Edera ایتالیایی رستوران برای باز کردن در CWE با یک منو از مایک رندولف

برای بزرگنمایی کلیک کنید GOOGLE MAPS

  • نقشه های گوگل

این بهار یک طبقه مرکزی غرب پایان اموال خود را جشن می گیرند مرحله بعدی

این بار به عنوان یک مقصد برای تازه و مدرن کرایه ایتالیایی.

Edera ایتالیایی رستوران باز خواهد شد در 48 ایالت مریلند پلازا در پایان غرب مرکزی در بهار امسال به عنوان اولین گزارش شده توسط St. Louis مجله. ساختمان اخیرا قرار دارد فرار اغذیه فروشی و مشروب فروشی آمریکایی و متعلق به Koplar خانواده که دارای سابقه طولانی در املاک و مستغلات و توسعه و ارتباطات در سنت لوئیس و به طور خاص در مرکز پایان غرب است.
پس از فرار بسته شده در مارس 2019 سام Koplar از Koplar خواص Inc. می گوید که در این ماه است که به دنبال او بود دلسرد به گوش مردم نگران دیگر تعطیلی در مرکز پایان غرب است. او می بیند جریان لحظه ای در زمان به عنوان یک دوره گذار برای محله — یک فصل جدید در یک سری از فصل جدید بیش از آن سابقه طولانی است.

“تغییر می تواند ترسناک; من فکر می کنم ما تمایل به سمت منفی از همه چیز, اما واقعیت این است که اگر شما نگاه کنید همه چیز در یک سیاه-و-سفید راه و حذف احساسات وجود دارد چیزهای بیشتری اتفاق می افتد در اطراف در اینجا از همیشه شده است وجود دارد,” Koplar می گوید. “ما باید بزرگترین برج آپارتمان در منطقه در حال بالا رفتن از یک زمان 100 معمار. وجود مسائل اطراف اینجا که من نمی خواهد که به اعتقاد من چشم [برای دیدن] پانزده سال پیش. این که ضرب المثل قدیمی, ‘تنها ثابت تغییر است.’ آن را سالم به تغییر و احیای هر حال حاضر و پس از آن.”

حل و فصل برای باز کردن یک مفهوم جدید در فضای Koplar و خانواده اش در نظر گرفته شود که چه نوع از آشپزی را تکمیل آنچه که در حال حاضر ارائه شده در این محله است. Koplar می گوید که او و خانواده اش مانند بسیاری از سنت لوئیس شام, عاشق Randolfi را در دلمار حلقه و باید آن را از دست رفته از رستوران توقیف در سپتامبر 2017. خانواده انجام برخی تحقیقات و دیدم یک نیاز برای تازه کرایه ایتالیایی در پایان غرب مرکزی و پس از نزدیک شدن به Randolfi آشپز-صاحب مایک رندولف به نظر می رسید مانند یک طبیعی مناسب است.

“سنت لوئیس مشت تا کنون بالاتر از وزن خود را تا آنجا که غذا می رود من بسیار افتخار از اینکه از اینجا فقط برای مواد غذایی بزرگ است که ما” Koplar می گوید. “مایک است که من فکر می کنم یکی از بهترین سرآشپزها در شهر است. وجود دارد بسیاری از مردم انجام کارهای بزرگ است. من فکر نمی کنم ما جشن غذای ما در اینجا به اندازه کافی.”

Randolph واقع شده است منادی به عنوان یکی از بهترین سرآشپزها در منطقه سنت لوئیس محلی و ملی نشریات — و او نیز شارت به عنوان یک کسیکه برای جیمز ریش بنیاد بهترین آشپز: میانه جایزه چند بار.

در علاوه بر این به Randolfi را مورد تحسین قرار گرفته آشپز عمل کرده است دیگر تحسین رستوران در شهر از جمله Half & Half اصلی و J را که باز در کلیتون در پاییز گذشته (به عنوان به خوبی به عنوان در حال حاضر-توقیف پابلیکو و sandra rodriguez).

