ناکسویل بازیگر ایلین هندریکس هیچ غریبه ای به تصویر هوشمند محاسبه و اشتباه زنان است.

احتمالا بهترین و شناخته شده برای نقش خود را به عنوان مردیت بلیک در دیزنی “مرجع دام” هندریکس یک میل شدید برای کسانی که نوع شخصیت و آخرین, یک, الکسیس کارینگتون از CW را “سلسله” راه اندازی مجدد متناسب با این قالب.

آیا در کارینگتون نیز ارائه شده است هندریکس یک فرصت جدید در زندگی حرفه ای او: را در نقشی که قبلا برگزار شده توسط سایر بازیگران.

“در زندگی من همیشه در تلاش برای یادگیری چیزی جدید و تلاش چیزهای مختلف و کاوش و غیره ، و…. اما این کسب و کار نمی کند و همیشه من را تازه ترین از شگفتی و غیره … به جای یک نقش است که در جریان بوده است برای چند سال چیزی است که من انجام داده ام قبل از اینکه گفت:” هندریکس.

“و پس از آن به در آمده و چوب در اطراف و یک بخش دائمی نشان می دهد که کل فرایند است و نه چیزی است که من انجام داده ام بنابراین من نمی دانم که کاملا آنچه انتظار می رود و من شده اند هیچ چیز, اما زیبا و خوش با عشق شگفت زده کرد.”

چگونه ایلین شد الکسیس کارینگتون

بینندگان تلویزیون برای اولین بار به می دانم که کارینگتون در اصل “سلسله” که پخش ABC از 1981-1991. بازیگر Joan Collins نقش کارینگتون و برنده گلدن گلوب برای عملکرد خود را در سال 1983.

هر دو اصلی و CW راه اندازی مجدد تمرکز بر روی ثروتمند کارینگتون خانواده و طرح های خود را در برابر هر یک از دیگر. الکسیس کارینگتون است که همسر سابق از میلیاردر بلیک کارینگتون و او شناخته شده برای او توطئه های مختلف مربوط به کودکان است.

هندریکس نه تنها تا به حال به دنبال کالینز’ تجسم بلکه Nicollette Sheridan که ستاره دار به عنوان کارینگتون در “سلسله” بازسازی اول و دوم فصل.

شریدان رفتگان از نمایش و هندریکس در زمان جای خود را در “سلسله” فصل سوم است که در حال حاضر پخش در 9 بعد از ظهر جمعه ها در سی دابلیو.

هندریکس در حال تماشای بزرگ کالینز در اصلی و دوست داشتنی نشان می دهد. او همچنین binged تماشای هر قسمت از راه اندازی مجدد برای آماده شدن برای نقش خود را به.

“من تا به حال اصلی الکسیس سوخته به حافظه من و این که من می خواستم به بیرون کشیدن بیشتر از این نیز فقط بسیار به طور طبیعی در wheelhouse بنابراین من تا به حال بیشتر جوآن کالینز در ذهن من است. اما چیزی که من درک بیشتر این است که آنها واقعا به من اجازه آوردن ایده های خود من و اجازه دهید من را Alexis خود من,” او گفت:.

“بنابراین صرف نظر از جوآن کالینز, تقاضاهای Nicolette من احساس می کنم مثل با هر قسمت, من فکر کردن بیشتر و بیشتر به او و واقعا پیدا کردن صدای که من می خواهم به او بدهد …”

‘… هرگز در وحشی ترین رویاهای من …’

هندریکس نسخه کارینگتون دارای دو انگیزه بقا و عشق به کودکان — Fallon, Steven و آدم. او گفت: کارینگتون را انتخاب و اقدامات او برای تبدیل شدن به اشتباه اما همیشه وجود دارد یک طرح در ذهن خود را.

“به نظر می رسد مانند وجود دارد نه یک روش به جنون هنگامی که وجود دارد است و او اشتباه گرفته می شود اما به عنوان کسی که نقش این نوع از شخصیت من نیست کسی که به قضاوت آنها گفت:” هندریکس.

