اد Gillespie می پیوندد AT&T

اد Gillespie سابق مشاور رئیس جمهور جورج دبلیو بوش و رئیس کمیته ملی حزب جمهوری خواه است که پیوستن به AT&T به عنوان ارشد EVP خارجی و امور قانونگذاری.

او جایگزین جیم Cicconi که بازگشت به AT&T در پاییز گذشته به طور موقت پس از بازنشستگی در سال 2018 است. Cicconi شد یک بار معاون رئیس ستاد George H. W. Bush.

گیلیسپی شد اخیرا رئیس سرد Verbinnen & Co.’s امور عمومی ، AT&T یک مشتری. در واقع این شرکت با اشاره به او 20 سال مشاوره رابطه است. AT&T نیز یک مشتری از کوین Gillespie & همکاران شرکت مشاوره Gillespie آغاز شده و با جک کوین در سال 2000 و پس از آن از اد Gillespie استراتژی که Gillespie سابق در سال 2009.

“اد خواهد شد فوق العاده علاوه بر این به تیم ما با ثروت خود را از امور عمومی تجربه و درک عمیق از مسائل مربوط به سیاست های مهم به مشتریان اقتصاد ما و شرکت ما” گفت: AT&T, مدیر عامل شرکت Randall Stephenson به آنها Gillespie گزارش خواهد شد. “من همچنین می خواهم برای تشکر از جیم Cicconi برای بازگشت به رهبری این تیم بیش از گذشته چند ماه. او یکی از بهترین اطراف یک دوست بزرگ و همه ما برای او آرزوی خوبی در بازنشستگی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>