به عنوان مشاور آشپز در Edera Randolph می گوید که او را هیجان زده برای اولین بار نوع جدیدی از مفهوم در سنت لوئیس با Koplars. Randolph است مراقب باشید به یاد داشته باشید که Edera نخواهد بود Randolfi را 2.0 — او می گوید: آنها می خواستند برای شروع با “یک تخته سنگ پاک.”

“ما صحبت های زیادی در مورد اخلاق ما در اوایل, و یکی از چیزهایی که ما گرفتیم این بود که ما یک محل که در آن مهمان می آیند و نیاز به تحصیل در منو” راندولف می گوید. “ما در حال تلاش برای فروش مواد غذایی که معتبر به یک منطقه زیر در ایتالیا. ما فقط تلاش برای خدمت واقعا خوب به خوبی اجرا نزدیک مواد غذایی ایتالیایی است که مردمی در سنت لوئیس بازار خواهد شد امیدوارم درک دوم آنها بنشینید و نگاه کنید.”

Randolph می گوید تا آنجا که ممکن است ساخته خواهد شد در خانه در Edera از جمله خمیر پیتزا, پاستا نان و gelato. پیتزا آماده سازی قابل مشاهده خواهد بود از اتاق ناهار خوری از طریق یک محور پیتزا ایستگاه بر روی یک پلت فرم مطرح شده. پای خواهد شد و سپس پخته شود به مدت شش یا هفت دقیقه در یک گازسوز عرشه فر. Randolph می گوید Edera خدمت خواهد کرد “فردی دایره پیتزا” برش را به مربع و توصیف کیک به عنوان داشتن یک پوسته نازک تر با کمی crispiness.

“پیتزا خمیر مشابه خمیر به آنچه که من همیشه با کار; ما در حال تعویض برخی از آرد برخی از تخمیر چرخه, و سپس ما قطعا تعویض تا دما به اندازه چند صد درجه” راندولف می گوید.

در علاوه بر این به ماکارونی و پیتزا, Randolph می گوید Edera نیز خدمت, سالاد, antipasto و entrees مانند استیک و غذاهای دریایی. او و Koplars امیدوارم که Edera خواهد بود که در آن یک زن و شوهر می توانید یک پیتزا و یک لیوان شراب قبل از ابتلا به یک فیلم در تعقیب و یا که در آن گروه های بزرگتر می تواند در حل و فصل برای یک شب شراب, استیک, پاستا و غذاهای دریایی.

اگر چه رندولف در حال توسعه است این منو به صورت Edera به عنوان مشاور آن خواهد بود اجرایی آشپز میک Fumo که اجرای آن در سایت. مانند Randolph, Fumo, فارغ التحصیل از انگلستان و موسسه آشپزی; بر خلاف Randolph, Fumo دارای تجربه ی گسترده پخت و پز در اندازه بزرگتر رستوران از جمله کسانی که در ریتز-کارلتون سنت لوئیس و چهار فصل هتل سنت لوئیس به عنوان به خوبی به عنوان فرار است.

“من همیشه یک مقدار زیادی از سهام هر زمان که من در سراسر آمده یکی دیگر از NECI گراد; من فکر می کنم آن را به بهترین مدرسه آشپزی تجربه های فراهم شده برای هر کسی در امریکا” راندولف می گوید. “او می خواهم مشغول به کار در یک کاملا متفاوت از اصل و نسب من اما او آمده بود اخیرا از بزرگتر فانتزی شرکت در تنظیمات.

اگر چه او را باز برخی از مهمترین نقاط مورد تحسین قرار گرفته در شهر در طول سال Randolph می گوید که دامنه Edera است که بر خلاف هر چیزی که او انجام داده قبل از. با 3,600 فوت مربع اتاق ناهار خوری داخل am 8000 فوت مربع تسهیلات Edera می تواند کاملا به معنای واقعی کلمه خانه برخی از راندولف سابق مفاهیم.

“من تا به حال هرگز یک رستوران بیش از 3000 متر مربع پس از آن برای من مهم است برای پیدا کردن کسی که خوب بود در برخی از چیزهایی که من با تلاش است که واقعا در حال اجرا در تمام جنبه های مواد غذایی عملیات ناهار خوری خصوصی, عروسی, هماهنگی, پاسیو حیاط, اتاق ناهار خوری” راندولف می گوید. “میک بسیار قدیمی مدرسه در روش خود و او خوب بپزد. این یک همکاری واقعی با او.”

