کسب این عمل اولین ‘درآمد’ مقدار زیادی از ورودی


شرکت های فن آوری می گویند این اشتباه مسیر به هدف مشترک حفاظت از کودکان و نوجوانان آنلاین

خبری که کمیته قضایی مجلس سنا در هفته آینده خواهد بود بررسی لایحه ای است که می تواند تغییر چهره کودکان, محتوای آنلاین خود جلب کرد سریع واکنش بسیاری از آن منفی است.

این کمیته برنامه ریزی یک جلسه 11 مارس در از بین بردن سوء استفاده و شایع غفلت از فن آوری های تعاملی [کسب آن] عمل می کنند.”

این لایحه که معرفی شد و توسط سناتور. لیندزی گراهام (R-S. C.) را اصلاح ثانیه. 230 برای گفتن شخص ثالث مسئولیت ایمنی را گسترش دهید به سوءاستفاده از قوانین به معنی یک Facebook یا Twitter برگزار می شود مسئول پست که به طور غیر قانونی بهره برداری از کودکان.

از کسب این لایحه همچنین ایجاد یک کمیسیون ملی آنلاین سوءاستفاده پیشگیری برای ایجاد بهترین شیوه برای جلوگیری از چنین بهره برداری.

که نشسته بود به خوبی با بسیاری از مردمی است.

“جدید امریکا باز موسسه فن آوری (OTI) به شدت مخالف این لایحه بود که موثر در دستیابی به این هدف [‘مبارزه با بهره کشی جنسی از کودکان آنلاین’] و به جای تهدید هر دو حقوق و قانون اساسی ما و رمزگذاری در نتیجه نیز با به خطر انداختن حریم خصوصی و امنیت کاربران اینترنت گفت:” این گروه است.

نگران است که این لایحه به دولت “پشت درب” برای رمزگذاری خدمات اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا و آمریکا برای رفاه تیمی را به هدف در این قانون.

مرتبط با: Cantwell: 5G امنیت به معنی هیچ دولت آمریکا پشت درهای

“به دست آوردن آن عمل می کنند را تهدید می کند ایمنی از فعالان قربانیان خشونت های خانگی و میلیون ها نفر از دیگران که تکیه بر رمزنگاری قوی هر روز گفت:” آیتالله ارشد قانونی وکیل کیت Ruane. “از آنجا که از ایمنی و امنیت رمزنگاری فراهم می کند, کنگره بارها رد قانون که ایجاد یک رمزگذاری backdoor. این قانون خواهد توانمندسازی یک غیرمنتخب کمیسیون به طور موثر به دستور چه کنگره به زمان و دوباره تصمیم گرفت در برابر, در حالی که همچنین به خطر انداختن آزادی بیان در اینترنت در این فرآیند است. این لایحه است نه راه حل واقعی و جدی مضرات آن ادعا می کند به آدرس.”

انجمن جهانی انجمن تجارت ITI به دنبال کت و شلوار.

“با وجود این قانون اظهار داشت: اهداف ما معتقدیم که کسب آن عمل خواهد شکست به معنی مقابله با استثمار محتوا فراتر از زمان و ابزار و قوانین و شامل کشنده نقص که تضعیف امنیت و حریم خصوصی و آزادی بیان” گفت: ITI جمهور Jason Oxman. “صنعت فن آوری را به ادامه کار با دولت اجرای قانون کاربران و جوامع از جمله با حامیان این لایحه اطمینان حاصل شود که محصولات با تکنولوژی و خدمات همچنان به ایجاد یک محیط امن آنلاین.”

ITI پیوست و در روز قبل از آن با وزارت دادگستری و نمایندگان استرالیا و کانادا و نیوزیلند و بریتانیا به پشتیبانی داوطلبانه دستورالعمل حفاظت کودکان آنلاین از استثمار جنسی.

در طرف دیگر بود مرکز ملی در بهره برداری جنسی. “در حال حاضر فناوری بزرگ است و هیچ انگیزه ای برای جلوگیری از شکارچیان از نظافت و استخدام قاچاق کودکان آنلاین و به عنوان نتیجه کودکان بی شماری را قربانی کاهش یافته به کودک معتادان در سیستم عامل های مانند Instagram, Snapchat و Infinite” گفت: NCSE جمهور Patrick A. Trueman. “کسب درآمد آن را به ما می دهد این از دست رفته مشوق ساخت زمان هدیه ای ایمنی تحت قانون ارتباطات نجابت بخش 230 مشروط است. برای حفظ ایمنی سیستم عامل رسانه های اجتماعی خواهد شد که برای نشان دادن آنها به طور جدی کار برای جلوگیری از بهره کشی جنسی آنلاین از کودکان زیر سن قانونی و سوءاستفاده جنسی از کودکان مواد (CSAM).”

“در حالی که تعادل نیازهای ملی و امنیت فردی در امروز شکننده امنیت, چشم انداز به چالش کشیدن این لایحه ایجاد مشکلات به جای ارائه یک راه حل” گفت: هدر غرب سر از سیاست آمریکا برای موزیلا.

“جامعه اجرای قانون است تا این قانون یکی دیگر از تلاش برای تضعیف رمزگذاری است که در بستر امنیت دیجیتال. رمزگذاری تضمین می کند اطلاعات ما — از ما حساس مالی و پزشکی جزئیات به ایمیل ها و پیام های متنی — محافظت شده است. بدون آن جهان است و به مراتب خطرناک تر محل.

“در حالی که نیت خوبی که کسب این عمل باعث می شود آسیب های زیادی به باز کردن اینترنت قرار داده و روزمره آمریکایی ها در خطر بیشتر است. ما مشتاقانه منتظر به کار با سنسور. گراهام و Blumenthal و کمیته های مربوطه خود را برای پیدا کردن ایده های بهتر برای ایجاد یک امن تر و امن تر از اینترنت برای همه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>