Dumbass گذاشته و RFT کارمند است که نمی خواهد ترک در حال حاضر در حال اجرا برای فرماندار

برای بزرگنمایی کلیک کنید Daniel Hill: Not the leader we need, or even want, but the leader we deserve. - KELLY GLUECK

  • کلی GLUECK
  • دانیل هیل: نه رهبر ما نیاز دارید و یا حتی می خواهید, اما رهبر ما سزاوار است.

بسیاری اتفاق می افتد در یک هفته.

یک روز شما هزینه درآمد کافی شاغل, زندگی رویایی, اخیرا دستور به کار از خانه و به دنبال به جلو به کار کردن در لباس زیر خود را به جلو رفتن.

بعد شما از یک شغل, در کنار چند تن از همکاران خود را. فراتر از آن, شما فقط تصمیم می گیرید که شما نمی خواهد در واقع موافق بودن گذاشته بنابراین شما نگه داشتن کار با وجود دریافت یک چک.

و سپس شما را برای فرماندار.

برای بزرگنمایی کلیک کنید daniel-hill.jpg

در شرایطی که از هر چیزی بهتر است برای انجام با خودم و از آنجا که ما زمان فرماندار dumb است که به عنوان سنگ حاضر به انجام هر چیزی معنی دار در مواجهه با جهانی همه گیر نیست و حتی رای خود را به دفتر فعلی و هرگز حتی یک بار سعی کردم به خواستگاری ما با تفنگ من اعلام نامزدی من برای 58 فرماندار این ایالت میسوری است.

چرا باید به شما رای دادن برای من ؟ این یک سوال بزرگ است و من پاسخ آن را با یکی دیگر: چرا شما رای برای هر یک از این دیگر کاملا بی منطق turds در حال حاضر twiddling خود را احمق thumbs جف در شهرستان ؟

تپه اجرایی خواهد انجام دور با این گربه چربی. تپه دولت معتقد است که گربه باید نازک است. تپه اجرایی خواهد خوراک گربه ها از این دولت یک رژیم غذایی سالم و متعادل است که اطمینان خود را به خوبی بودن.

و این فقط آغاز است. به عنوان رسمی وب سایت کمپین میسازد من انجام می شود خیلی بیشتر به کار برای مردم خوب میسوری پس از من رسیدن به فرماندار عمارت. اینها ایده های رادیکال مانند اطمینان است که هر کس در دولت مراقبت های بهداشتی و قوی خالص ایمنی در طول یک بیماری همه گیر و تصویب قوی و فوری مهار اقدامات در طول یک بیماری همه گیر و فقط به طور کلی نیست که کاملا و به طور کامل بی فایده در طول یک بیماری همه گیر.

آن رفتن به یک راه طولانی برای دریافت کنید که در آن ما نیاز به, اما این جاده به ارزش رفت و آمد چرا که در این زمان نامشخص, ما لازم نیست حرفه ای دیگر سیاستمدار خاراندن پشت لابی در هزینه شهروندان Missouri. ما نیاز به یک انحطاط لعنتی دیوانه و مجنون است دانیل هیل.

اگر شما آماده برای سوار همراه با ما به عنوان ما راه اندازی یک بی سابقه ای در مبارزات انتخاباتی از مطلق لجام گسیخته حماقت دیدار “داوطلب” و “donate” بخش کمپین ما وب سایت. با هم, ما “رسیدگی به چسبندگی.”

دانیل هیل برای فرماندار 2020: از آنجا که ما نیاز به یک رهبر که به عنوان احمق به عنوان زمان ما زندگی می کنند در.

دانیل هیل بود RFT موسیقی ویرایشگر تا او را خاموش گذاشته بود و پنج روز پیش و در حال حاضر او فقط حاضر به ترک. او را دنبال کنید در توییتر @rftmusic.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>