شرق تنسی فدرال قضات به نوبه خود کنار همه COVID-19 انتشار درخواست بررسی می یابد

تنسی قضائیه فدرال در حال حاضر خواسته بودن – تقریبا روزانه به ارائه چه چیزی می تواند یک زندگی و مرگ تصمیم: رایگان زندانیان به آنها را امن نگه دارید از COVID-19 یا نگه داشتن آنها را قفل شده است برای محافظت از مکان های عمومی, یک, Knox, اخبار نقد و بررسی را نشان می دهد.

این یک تصمیم بدون سابقه – عدالت در میان همه گیر و بدون قانون کتاب چکیده ای از دادگاه فدرال سفارشات و دستورات نشان می دهد.

تا کنون شرق تنسی قضائیه فدرال کاهش یافته است به تنظیم هر کسی رایگان مبتنی بر تهدید COVID-19. اما تعداد درخواست های روزانه در حال رشد است به عنوان گسترش COVID-19 فدرال زندانها و زندان های محلی این ناکس اخبار نقد و بررسی نشان می دهد.

شرق تنسی قاضی قضات هستند که پس از ایالات متحده دادرس قاضی بروس Guyton به نام “حساب دیفرانسیل و انتگرال” گردد با همتایان خود در میشیگان – اضافه کردن خطر عفونت به یک لیست طولانی از سنتی عوامل در نظر گرفتن زمانی که تصمیم گیری اگر یک زندانی باید آزاد است.

ایالات متحده منطقه قضات تام Varlan و تراویس دانا در حال گرفتن یک رویکرد مشابه وزن خاص تهدید COVID-19 یک زندانی و یا بازداشت شدگان ممکن است به صورت پشت میله های زندان در برابر تهدید آزادی ممکن است مطرح به بررسی احکام نشان می دهد.

و ارشد ایالات متحده در منطقه قاضی لئون اردن دو برابر اظهار, در هفته های اخیر است که نه او و نه او قضایی همکاران با قدرت به مجموعه ای از زندانیان فدرال رایگان – مگر اینکه آنها برای اولین بار درخواست تجدید نظر به U. s. اداره زندانها برای آزادی.

“دادگاه همدردی با متهم نگرانی, اما آن را فاقد اقتدار به نظر در حال حرکت” اردن نوشت.

اداره زندانها: 14 زندانیان مرده در سراسر کشور

شده است وجود دارد شیوع COVID-19 فدرال زندانها چنان گسترده است که ایالات متحده آمریکا اداره زندان دستور داده است تا یک مستند از همه زندانیان. اداره زندان تایید کرد که روز سه شنبه 14 زندانیان فدرال فوت کرده اند از این بیماری و دیگر 446 آلوده هستند – همراه با 248 زندان کارکنان.

تحت یک بخشنامه توسط ایالات متحده دادستان کل ویلیام Barr اداره اعطا کرده است آزادی های اولیه به بیش از 600 زندانی پس از مارس.

شیوع بیماری نیز گزارش شده در برخی از زندان های محلی که در آن فدرال پیش از محاکمه بازداشت شدگان و زندانیان فدرال در انتظار جلسات مختلف برگزار می شود.

تنسی دیوان عالی کشور در ماه گذشته به دستور دولت قضات دادگاه شروع به پاکسازی زندان های محلی غیر خشونت آمیز بازداشت شدگان بیش از حد ضعیف به قید وثیقه و یا بیش از حد بیمار بود و با خیال راحت قرار دارد. نه هر قاضی در حال انجام است تا یک ناکس بررسی اخبار یافت اما سهم قضایی مناطق هستند. صدها نفر از غیر خشونت آمیز بازداشت شده اند آزاد سراسر کشور در هفته های اخیر.

فدرال قضات هر چند لازم نیست که قدرت به طور خودکار چرخش باز زندان و یا زندان میله های زندان. حبس بدون باند روال نوشته شده به قانون فدرال بسیاری از جرایم از جمله قاچاق مواد مخدر تنها با تعداد انگشت شماری از استثنا.

