کمیسیون انتخابات فرآیندهای ‘دیوانه’ چشم انداز مثبت در absentee ballot درخواست | Georgiana تاک

این Knox County کمیسیون انتخابات در حال پردازش هزاران درخواست برای رای گیری غایب در اوت. 6 و نیز استخدام اضافی نظرسنجی مقامات به کار حوزه های رأی گیری و غایب رای گیری شمارش هیئت مدیره.

“آنها در حال رفتن دیوانه” گفت: انتخابات مدیر Chris Davis, سخن گفتن از کسانی که درخواست رای گیری برای رای دادن از طریق پست.

او پیش بینی کرد جمعه که در اطراف 6,100 مردم را درخواست تا پایان روز با صدها دادن COVID-19 pandemic به عنوان دلیلی برای رای دادن در فرد است.

“بله آن بوده است طاقت فرسا. ما تا به حال یک زن و شوهر (فوق العاده) مردم را به آمدن به کمک فرایند,” دیویس گفت:.

حدود 880 نفر رای دادند غایب در اوت مقدماتی در سال 2016 در Knox County است.

هنگامی که درخواست برای رای گیری غایب رای گیری آغاز شد و در 8 مه COVID-19 همه گیر نشده بود در دسترس به عنوان یک دلیل برای انتخاب به رای دادن از طریق پست. آن اضافه شد زیر منظور از نشویل صدراعظم و رای دهندگان می توانید انتخاب کنید به یکی از دلایل زیر:

  • من در بیمارستان بستری بیمار و یا معلول جسمی و قادر به نظر می رسد در محل رای گیری برای رای دادن; و/یا من تعیین کرده اند که آن را غیر ممکن و یا غیر منطقی برای رای دادن در فرد با توجه به COVID-19 وضعیت.
  • من یک سرپرست از بستری بیمار یا جسمی غیر فعال کردن فرد و/یا من تعیین کرده اند که آن را غیر ممکن و یا غیر منطقی برای رای دادن در فرد با توجه به COVID-19 وضعیت.

این است که در علاوه بر این به 13 دلایل دیگر از جمله اینکه 60 ساله یا مسن تر.

در Aug. 6 رای گیری رای دهندگان را تعیین نامزدهای حزب برای آمریکا صندلی خالی بودن توسط GOP وقت لامار الکساندرایالات متحده آمریکا کنگره و وزارت امور خارجه مجلس نمایندگان و سنا نوشته های دموکراتیک و انتخابات مقدماتی حزب جمهوری خواه. آنها همچنین انتخاب برخی از شهرستان دفتر دارندگان در یک انتخابات عمومی ، فرگت رای دهندگان انتخاب دو عضو به پنج عضو هیئت Aldermen.

مهلت درخواست پست الکترونیکی-در انتخابات جولای 30. تمام پست-در برگه های رای مورد نیاز برای ارسال به کمیسیون انتخابات توسط دفاتر روز انتخابات و نمی تواند دست تحویل داده است.

بیشتر: هر ثبت نام رای دهندگان در ایالت تنسی می توانید درخواست یک absentee ballot. در این 33 شهرستانهای شما نمی آن را می دانم.

نظرسنجی مقامات جبران خواهد شد $200 برای کار در طول رای گیری اولیه است که در جولای 17-Aug. 1 و در روز انتخابات نیز برای حضور در جلسات آموزشی مورد نیاز دیویس گفت:. نظرسنجی مقامات انجام کارهای مختلف به سایت کمک به اجرای روان از تبریک رای دهندگان پاسخ به سوالات پردازش آرا و توضیح میدهد که چگونه به بازیگران در یک رای گیری.

“Knox County ساکنان این فرصت را به بازی یک نقش محوری در دموکراسی با تبدیل شدن به یک نظرسنجی رسمی برای ماه اوت, انتخابات,,” دیویس گفت:. “این یک فرصت برای هر کسی که برای خدمت به هر دو شهرستان ما و دولت ما و دریافت پرداخت برای تلاش های خود را.”

دیویس گفت که او در نظر دارد به کارگران بیشتر از حد معمول در شهرستان 79 حوزه های رأی گیری به طوری که آنها آماده خواهد شد برای نوامبر. 3 انتخابات ریاست جمهوری. اغلب مردم پس از ثبت نام و آموزش برخی از رها کردن او گفت: به همین دلیل او بیش استخدام.

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت نام برای تبدیل شدن به یک نظرسنجی رسمی بازدید www.knoxvotes.org و یا تماس بگیرید (865) 215-2480.

کمیسیون انتخابات هیات نیز با دادن رای دهندگان یک فرصت برای دیدن چگونه مقاله جدید رای گیری ماشین آلات کار با باز کردن خانه. یکی برگزار شد و روز شنبه در غرب شهر مرکز. یکی دیگر برگزار خواهد شد وجود دارد در جولای 11 و ممکن است یکی دیگر از باز کردن در خانه یا در مرکز شهر و یا شرق ناکسویل منطقه قبل از روز انتخابات, دیویس گفت:.

