شرق تنسی شهردار, که به نماز قبل از دولت قانونگذاران در بیمارستان بستری است COVID-19

سابق مجلس دولت که رهبری نماز در تنسی در مجلس نمایندگان در روز پایانی این جلسه قانونی در ژوئن دارای آزمایش مثبت برای COVID-19.

کلیولند شهردار کوین بروکس گفت: کلیولند روزانه بنر روز سه شنبه از او تست مثبت برای coronavirus روز پس از بستری در یک بیمارستان محلی است.

در اظهارات خود به روزنامه بروکس خواست ساکنان به اقدامات احتیاطی در برابر ویروس.

“من در ساخت این بیانیه به درخواست هر کس به پوشیدن ماسک هنگامی که در مکان های عمومی,” او گفت:. “اگر نه برای من و سپس آن را برای خانواده خود و عزیزان خود را. این یک بیماری بسیار خطرناک. و ما می کند این محلی افزایش و گسترش است.”

بروکس یک جمهوری خواه که به خدمت در قوه مقننه از سال 2006 تا سال 2018 بازدید تنسی مجمع عمومی در ژوئن 18, زمانی که او تحویل داده و نیایش در مقابل 99-عضو خانه.

قبل از مجلس او معرفی شد با تشکر. جرمی کارولینای شمالی, R-کازبی که دو بار تکان داد بروکس’ دست و او را در آغوش گرفت. کارولینای شمالی نیز مطرح شده برای یک عکس با بروکس.

روز جمعه Rep. Mike Carter, R-Ooltewah اجازه دهید همکاران خود را می دانم در مورد بروکس’ سلامت در ایمیل.

کارتر گفت بروکس شده بود به بیمارستان با “دو ذات الریه” با تشخیص اولیه از COVID-19. او بروکس گفت: تا به حال هشت جداگانه آزمایش که نشان داد او منفی بود برای ویروس. در زمان کارتر ایمیل بروکس بود در انتظار نتایج نهم COVID-19 تست.

کارتر خاطر نشان کرد همکارانش که بروکس به عنوان خانه قاضی عسگر روز در ژوئن 18.

“اگر چه اعتقاد بر این است که او مبتلا به هیچ گونه بیماری مسری است که روز حتی اگر او تا به حال COVID-19 دوره کمون را تمام ژوئیه 1. با توجه به این زمانبندی بدون اقدامات مورد نیاز توسط کاربران و یا کارکنان” کارتر به این نتیجه رسیدند.

از بعد از ظهر سه شنبه هیچ قانونی کارکنان یا نمایندگان مجلس باید آزمایش مثبت برای COVID-19. قانونی دولت مدیر کانی ریدلی گفت: “برخی افراد” را از خود جدا “به دلیل قرار گرفتن در معرض.”

ریدلی گفت: self-جداسازی افراد که او کاهش یافته است به شناسایی با استناد به HIPPA هستند “مربوط به شهردار بروکس.”

بروکس’ با حضور در خانه آمد و همان روز به اتاق در نظر گرفته و تصویب یک قطعنامه از Rep. میکا ون Huss, R-Jonesborough انتقاد رسانه های جریان اصلی برای “sensationalizing” گزارش COVID-19.

از سه شنبه 665 Tennesseans مرده بود از COVID-19.

در آن زمان قطعنامه را تصویب, مجلس, محدود دسترسی به آن ساختمان اداری و مجلسی, گالری و مورد نیاز کارکنان و هر خانواده به پوشیدن ماسک. آمریکا تا حد زیادی اجتناب پوشیدن ماسک پس از بازگشت به نشویل در ماه ژوئن به جلسه قانونی.

می خواهید به خواندن داستان های بیشتر مثل این ؟ یک اشتراک به یکی از ما تنسی نشریات می شود به شما دسترسی نامحدود به تمام آخرین, سیاست, اخبار, پادکست مانند Grand بخش به همراه, خبرنامه, یک تلفن همراه شخصی تجربه و توانایی به شیر به داستان و عکس و فیلم از سراسر ایالات متحده آمریکا امروز شبکه 261 روزانه سایت.

رسیدن به Joel ایبرت در [email protected] یا 615-772-1681 و در توییتر @joelebert29.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>