که طاعون می توانید در محل کار.

بسیاری از نه به پنج نوع نمایش کم نور HR — تمام کسانی که قوانین و آموزش و یادداشت! — اما استوارت که انتقال شش سال پیش از سرمایه گذاری برای منابع انسانی و رشد در نقش او حتی در مدرسه پاره وقت به صیقل دادن اعتبار خود را.

“من یک فرد مردم,” او توضیح می دهد. “در منابع انسانی علاوه بر آموزش سیاست ها و روش های اعمال و قوانین شما باید عشق مردم, چرا که در, منابع انسانی, شما به بنده. من واقعا در مورد لعنت به مردم است.”

استوارت حمل است که انرژی را از کار روز خود را به بسیاری از مباحث در اطراف شهر که در آن او را فراهم می کند ریتمیک پالس برای برادران vpn privacy tunnel, the Mo E All-Stars را فشار دهید بازی و بیشتر. و در موسیقی که در آن غرور دریافت کبود به راحتی استوارت در می یابد که او اغلب هر دو به ضرب و شتم دروازه بان و, تشویق کن, از پشت کیت. “جنگ اتفاق می افتد در گروههای; اصطکاک اتفاق می افتد در گروههای” استوارت می گوید. “همه ما باید نه چندان بزرگ روز — آن اتفاق می افتد. چگونه ما مربی با یکدیگر همراه و الهام بخش هر یک از دیگر ؟

“کسانی که مهارت های قابل انتقال ترجمه به هر دو جهان را,” او می گوید او HR پس زمینه. “در حال درامر شما نیروی محرکه و هر کس به دنبال شما.”

استوارت اعتبارات خود را مثبت حفظ صلح نگرش به عنوان به خوبی به عنوان خود را همه چیز خوار سلیقه موسیقی به تربیت او در کیرکوود جایی که او کوچکترین فرزند در یک خانواده ده نفری از بچه ها.

“من مادر مجموعه بنیاد” استوارت می گوید. “او یک پیانیست کلاسیک آموزش دیده اما او نیز عالی خواننده. در خانواده من این بود که موسیقی در تمام طول روز.” بودن کودک از خانواده با نه خواهر و برادر بزرگتر Grover عمل به عنوان یک اسفنج و آغشته به آن همه بالا: انجیل و گروه نوسان از مادرش پاپ بریتانیا و پروژسترون از یک خواهر بزرگتر و یک آموزش و پرورش در KSHE Klassics — Led Zeppelin, سفر, Eddie Money — از برادر بزرگتر خود.

مادر او مدیر موسیقی در کلیسا پس از یک جوان Grover gritted دندان های خود را از طریق درس پیانو با مادر خود را. هنگامی که خود را برادر بزرگتر خود را رها درام کیت را به این ارگان استوارت تضعیف بر روی مدفوع و هرگز به سمت چپ. “آن را بیش از وجود دارد,” او می خندد.

“به عنوان یک بچه من می خواهم به صرف ساعت های بی شماری در کیرکوود کتابخانه, گوش دادن به سوابق مصرف آنها را به خانه و تمرین آنها را” او به یاد می آورد. “این که چگونه من کشف Steely Dan کشف هم رفته است. ‘من می توانند یاد بگیرند که بسیاری از این!’ اما تلاش برای بازی مانند جف Porcoro? آن را فراموش کرده ام.”

اما انجام به عنوان استوارت در پشت کیت در سال گذشته او را آغاز کرده است با انتشار الکترو-روح مجرد تحت نام خود را شامل خود خواننده و آهنگ است.

“من را, نقطهنظرات آنچه من می شنوم در سر من است و من خواندن آن را بر روی یک vocal recorder بر روی گوشی من” استوارت می گوید از خود روند. او را متکی به خود بار منفور درس پیانو به انتقال برخی از ابزار دقیق به صفحه کلید اما اغلب او متکی بر یک cenacolo از دوستان او ساخته شده در 25 سال بازی در اطراف شهر به گوشت از آهنگ.

اولین دو آهنگ تولید شده توسط اندرو Stephen که جاز لغو احکام صادره ی و خانه-موسیقی می دانید-چگونه یک فرد کامل برای همکاری با استوارت.

“این یک لذت کار با اندرو” استوارت می گوید. “او بسیار جوان تر از ما, اما او یک ثروت از دانش است.”

استوارت شده است با انتشار یک آهنگ هر چند ماه از ارسال آنها را در خود Bandcamp صفحه به عنوان به زودی به عنوان آنها آماده است. “اولین آهنگ من منتشر شده است ‘من رشد کرده ام و آن را اساسا برای خود صحبت می کند” او می گوید. “من رشد کرده ام, من بالغ شده و توسعه یافته از طریق زندگی من شرایط و تجارب است. این چیزی است که به من اجازه داد به منظور توسعه به فرد است که من امروز هستم.”

استوارت می گوید که بسیاری از مردم شگفت زده شدند که به خوبی در نظر گرفته درامر شده بود moonlighting به عنوان یک خواننده بلکه بسیاری از سابق خود bandmates بودند ران به استعدادها و او را تشویق به گام به جلوی صحنه است.

“من در حال بازی در رالف ساقی گروه و من 25 ساله” استوارت می گوید از برنامه رهبر گروه. “رالف خواهد از من بخوان و بگو: شما عاشق آواز خواندن در گروه من.’ و من گفت: “من فقط می خواهم به بازی (درامز).’ رالف یک مربی و برادر بزرگ به من و گفت: شما باید خود را شکستن ترس مرد.'”

تشویق از او bandmates کمک فشار استوارت به سمت میکروفون. “همه این افراد در اطراف من بودند گفت: “شما رو صدا: استفاده از آن” استوارت به یاد می آورد. “سال گذشته من گفت:” من میخوام شکستن ترس است. من میخوام از انتشار این من اهمیتی نمی دهند چه کسی فکر می کند من فقط میخوام برای آن بروید.'”

استوارت هنوز هم می تواند در بر داشت در پشت درام کیت بیشتر از نه, اما او هیچ برنامه ای برای متوقف کردن این موسیقی جدید خروجی.

“هنگامی که شما شروع به انجام کاری می شود آن را واقعا اعتیاد آور است,” او می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>