شرق تنسی bartenders توصیه می کنیم این کوکتل برای شما از طریق اجتماعی فاصله

همه ما می تواند استفاده از یک نوشیدنی در حال حاضر و محلی خود را بار من در اینجا برای کمک به.

ما خواسته چند تا از منطقه ما را روپوش خود را ساده و کوکتل دستور العمل های که شما احتمالا می تواند مدیریت را از خانه در میان این زمان از, اجتماعی, فاصله, زمانی که ما نمی توانیم حلقه به نوار ضد ما در مورد علاقه نوار یا رستوران.

در اینجا برخی از توصیه های خود را.

Boozy شکلات, شیر

توسط Allie Traylor متصدی بار در ال چیکو

مواد لازم: 2 اونس از Baileys, 1 اونس, Kahlua, شیر, شکلات شربت

چگونه به: پور دو اونس Baileys به یک فنجان شیر است. اضافه کردن شربت شکلات و هر اونس, Kahlua. آن را در خدمت بیش از یخ اگر شما تمایل.

Allie را: این نوع از یک فرد تنبل راه برای نوشیدن آب است, اما این یک راه سرگرم کننده است. آن را آسان به sip و چیزی که بیش از حد شدید است. اگر شما در حال رفتن به فر شراب خواری-تماشای چیزی است که آن را یک راه مناسب برای استراحت.

صبحانه در یک لیوان

توسط الهام تاتل متصدی بار در Steph, بلوز باشگاه در مریویلل

مواد لازم: می توانید از PBR سخت و قهوه و یک شات از Skrewball کره بادام زمینی ویسکی

چگونه به: گرفتن مات شیشه ای پاینت از فریزر خود را و بازی شیر یا خط در یک زن و شوهر تکه های یخ. پور در PBR سخت قهوه و اضافه کردن یک شات ویسکی.

الهام را: آن را خوشمزه است. طعم آن مانند یک فرد بالغ اطمینان در صبح است. آن را شیرین. این شگفت انگیز است. آن را نمی فوق العاده قوی. آن را مانند طعم مشروب. آن چیزی است که جالب و خوب درمان است. آن را می سازد بهترین صبحانه میلک شیک.

Daiquiri

توسط Lynzi مریخ متصدی بار/سرور در BucketHead میخانه; متصدی بار در تلاقی چند خیابان یا جاده

مواد لازم: 2 اونس از نور رم 1 اونس از آب آهک ½ اونس شربت ساده, چلپ چلوپ از رم تاریک

چگونه به: تکان دهنده در یک شاکر با یخ. فشار و خدمت بیش, تازه, یخ.

Lynzi را: هر citrusy نوشیدنی است که واقعا خوب برای فصل تابستان یا بهار. هر چیزی به شما سرد خارج از منزل. حتی اگر شما نمی تواند خارج با افراد دیگر من می خواهم به نشستن در پاسیو خودم و چیزی سرد آن را خوب به نوشیدن. آن را بسیار کلاسیک بسیار ساده و واقعا خوب است.

جایزه نکته از Lynzi: اگر شما می خواهید برای اضافه کردن اضافی و مزه اضافه کردن یک زن و شوهر تمشک یا مبهم یا راست در بالای خود را daiquiri.

بالغ دوله, شلاق

اشلی کاروسو متصدی بار در شهری نوار

مواد لازم: یک حرکت شبیه چمچه زنی بستنی وانیلی چهار اونس آب آناناس دو فنجان آناناس منجمد دو اونس مورد علاقه خود را در رم (نارگیل رم توصیه می شود)

چگونه به: اضافه کردن همه مواد تشکیل دهنده را در یک مخلوط کن و مخلوط را به یک نوشیدنی ضخیم.

اشلی را را: در دل شلاق یکی از محبوب ترین رفتار در دیزنی جهان. این دل شلاق برای بزرگسالان است. من فکر می کنم آن را به دیزنی بسته است راست, در حال حاضر بسیاری از مردم در حال ویران کرد به طوری که آنها می تواند دیزنی به خود را دارند.

