EcoDigital راه اندازی ECOPro خدمات مدیریت, برای, امن, پیش بینی و فعال Digital Asset Management


خدمات مدیریت برای سردستهزنان خواننده اپرا نرم افزار کاربران را کاهش می دهد منابع و زمان و هزینه مورد نیاز برای به حداکثر رساندن ارزش محتوای دیجیتال ایجاد

آتلانتا — جولای 8, 2020 — EcoDigital امروز اعلام کرد ECOPro مدیریت خدماتجدید ارائه ارائه می شود که اکوسیستم دیجیتال, مدیریت ذخیره سازی زیرساخت های بهینه سازی و بهبود گردش کار برای کاربران این شرکت سردستهزنان خواننده اپرا مجموعه نرم افزار به صورت دیجیتال و مدیریت دارایی ها. از طریق ECOPro خدمات مدیریت یک تیم بسیار آموزش دیده و واجد شرایط و با تجربه EcoDigital مهندسین فعال انجام نظارت, گزارش, اتوماسیون و تکنولوژی تعمیر و نگهداری به طوری که سردستهزنان خواننده اپرا کاربران می توانند تمرکز بیشتر منابع خود را در کسب و کار اصلی.

“دانستن اینکه چگونه برای ساخت گردش کار کارآمد به درستی حفظ زیرساخت ها و اصلاح digital asset management استراتژی می تواند یک چالش” گفت: Geoff Tognetti ارشد تکنولوژی افسر در EcoDigital. “ECOPro خدمات مدیریت طراحی شده برای محافظت از کاربران دیجیتال دارایی های کاهش خطرات کاهش هزینه های عملیاتی و افزایش بازده در نهایت تسهیل و ساده دیجیتال مدیریت محتوا به طوری که کاربران می تواند به صرف زمان بیشتری را در فعالیت های است که ساخت کسب و کار خود.”

کاربران اجازه می دهد خود را برای تقویت, تکنولوژی, استراتژی افزایش بهره وری عملیاتی و گسترش تیم خود را با قابلیت های ECOPro خدمات مدیریت کاربران را قادر به دریافت بیشتر از خود سردستهزنان خواننده اپرا مجموعه نرم افزار. این سرویس نیز فراهم می کند مقرون به صرفه دسترسی به مهندسین و کارشناسان موضوع که نه تنها کمک به بهینه سازی و گردش کار و همچنین کمک به کسب و کار و رشد و تکامل آن سردستهزنان خواننده اپرا سیستم. ترکیبی از 24/7 نظارت فعال بلیط نسل و نصب پچ به حداقل می رساند خطر عملیاتی خرابی به کاربران اعتماد به نفس است که حق مردم همیشه در دسترسی به دارایی های سمت راست در زمان مناسب.

“آنها به عنوان گسترش عملیات خود را, بسیاری از کسب و کار نمی تواند به پایین گرفتار جزئیات اضافه کردن مدیریت و آموزش داخلی و زیرساخت های آن” اضافه شده دیوید Gonce ارشد درآمد افسر در EcoDigital. “ECOPro مدیریت خدمات اجازه می دهد تا این کسب و کار به تغییر از یک واکنش به یک فعال این رویکرد که بهتر پشتیبانی کارآمد ایجاد محتوا گردش و آزاد کردن منابع برای رشد و استفاده از فرصت های تجاری جدید.”

اطلاعات اضافی دربارهی EcoDigital در دسترس است goecodigital.com.

# # #

در مورد EcoDigital
EcoDigital پیشرو جهان محتوا سازی مدیریت (CSM) ارائه دهنده راه حل, با بیش از 1000 با استفاده از شرکای این شرکت سردستهزنان خواننده اپرا نرم افزار برای مدیریت 1,500+ petabytes از رسانه های دیجیتال دارایی. در محل و در ابر سردستهزنان خواننده اپرا راه حل های رانندگی کارآمد چرخه زندگی رسانه دارایی گردش ساده کشف و کسب درآمد از دارایی های فعال بدون درز همکاری در تیم و سیستم و سرعت بخشیدن به کسب و کار تحول است. اطلاعات بیشتر در دسترس است www.goecodigital.com.

لینک به Word Doc: www.wallstcom.com/EcoDigital/200708EcoDigital-EcoProManagedServices.docx

لینک عکس:
www.wallstcom.com/EcoDigital/EcoDigital-EcoProManagedServices_Graphic.jpg
عکس عنوان: ECOPro خدمات مدیریت, برای, امن, پیش بینی و فعال Digital Asset Management

لینک ویدئو:
www.youtube.com/channel/UCsyZZbT0CRG6YM9wXAIVi-A
تصویری عنوان: EcoDigital را ECOPro مدیریت خدمات

دنبال EcoDigital:
توییتر: https://twitter.com/GoEcoDigital
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/ecodigital-llc/
Facebook: https://www.facebook.com/GoEcoDigital

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>