Elecard می پیوندد IABM – تجارت بین المللی انجمن برای پخش مدیا و تکنولوژی صنعت

میلپیتاس, 3 مارس سال 2020 است. Elecard پیشرو در ارائه دهنده محصولات نرم افزاری برای رمزگذاری رمزگشایی و پردازش و دریافت و انتقال داده های صوتی و تصویری در فرمت های مختلف خوشحال است اعلام کند که این اتحاد پیوست IABM بین المللی انجمن تجارت برای پخش مدیا و تکنولوژی میباشد.

IABM که اعضای آن نماینده اکثریت پخش و سرگرمی فن بازار درآمد در سراسر جهان تسهیل مهم شبکه و تعامل است که شکل و تعریف اکوسیستم منحصر به فرد از پخش و رسانه ای تکنولوژی صنعت. IABM پشتیبانی از شرکت های عضو با طیف کاملی از خدمات در سراسر بازار هوش, آموزش, تکنولوژی, نمایشگاه ها و بهترین شیوه ها – همه طراحی شده برای کمک به آنها برای انجام بهتر کسب و کار.

Elecard تاسیس خود را به عنوان یک بازار کلیدی بازیکن با آن MPEG-2 کدک در سال 2000. امروز Elecard سهام خود را فشرده سازی ویدیو تخصص با توسعه دهندگان نرم افزار پخش, ورزش, پزشکی, علامت های دیجیتال, دوربین مداربسته صنایع.

Elecard توسعه فراهم می کند و تصویری فشرده سازی راه حل تجزیه و تحلیل از رسانه های جریان و فشرده تصویری bitstreams و QoS & QoE پروب برای نظارت بر زمان واقعی از خدمات چند رسانه ای. Elecard MPEG-2, H. 264/AVC, HEVC زندگی می کنند و نرم افزارهای تبدیل کننده فرمت MPEG-داش/HLS packagers در تولید با ردیف 1/2/3 رسانههای IPTV و OTT اپراتورهای. VVC, HEVC, AV1, VP9, MPEG-2, H. 264/AVC video آنالایزر, نظارت پروب نرم افزارهای تبدیل کننده و پخش نرم افزار فعال کردن سیستم معماران SoC طراحان و QA برای کوتاه توسعه چرخه و بهبود زمان به بازار است. Elecard نیز ایجاد قرار دادی سخت افزاری و نرم افزاری راه حل های خود را برای کمک به رشد کسب و کار. Elecard محصولات و فن آوری های بسیار قدردانی و استفاده شده توسط بیش از 9000 شرکت ها در سراسر جهان.

یکی از Elecard مزیت است که آن را یک توقف فروشگاه — شرکت و ارائه مرجع طراحی نرم افزار قطعات و پشتیبانی فنی.

“ما در Elecard خوشحال هستند برای پیوستن به IABM خانواده است. آن را کاملا یک مرحله جدید برای شرکت ما است. این IABM قدرتمند و شناخته شده سازمان است که باعث می شود یک سهم بزرگ برای ما میباشد. ما امیدواریم که برای بهره مندی از طیف گسترده ای از فرصت های ارائه شده توسط IABM. امروز این صنعت با چالش های بسیاری است و ما به دنبال به جلو به کار با همکاران در سراسر صنعت است.” گفت: نیکولای Milovanov, Elecard مدیر عامل شرکت.

ما خوش آمدید Elecard به IABM, گفت: Lisa Collins, IABM سر از عضویت نامزدی. Elecard عامل در یک حرکت سریع بخش از صنعت که در آن مشارکت کلید موفقیت است. IABM نیز قرار داده شده است به ارائه پلت فرم برای این همکاری و پشتیبانی Elecard با طیف گسترده ای از خدمات به عنوان آن را همچنان به رشد با موفقیت آن کسب و کار است.

در مورد Elecard

Elecard را فراهم می کند محصولات نرم افزاری برای رمزگذاری رمزگشایی و پردازش و دریافت و انتقال داده های صوتی و تصویری در فرمت های مختلف (H. 265/HEVC H. 264/AVC, MPEG-4, MPEG-2). این شرکت ارائه می دهد طیف گسترده ای از مرجع طرح های حرفه ای برای پخش تلویزیون دیجیتال در بازار که شامل جریان, دارا, video-on-demand, سرور, نرم افزار حرفه ای محصولات و کیت توسعه نرم افزار. Elecard است که در ایالات متحده و روسیه و ویتنام است. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.elecard.com.

تماس با ما:

Tel.: +1 (323) 644-4063

[email protected]

در مورد IABM

IABM بین المللی انجمن تجارت برای پخش مدیا و تکنولوژی میباشد. IABM تسهیل مهم شبکه و تعامل بین تولید کنندگان است که شکل و تعریف اکوسیستم منحصر به فرد از پخش و رسانه ای تکنولوژی صنعت. با بیش از 500 عضو IABM را پوشش می دهد کل پخش و رسانه های فن آوری زنجیره تامین است.

تماس با ما:

Tel.: +44 (0)1684 450030

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>