دزدان دریایی عرق خوردن

توسط الهام تاتل Steph, بلوز باشگاه در مریویلل

مواد لازم: به مقدار چاشنی رم به عنوان خواسته های قلبی خود را, لیمو و آب آهک, آب پرتقال, آب جوش

چگونه به: پور چاشنی رم بر روی یخ. فشار در لیمو و آب آهک و یا اضافه کردن آب از یک بطری است. اضافه کردن یک چلپ چلوپ آب پرتقال و آب جوش.

الهام را: آن را برای رفتن به بیشتر چاشنی رم و نوشابه, آب, اما پس از آن خود را با فشرده لیمو و لیمو کمی افزودنی از OJ یا آناناس – واقعا هر آنچه که شما می توانید پیدا کردن در خانه است که شما می توانید پرتاب در آن وجود دارد. مورد علاقه من رم آن را با گاسلینگ را مهر و موم رم اما هر چاشنی رم خوب است.

سمت جنوب

توسط Kevin آرمسترانگ متصدی بار در پیتر کرن کتابخانه

مواد لازم: 2 اونس از gin 1 اونس تازه و آب لیمو ¾ اونس شربت ساده نعناع

چگونه به: اضافه کردن جین آب لیمو و شربت ساده به یک تکان دهنده با یخ. درهم و برهم کردن نعناع در کنار خود را شاکر است که از مایع و یا فقط قطع کردن و اضافه کردن. لرزش تمام مواد را خوب فشار و خدمت کردن در شیشه مارتینی.

کوین را: از آن گفت: به آل کاپون را بنوشید. این نوع از تنوع زانو زنبور عسل و یا یک تنوع از یک جین صدای فش فش یا حتی یک mojito. آن را واقعا خوب طراوت بهار کوکتل. آن می رود واقعا خوب با یک گیاه شناسی جین.

تایلندی جنگنده

توسط Allie Traylor متصدی بار در ال چیکو

مواد لازم: 1 اونس تکیلا (طلا یا نقره) 1 اونس از رم سفید (یا نارگیل رم اگر شما ترجیح می دهند) شور آب میوه تازه فشرده آب آهک

چگونه به: را به عنوان یک نوشیدنی مخلوط بیش از یخ است. پور در یک اونس از هر مشروب. اضافه کردن آب میوه شور و فشار در برخی از آب آهک.

Allie را: معمولا تخصص من. من آن را در ال چیکو در همه زمان ها. این یک sipping کوکتل, به خصوص در فصل تابستان است. آن را فوق العاده آسان به را است.

مارگاریتا هندوانه

توسط Alejandra Villanueva, متصدی بار در Lonesome Dove

مواد لازم: 2 اونس از تکیلا, 1 اونس از سه ثانیه, 3 اونس ترش مخلوط 1 اونس از هندوانه پوره

چگونه به: قرار دادن هندوانه برش در مخلوط کن ریخته و مخلوط تا صاف. اگر شما تمایل به یک نرم و صاف و قوام و خوب فشار به فیلتر کردن خمیر. ترکیب تمام مواد تشکیل دهنده را به یک شاکر. تکان دهید تا سرد فشار و خدمت در یک شیشه ای از یخ است. اضافه کردن یک هندوانه مکعب برای چاشنی زدن.

Alejandra را: آن را بسیار با طراوت است. این یک کوکتل می رود که واقعا خوب با پاسیو آب و هوا. آن را روشن و واضح است.

جایزه نکته از Alejandra: خود را ترش مخلوط مساوی از آب لیمو, آب لیمو و شربت ساده (1:1 نسبت آب به شکر حل شده) و 1/3 بخشی از آب پرتقال.

بلیک Toppmeyer پوشش دانشگاه تنسی فوتبال است. او همچنین دوست دارد نوشابه های بالغ. ایمیل او را در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @btoppmeyer. اگر شما لذت بردن از بلیک پوشش در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال است که به شما اجازه می دهد دسترسی به همه آن را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>