Elecard تصویری تجزیه و تحلیل در حال حاضر پشتیبانی از VVC

Milpitas, مارس 14 سال 2020 است. Elecard اجرا کرده است پشتیبانی برای جدید VVC فرمت ویدئو تجزیه و تحلیل محصولات که بخشی از StreamEye Studio مجموعه.

VVC (همه کاره تصویری برنامه نویسی) یک ویدئو جدید فشرده سازی استاندارد بودن طراحی و توسعه توسط MPEG و ایطو. با توجه به منابع مختلف کدک ظاهر خواهد شد در تابستان یا پاییز سال 2020 است. MPEG معمولا نسخه های جدید تصویری فشرده سازی استاندارد پس از یک دهه. آزادی بعد از فرمت فقط شش سال پس از HEVC نشان می دهد که این صنعت نیاز بیشتر کارآمد تصویری الگوریتم های فشرده سازی.

VVC مستقیم وارث HEVC. کدک همه کاره است: آن است که به همان اندازه مناسب به صورت سنتی و تلویزیون پخش ویدئو در تقاضا (VoD) و بازی های ویدئو کنفرانس و دیگر برنامه های کاربردی که نیاز به زمان تاخیر کم. VVC شامل ابزار گرافیک کامپیوتری فشرده سازی افزونه های 360 درجه پانوراما تصویری و وضوح پوسته پوسته شدن.

توسط توسعه دهندگان’ برآورد کدک های جدید ارائه خواهد شد 30-50 ٪ کاهش نرخ بیت حفظ کیفیت ویدئو در مقایسه با HEVC. برای رسیدن به این نتیجه, پیچیدگی الگوریتم های رمزگذاری ده برابر خواهد شد. رمز گشایی و پیچیدگی انتظار می رود که دو بار به عنوان بالا به عنوان که از HEVC.

Elecard نگه می دارد تا با تکنولوژی به طوری که مشتریان ما که در حال حاضر اجرای VVC پشتیبانی محصولات خود را در حال حاضر می تواند انجام با کیفیت تصویری تجزیه و تحلیل و پیدا کردن اشکالات در کد. به همین دلیل Elecard اجرا کرده است VVC پشتیبانی در StreamEye Studio محصولات.

StreamEye Studio یک مجموعه نرم افزار قدرتمند ابزار به صورت تصویری با کیفیت طراحی شده برای تجزیه و تحلیل حرفه ای با استفاده از ویدئو فشرده سازی و پردازش و ارتباطات و رسانه های جریان صنایع.

Elecard StreamEye اجازه می دهد تا تجزیه و تحلیل جریان ساختار و پایین به macroblock/برنامه نویسی ساختار واحد برای بازرسی از کدک پارامترهای. StreamEye مفید است برای:

● توسعه و اشکال زدایی از نرم افزار و سخت افزار و نرم افزارهای تبدیل کننده;

● سریع و دقیق برای چک کردن خطاهای موجود در کدک های ویدئویی;

● آسان نقطه ای از مشکلات در این ویدئو bitstream;

● مقایسه دقیق و آسان انتخاب بهترین انکودر;

● استاندارد تایید.

Elecard StreamAnalyzer یک ابزار حرفه ای برای نحو تجزیه و تحلیل کد گذاری رسانه های جریان و عیب یابی در ظروف و جریان حمل و نقل. با جریان Analyzer شما می توانید:

● مطمئن شوید که کابل, ماهواره, IP, CDN شبکه عمل به درستی و TS می شود از طریق بدون packet loss;

● بررسی خطاها در مالتی پلکسر و demultiplexers;

● نقطه ETSI TR 101 290 خطاها در جریان حمل و نقل;

● بررسی جریان تمامیت پس از تست استرس است.

تصویری با کیفیت Estimator — تصویری با کیفیت اندازه گیری ابزار طراحی شده برای مقایسه کیفیت از کد گذاری جریان مبتنی بر هدف معیارهای مانند PSNR, APSNR, SSIM, دلتا, MSE, MSAD, VQM, NQI, VMAF و VMAF تلفن.

StreamEye Studio محصولات ضروری برای هر کسی که نیاز به حفظ کیفیت ویدئو: QA مهندسین نرم افزار و کلید در دست فروشندگان محصول codec توسعه دهندگان SoC معماران مخابراتی اپراتورهای سیستم های integrators.

“ما نگه داشتن چشم نزدیک بر تحولات جدید در صنعت و به طور منظم به روز رسانی محصولات ما است. در حال حاضر ما در حال اجرا از ویژگی های اصلی از VVC استاندارد و بعد از آن ما خواهد شد به طور منظم به روز رسانی به نسخه های جدید از این استاندارد به نظر می رسد.” دنیس پوپوف StreamEye Studio مدیر محصول در Elecard.

این لینک را دنبال کنید برای پیدا کردن VVC تصویری نمونه و برآورد چگونه StreamEye Studio محصولات کار با آن است.

برای دریافت نسخه پیشنمایش StreamEye Studio با VVC پشتیبانی با ما در تماس [email protected]

در مورد Elecard

Elecard توسعه فراهم می کند و تصویری فشرده سازی راه حل تجزیه و تحلیل از رسانه های جریان و فشرده تصویری bitstreams و QoS & QoE پروب برای زمان واقعی نظارت تصویری. Elecard MPEG-2, H. 264/AVC, HEVC زندگی می کنند و نرم افزارهای تبدیل کننده فرمت MPEG-داش/HLS packagers در تولید با ردیف 1/2/3 رسانههای IPTV و OTT اپراتورهای. VVC, HEVC, AV1, VP9, MPEG-2, H. 264/AVC video آنالایزر, نظارت پروب نرم افزارهای تبدیل کننده و پخش نرم افزار فعال کردن سیستم معماران SoC طراحان و QA برای کوتاه توسعه چرخه و بهبود زمان به بازار است. Elecard نیز ایجاد قرار دادی سخت افزاری و نرم افزاری راه حل های خود را برای کمک به رشد کسب و کار. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.elecard.com.

تماس با ما:

Tel.: +1 (323) 644-4063

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>