فدرال مدافعان در سراسر کشور به خصوص در شهرستانها که در آن COVID-19 شیوع ثبت شده در زندان ها و زندان ها تحت فشار بوده اند قضات و Barr را به رایگان فدرال بازداشت شدگان و در خطر زندانیان.

بث فورد که سران فدرال مدافعان خدمات از شرق تنسی بازگشت نیست یک تماس تلفنی به دنبال نظر. دفتر او ثبت شده است چندین دادخواست به دنبال آزادی زندانیان فدرال قرار دارد هر دو پیش از محاکمه در زندان های محلی و پس از محاکمه در فدرال زندانها بررسی را نشان می دهد.

بر دستور دادستان فدرال به بررسی هر درخواست برای انتشار به صورت جداگانه قرار داده و امنیت عمومی در خط مقدم از تصمیم گیری.

“ما به سادگی نمی تواند توافق را به هر چیزی که قرار دادن مردم در معرض خطر” Barr نوشت. “COVID-19 ارائه خطرات واقعی, اما, بنابراین آیا این امکان خشونت آمیز اعضای باند و شکارچیان کودک به پرسه زدن رایگان.”

دیوید جنینگز رئیس بخش جنایی در آمریکا دفتر دادستان منطقه شرق تنسی گفت: دادستان ها پس از این راهپیمایی سفارشات.

“ما به دنبال دادستان کل دستور به عنوان دستور” جنینگز گفت. “ما در حال بدست گرفتن (COVID-19 خطر) به حساب فرد مورد پایه و اساس.”

جنینگز کارکنان تا کنون به چالش کشیده شده است بسیاری از درخواست ها برای انتشار ظ از اواسط ماه مارس و برنده – بر اساس یک استدلال خطر برای امنیت عمومی.

این موارد در موضوع باید در بازه زمانی از یک جوان سالم متامفتامین معتاد متهم به قاچاق مواد مخدر به آسم تا سن مرد به جرم تلاش برای فریب یک کودک به یک برخورد جنسی.

قاضی: سیاسی ‘شاخه’ باید گام در

اردن تبدیل شده کنار جلسات بدون درخواست از حداقل دو زندانی – ثبت بدون وکیل به دنبال آزادی از زندان شرایط که تقریبا تا. هر دو در حال خدمت جملات برای خرید و فروش مواد مخدر.

اردن گفت: در احکامی که کنگره نمی دهد قضات اقتدار به آزادی های اولیه تحت Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند.

“مراقبت عمل اماکن قدرت تصمیم گیری صرفا در اختیار دادستان کل و مدیر اداره زندانها” اردن نوشت.

قضات می تواند او حکومت, بررسی انتشار گیری توسط دادستان و مسئولان زندان اما این روند طولانی است و نیاز به اثبات “فوق العاده و دلایل قانع کننده.”

او به تنهایی نیست. فدرال قضات در سراسر کشور باید اشاره کرد عدم استفاده از اختیارات قانونی که امتناع رایگان بازداشت شدگان و زندانیان مستقر در مراکز آلوده با COVID-19.

نیویورک ایالات متحده در منطقه قاضی جسی M. فورمن گفت: در حکم اخیر که عدم قدرت ممکن است به زندانیان محکوم به عفونت و حتی مرگ شود.

“برای اکثر قضات محدود به اعطای آزادی های فردی در مورد یک رویکرد است که بیش از حد آهسته و ad hoc برای انجام این کار بسیار خوب در برابر بی سابقه خطرات ناشی از COVID-19,” فورمن نوشت. “تنها شاخه سیاسی می تواند انجام آنچه در این لحظه نیاز دارد. سوال این است که آیا آنها را انجام خواهد داد — و اگر آنها, آیا اقدامات خود را خیلی دیر خواهد بود …”

ایمیل جیمی Satterfield در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @jamiescoop. اگر شما لذت بردن از جیمی پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>