یک فوگ تعریف شده است به عنوان یک ملودی کوتاه یا عبارت معرفی شده در یکی از بخش گرفته شده و سپس تا زیر قطعات همه با هم بافته. همچنین به عنوان یک حالت از دست دادن هویت یک فرد را گاهی اوقات همراه با خروج از یک فرد معمول محیط زیست است.

هر دو تعریف به نظر می رسد به درخواست در Quiara Alegría Hudes را الیوت یک سرباز فوگ در مورد به روی صحنه رفتن در خیابان اصلی تئاتر است. آن را در سال 2003 و الیوت یک دریایی ایالات متحده بازگشت به فیلادلفیا از جنگ عراق مجروح در بدن و ذهن است. او سومین نسل از خانواده خود را برای رفتن به جنگ پدر او در جنگ ویتنام و پدر بزرگ خود را در جنگ کره. مادرش جینی شده بود یک پرستار در جنگ ویتنام.

الیوت اولین قسمت از یک سه گانه در مورد شروع در سه مرحله جداگانه ای در هوستون. بخش دوم برنده جایزه پولیتزر آب با قاشق مربا خوریباز می شود در مرحله در تاریخ 7 فوریه. قسمت سوم شادترین آهنگ پخش آخرینداده خواهد شد چند مطلب اجرای برنامه توسط میلدرد چتر در مارس 6-8. خیابان اصلی مدیر هنری ربکا گرین Udden که تا به حال این ایده برای همکاری میان سه تئاتر شرکت کارگردانی الیوت. (هیچ کس تا به نگرانی در اگر آنها نمی تواند دیدن هر سه; هر بازی به تنهایی می ایستد در محاسن خود را.)

خراردو Velasquez نقش الیوت (او شرکت کرده بود در اوایل خواندن بازی) و آن را به ویژه مهم است برای او را به انجام این کار, او می گوید, چرا که او دارای یک برادر بزرگتر در نظامی که رفت به عراق و افغانستان. علاوه بر این او احترام زیادی برای نمایشنامه نویس Hudes (در ارتفاعات). “راه او ایجاد این صحنه و این راهی است که شخصیت نوع روایت هر یک از دیگر. من فکر کردم که واقعا زیبا بود واقعا خوب هم به آن است. پیچیدگی است که او آورده و برای هر یک از شخصیت ها به ویژه به دلیل آن را کامل Latino بازیگران. جالب بود برای دیدن این انسان واقعی به تصویر کشیده طریق داستان. آنها همه نوع باید معایب و این واقعا جالب است که به نوعی از عمق. “

نسل های قدیمی تر’ داستان ( Luis Galindo, پاملا گارسیا Liss و Rhett مارتینز نیز در بازیگران) گفت: در فلش بک و آن را به عنوان معلوم پدربزرگ و پدر و پسر واقعی شباهت در جنگ خود را تجربه. با این وجود آنها هنوز هم مشکل صحبت کردن با یکدیگر. “این نوع از تراژدی نشان می دهد” Velasquez می گوید. “اگر چه آنها این فرصت را به پل شکاف و صحبت کردن با یکدیگر در مورد این چیزهایی که آنها فقط می توانید آن را در خود را به باز کردن.”

یک محصول از Mayde نهر دبیرستان در کتی ISD که رفت و به تحصیل در آکادمی آمریکایی هنرهای نمایشی در هالیوود Velasquez می گوید او واقعا سقوط به تئاتر زمانی که او به همراه یک دوست به استماع در دبیرستان و تشویق به استماع خود را. در زمان او واقعا درگیر در ورزش اما او می گوید او توسط این حس خانواده او در تئاتر است. “در آن فراگیر و استقبال. آن را به من داد این خروجی به همه نوع داستان من می خواستم برای گفتن.

“هنگامی که شما در مرحله شما باید این فرصت را برای گفتن این در عمق داستان و شما جشن برای اجازه دادن به تمام این احساسات و تو جشن برای باز بودن و آسیب پذیر و این چیزی است که واقعا با من گیر و مرا واقعا می خواهید به انجام تئاتر است.”

توصیف یک عمل الیوت, Velasquez می گوید: “این نوع مانند یک IV قطره ای از اطلاعات است. شما شروع با یک بیت از رمز و راز از نظر شخصیت اصلی آمدن به خانه از جنگ. شما واقعا نمی دانم چرا او را به خانه. سپس شما شروع به کشف کردن که بیشتر و بیشتر به او مجروح شده و او wasnts به دانستن بیشتر در مورد او را پدر داستان. و سپس شما می شنوید در مورد پدر و پدر بزرگ خود را.”

پرسید: چرا مردم باید حضور Velasquez می گوید:

“این چنین یک بازی منحصر به فرد. آن را مانند چیزی که من تا کنون دیده ام قبل از. آن را به یک نگاه به یک داستان خاص است که می گوید جهانی داستان. یک داستان در مورد یک پورتوریکو خانواده از شمال فیلادلفیا است که سه نسل از جانبازان. آن را فقط مانند یک پیام قوی. من فکر می کنم مردم نیاز به آن را ببینید چون واقعا رفتن به باز کردن قلب خود را.”

اجرای برنامه ریزی شده برای تاریخ 8 فوریه تا مارس 1 در 7:30 بعد از ظهر پنج شنبه ها از طریق روزهای شنبه و یکشنبه در 3 p. m. در خیابان اصلی تئاتر-برنج روستای 2540 زمان بلوار. برای اطلاعات تماس 713-524-6706 و یا بازدید mainstreettheater.com. 36 دلار-$55.

مخاطبان را تشویق به حضور در MST بخشی از هنر سری رایگان پست-نشان می دهد بحث در یکشنبه 23 با Sandylane Oquendo ارتش ایالات متحده گروهبان بازنشسته HUD خبره مشاور و مالکیت خانه ترویج و حفظ مدیر برنامه با پنجمین بخش جامعه توسعه شرکت و اوسوالدو Gelpi, SSG بازنشسته ارتش آمریکا, مدافع برای پورتوریکو مزایای کهنه در این جزیره است. حتی اگر کاربران هنوز حضور در عملکرد آن روز به آنها خوش آمد به بحث آزاد در سراسر شروع 4:15 بعد از ظهر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im