در حالی که رای دهندگان قادر به درخواست برای رای غیابی به دلیل COVID-19 منظور از Davidson County صدراعظم الن هابز لایل تحت تجدید نظر دولت در انتخابات. تنسی دیوان عالی کشور حکم روز شنبه که آن را نمی خواهد بلوک نظم در حالی که موافقت خود را برای پیگیری سریع درخواست تجدید نظر بدون کاهش دادگاه استیناف با توجه به آن.

دولت انتخابات را به مخالفت با توسعه و آماده سازی توصیه می شود به عنوان اینکه همه 1.4 میلیون ثبت نام رای دهندگان 60 ساله و مسن تر خواهد بازیگران پست الکترونیکی-در رای اولیه است. از لحاظ تاریخی تنسی دیده است کمتر از 2.5 درصد از آرا توسط پست الکترونیکی دولت گفت.

علاقه در Aug. 6 اولیه است به خصوص در میان جمهوری خواهان برای آمریکا صندلی. لایحه Hagerty نشویل سابق دولت در امور اقتصادی و توسعه ارشد و سفیر ایالات متحده در ژاپن و دکتر مانی Sethi نشویل بالا رقیب در میان 15 نامزد. نشویل وکیل جیمز Mackler برجسته ترین از پنج دموکرات ها به دنبال پست.

Sethi, ارتوپدی جراح تروما شد برنامه ریزی برای باز کردن یک Knoxville, منشی شنبه در 5555 کلینتون بزرگراه. یک سخنگو گفت: آن را در طول ساعات کار عادی, از دوشنبه تا جمعه به جز زمانی که کارگران را در راه انجام وظایف.

دیگر اخبار سیاسی

EveryWomanVoteغیر انتفاعی و زاییده افکار امی گیبسون و WideLens: ماموریت محور بازاریابی است که شامل مصاحبه با زنان محلی و به همین دلیل به آنها رای در صدمین سالگرد تصویب حق رای اصلاح. این مصاحبه در WUOT صبح Edition پنج روز در هفته و در دسترس در everywomanvote.من.

EveryWomanVote همچنین همکاری با ایالات متحده آمریکا مسابقات سه گانه و YMCA از شرق تنسی به ارائه مجازی multi-sport تجمعی که اوج خواهد on Aug. 16. سپس در اوت. 18 سالگرد زنان به دست آوردن حق رای شرکت کنندگان را تشویق به ارسال خود را دان گواهی برای جشن گرفتن این روز است. دوباره دیدن وب سایت برای جزئیات بیشتر با ثبت نام آغاز ژوئیه 13.

EveryWomanVote نیز در حال پیوستن به شرق تنسی PBS و شرق تنسی تاریخچه مرکز به نمایش پیشرفته غربالگری “آرا: راجع,” داستان در اعطای حق رای نشان دادن در کاخ سفید به نمایندگی از زنان رای گیری در سال 1917. نمایش در 7 p. m. روز شنبه, ژوئن 29 در ETPBS.

مدیر خواهد بود ویلیام Isomایستگاه مدیر توسعه جامعه و اعضا, هانا Rexrodeآموزش و پرورش و هماهنگ کننده داوطلب برای ETHS و گیبسون.

LaKenya Middlebrookتبدیل خواهد شد که مدیر اجرایی پلیس شهر مشورتی و بررسی کمیته در جولای 13, گام خواهد شد به عنوان صندلی از Knox County حزب دموکرات در جولای 9. مت قیچی, منطقه, مدیر صندوق بازنشستگی کلیسای مسیحی تبدیل خواهد شد رئیس موقت به عنوان معاون رئیس. Middlebrook گفت: دموکراتها شهرستان مجمع تعیین خواهد شد و زمانی که به تماس با یک انتخابات به صورت دائمی صندلی.

رئیس ایالات متحده در منطقه قاضی پاملا ریوز دریافت افتتاحیه تنسی جایزه حرفه ای ارائه شده توسط تنسی کانون و تنسی آمریکا کاروانهایی از دادگاه در ژوئن 18. این است که هر سال به یک وکیل یا قاضی که زندگی و تمرین نمایش استرلینگ شخصیت و بیچون و یکپارچگی همراه با تعهد مداوم به بالاترین استانداردهای حاکمیت قانون و بالاترین استانداردهای حرفه ای قانونی در تنسی است.

ناکسویل وکیل سارا Sheppeardخروجی TBA رئیس جمهور گفت ریوز “کار کرده است از طریق تعدادی از سازمان ها برای ارائه آموزش رهبری و القای اعتماد به نفس در زنان جوان است. بسیاری در جامعه حقوقی و فراتر از آن را قاضی ریوز با تشکر برای تشویق آنها.”

Georgiana تاک بازنشسته نگهبان اخبار مرتبط ویرایشگر. او ممکن است در رسید [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>