“بنابراین هر کس دیگری می تواند مانند” آه او خیلی بد است. او بسیار ستمکار. او را طوری دستکاری.’ و من درست مثل ” نه. او فقط اشتباه گرفته است. او دارای یک درایو. او نورد با مشت. او برای زنده ماندن هر پرتاب در او.'”

در حالی که تماشای “سلسله” به عنوان یک دختر جوان هندریکس هرگز فکر نمی کردم او می خواهم قدم به Collins’ یاد نقش. اما او شکایت نیست.

“هرگز در وحشی ترین رویاهای من, من تا به حال تا به حال تصور که این امر ام اتفاق افتاده است. منظور من به عنوان یک کودک من حتی نمی دانند که من که قرار بود به انجام هر یک از این است که یک روز من را رشد و گام به این کفش ها,” او گفت:.

“من انجام داده اند هفت قسمت در حال حاضر, و من هنوز هم احساس می کنم ‘آه وای آره من حل و من واقعا اینجا. وای این است که واقعا اتفاق می افتد. OK.’ آن فقط سرد و من امیدوارم که در جایی در امتداد راه من را وادار به دیدار با جوآن کالینز. من که دوست دارم.”

در حال حرکت به Atlanta, پروژه های بیشتر

هندریکس را “سلسله” نقش نیز پیوست او با دوست و همکار بازیگر Elizabeth Gillies که ستاره به عنوان فالون و آن را بازگشت او به آتلانتا جایی که او برای اولین بار شروع زندگی حرفه ای خود را.

“سلسله” است که فیلم برداری در آتلانتا و نشان می دهد حوادث را در محل وجود دارد. از آن برداشت شده است تا برای فصل چهارم با توجه به هندریکس پس او را در آنجا باقی بماند.

پس از زندگی در لس آنجلس و نیویورک هندریکس گفت: آتلانتا خوش آمدید تغییر سرعت.

“من فکر کردم آن را به محل مناسب برای شروع زندگی حرفه ای من به دلیل آن را نبود طاقت فرسا و من آمده ام, و بله, آن را رشد و بله وجود دارد مقدار زیادی از فیلم اتفاق می افتد در اینجا, اما من فکر می کنم آن را هنوز هم بسیار قابل کنترل است. شما هنوز هم می تواند یک زندگی خوب در حالی که مشغول به کار در صنعت و در حال حاضر به عنوان پر و نوع دیوانه به عنوان زندگی من بوده است و من استقبال این نوع از ساختار و ثبات است.”

هندریکس به پروژه های دیگر در آثار فراتر از زمان خود را در “سلسله.” نگه داشتن یک نگاه برای او در “بهشت گمشده” یک آینده Southern Gothic داستان مجموعه به هوا در برترین شبکه.

هندریکس توصیف نشان می دهد به عنوان پیچیده و تاریک است. او نقش غیر عادی Devoe Shifflet.

“او وجود دارد. من فکر می کنم مردم در حال رفتن به او را دوست دارم. قطعا همین طور است. او یکی از مورد علاقه های من,” او گفت:.

هندریکس نیز ایفای نقش کرده است در “باشگاه کشور” اولین فیلم بلند سینمایی از خواهر فیونا و سوفیا رابرت که با هم کار می کرد به نوشتن مستقیم و تولید این فیلم با توجه به مهلت.

هندریکس گفت که او مطمئن نیست از این فیلم وضعیت در حال حاضر. او به این دلیل است که او می خواست برای حمایت از رابرت خواهر’ کار می کنند.

“هنگامی که آنها از من خواست به انجام آن من بود و من کاملا می خواهید به حمایت از آنها.’ آنها آنقدر هوشمند و غیره بر روی آن و آن را فوق العاده بلند پروازانه اسکریپت و گاهشمار,” او گفت:. “و آنها آن را تمام انجام می شود و من نمی توانم صبر کنید. من چیزی ندیدم از آن رتبهدهی نشده است, اما من نمی توانم صبر کنید تا ببینید این همه را با هم …”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net