شرق تنسی, شهرستان full steam ahead در بازگشایی با یا بدون COVID-19 تست

شهرداران از هشت شرق تنسی, شهرستان جمع آوری شده روز شنبه در ناکسویل برای رساندن یک پیام به ساکنان: آن زمان برای بازگشایی شده است.

Knox County شهردار Glenn Jacobs, صحبت, برای اولین بار در کنفرانس مطبوعاتی در داوطلب فرود گفت: یک استراتژی مشترک لازم است چرا که مردم در سراسر منطقه در حال عبور از خطوط شهرستان به خوردن, مغازه, کار و کاوش در خارج از منزل.

اگر چه تست شده و پراکنده در منطقه Jacobs و شهرداران از Anderson, Blount, Jefferson, Loudon, Roane, Sevier و اتحادیه شهرستانهای استان ابراز اعتماد به نفس بدترین بیماری همه گیر کوروناویروس گذشته بود و شرق تنسی می تواند آب و هوا هر upticks ناشی از بازگشایی.

“از رئیس جمهور و CDC به رژیم صهیونیستی است. (بیل) و محلی ما سلامت ادارات جوامع ما شده اند مجهز به سلامت هدایت ما باید هوشمند و محتاط در حفاظت از هر یک از دیگر به عنوان ما به عقب بر گردیم به کار” گفت: Anderson County شهردار تری فرانک.

نه تنها شهردار از شهرستان ها نمایندگی — Grainger شهرستان شهردار مایک برد نمی تواند حضور — عینک ماسک در کنفرانس مطبوعاتی یک دستورالعمل پیشنهاد شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. تنها زبان رسمی که عینک یک ماسک بود ناکسویل شهردار Indya Kincannon.

پس از کنفرانس مطبوعاتی جاکوبز گفت: ناکس اخبار “ما شفاف باشد و ما عمومی” در مورد معیار مورد استفاده برای بازگشایی اقتصاد است.

بزرگترین عامل ناکس شهرستان خواهد شد نگاه Jacobs روز چهارشنبه گفت که تعداد موارد جدید و به خصوص بستری شدن در بیمارستان.

“من فکر می کنم مهم ترین چیز این است که ویروس در حال رفتن به گسترش و انگار نه زیادی ما می توانیم در مورد آن انجام,” او گفت:.

کارشناسان بهداشت عمومی از سراسر کشور باید گفت قوی تست بسیار مهم است برای نگه داشتن این ویروس در بررسی به عنوان stay-at-home سیاست های آرام هستند.

شامل به راحتی منتقل می شود بیماری مانند COVID-19 این امر نیاز به تست 2 درصد به 6 درصد از جمعیت روزانه با توجه به یک تجزیه و تحلیل از ادموند J. Safra مرکز در دانشگاه هاروارد.

برای Knox County, که نیاز به 9,400 آزمون روزانه در پایان کم و نه county منطقه کل خواهد بود 19,640. در پایان آن خواهد بود 28,200 آزمون روزانه در Knox County و 58,920 روزانه در سراسر منطقه است.

رژیم صهیونیستی. بیل لی وعده داده شده 15 آوریل است که همه Tennesseans بدون در نظر گرفتن علائم ارائه خواهد شد آزمون.

ترین شهرستان را آزمایش کرده است که تا کنون در هر زمان در حدود 400 در هر دو شنبه و سه شنبه قبل از در حال اجرا از منابع در غرق درایو-از طریق تست سایت.

‘آزمایش ما ظرفیت بسیار محدود’

پس از بسته شدن درایو-از طریق تست سایت Knox County بازگشت به انتصاب مبتنی بر سیستم مطلوب برای کسانی که با علائم.

Kincannon گفت: در روز سه شنبه ناکسویل جلسه شورای اسلامی شهرستان که اعداد باید ساخته شده که آن را به تصمیم گیری در مورد بازگشایی کسب و کار.

اما Knox County Health Department مدیر مارتا Buchanan می گوید آن را خیلی ساده نیست.

“ما نمی توانیم فقط پایه آن در تست” بوچانان گفت: در این نشست است. “من صادقانه باشد چرا که ما تست ظرفیت بسیار محدود است و من آن را نمی بینم گرفتن یک کل خیلی بهتر است.”

چرا که Knox County است نه یک “نقطه داغ” برای COVID-19 در تنسی است که خود را نه یک “نقطه داغ” در میان کشورهای Knox County است یک اولویت وقتی که می آید به تست منابع Buchanan گفت.

تا کنون تعداد مارس 22 نشان می دهد ناکس و آن هشت شهرستانهای اطراف را تجویز تقریبا 8,700 آزمون با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط دولت است. این تعداد مشخص شد با اضافه کردن تعداد نتایج مثبت و منفی labs از هر شهرستان است.

آن زمان به حرکت به جلو ؟

دانشگاه هاروارد و تحلیل ریشه در اهداف به سرعت راه اندازی مجدد اقتصاد و محدود کردن محدودیت بر حقوق مردم.

“ایجاد مجتمع تامین و تحویل زنجیره های مورد نیاز برای تست در این مقیاس نیاز به یک سریع هماهنگی فعالیت های کسب و کار بی سابقه ای پس از جنگ جهانی دوم می گوید:” این گزارش. “اما هزینه چنین تست و ردیابی و یا TTSI برنامه — $50 به 300 میلیارد دلار بیش از دو سال است که به مراتب بیشتر هزینه اقتصادی ادامه داد: جمعی قرنطینه از 100 دلار به 350 میلیارد دلار در ماه است.”

دانشگاه هاروارد و تحلیل تلاش برای گرد هم آوردن بهترین توصیه ها از انواع منابع است و در خط با بهترین مشاوره از کارشناسان دیگر.

دکتر اسکات Gottlieb سابق کمیسیون از سازمان غذا و داروی آمریکا تحت ریاست جمهوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرد که هر کس که بازديد دکتر باید تست شده. در مصاحبه با سیاسی او قرار می گیرد این در حدود 3.8 میلیون نفر در یک هفته یا کمی بیشتر از 1 ٪ از جمعیت.

ایالات متحده انجام شده حدود چهار میلیون آزمون در کل همه گیر با توجه به COVID-19 ردیابی پروژه. مزمن کمبود عرضه مانع تلاش ها برای گسترش آزمایش ظرفیت.

در ضمن اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها حمایت اجتماعی فاصله حتی اگر آن را باعث آسیب به اقتصاد با توجه به نظر سنجی هفته گذشته توسط سیاسی/صبح مشورت و NBC News.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>