همانطور که برای Edera نوار برنامه Koplar می گوید: از آن خواهد شد بیشتر متمرکز بر شراب اگر چه خیلی زود به صفر خاص چه در حال رشد در مناطق و یا varietals را کاهش دهد. در علاوه بر این به اولیه اتاق ناهار خوری و نوار منطقه Edera خواهد شد از ویژگی های یک دیواره شیشه شراب اتاق در دسترس برای شام مهمان و همچنین به عنوان یک آشپز جدول در سطح پایین تر و قابل ارتقا فضای رویداد در طبقه دوم.

طرفداران Central West End بار و رستوران را به یاد داشته باشید آن گسترده پاسیو در فضای باز, a happy-ساعت مورد علاقه که Koplar می گوید بیشتر خواهد شد باقی می ماند به عنوان آن بود. (نام Edera ترجمه برای “پیچک” در ایتالیایی اشاره به بالا رفتن از گیاهان پوشش دیوار پاسیو.)

برای تکمیل مفهوم جدید Koplar می گوید: این فضا در 48 ایالت مریلند پلازا خواهد شد تجدید و به روز رسانی در حال حاضر “بسیار خوب استخوان” هنوز هم در جای خود از فرار. ساشا Malinich R|5, آژانس طراحی, نظارت بازسازی در حالی که محلی شرکت طراحی TOKY را توسعه Edera نام تجاری.

“فرار بود یک اتاق ناهار خوری اما از مهمان چشم انداز ما نمی خواهیم آنها را به می گویند” من می خواهم به سعی کنید Edera امشب ” آنها در راه رفتن و آنها فکر می کنم آنها در فرار,” Koplar می گوید. “ما در حال تلاش برای ضربه زدن به دکمه تنظیم مجدد و ایجاد یک تجربه کاملا جدید است.”

برای Koplar خانواده شده اند که باز کردن کسب و کار در سنت لوئیس برای بیش از 100 سال Edera جدیدترین علاوه بر این به میراث خود را. در سال 1929 بزرگ خاندان سام Koplar ساخته شده پارک پلازا هتل در مرکز پایان غرب (در حال حاضر شناخته شده به عنوان تعقیب پارک پلازا رویال Sonesta St. Louis). سام پسر هارولد راه اندازی ایستگاه تلویزیونی KPLR-تلویزیون در سال 1959; پس از هارولد عبور در سال 1985 او را در Ted در زمان بیش از این ایستگاه ساخته شده و آن را به یکی از موفق ترین و مستقل ایستگاه های تلویزیونی در آمریکا

“پدر بزرگ من, بخشی از میراث او شد و مهمان نوازی بزرگ [در تعقیب پارک پلازا] و بزرگ مواد غذایی و آشامیدنی” Koplar می گوید. “این چیزی بود که تعقیب ایستاده بود و به اعتقاد من هنوز هم می کند. که یکی از نشانه های است که معیار ما می خواهیم به زندگی می کنند تا.”

امروز از طریق Koplar خانواده املاک و مستغلات شرکت Koplar خواص Inc., تد پسر سام Koplar است طلوع در دوران دیگری از سرمایه گذاری در سنت لوئیس و به طور خاص در مرکز پایان غرب است. سام پیشگام Koplar خواص’ $20 میلیون مرمت ساختمان های چند کشور همسایه در مریلند پلازا در سال 2007 تکمیل و در حال حاضر Koplar خواص اتحاد AC هتل در حال ساخت در مرکز پایان غرب است.

“ما دو برابر را در منطقه” Koplar می گوید. “ما احساس می کنیم که بهترین آن روز جلوتر از آن است.”

دنبال لیز میلر در توییتر @lizzaymillah. ما همیشه گرسنه برای راهنمایی و بازخورد. ایمیل نویسنده در liz@riverfronttimes.com.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید