اد هنری است که در فاکس نیوز


اسکات, Wallace سایت سوء رفتار جنسی ادعای بررسی

فاکس نیوز از کار اخراج شده است اد هنری با توجه به داخلی ضبط خبرنگاری از رادیو فردا رسانه ای مدیر عامل سوزان اسکات و فاکس نیوز رسانه ای رئیس جمهور و اجرایی ویرایشگر جی والاس.

آنها گفت که کارکنان آنها تا به حال دریافت شکایت 25 ژوئن از یک کارمند سابق مربوط به “عمدی سوء رفتار جنسی در محیط کار” در گذشته است. آنها می گویند نه آنچه که سوء رفتار بود.

آنها گفت: آنها به حالت تعلیق هنری و بلافاصله استخدام یک شرکت حقوقی به بررسی این ادعا و بر اساس آن تحقیقات او در حال حاضر فسخ شده است.

فاکس می گوید یک چرخش مشروط از مجریان خواهد co-لنگر امریکا Newsroom از نیویورک در کنار ساندرا اسمیت برای کوتاه مدت.

“فاکس نیوز رسانه به شدت منع همه اشکال آزار و اذیت جنسی, سوء و تبعیض” اسکات و والاس گفت.

هنری به نام co-لنگر آمریکا را در اتاق خبر فاکس نیوز, کانال 9 صبح-12 p. m. روز هفته اخبار بلوک در Jaunary 2019. هنری شده بود FNC ارشد ملی خبرنگار و لنگر از آخر هفته در امریکا اخبار HQ در 12-1 بعد از ظهر

هنری رزومه شامل سنا خبرنگار و سردبیر ارشد در غیاب سیاسی و تحلیل C-SPAN و WUSA-تلویزیون. اما آن را نیز شامل شود و مجبور به برداشتن برخی از زمان فاکس هوایی در سال 2016 پس از گزارش می دهد که پس از آن رئیس مجلس خبرنگار به حال تا به حال یک امر با لاس وگاس میزبان. او به درجه چند ماه بعد اما به طور کلی انتساب گزارشگر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>