ایمیل از مس انبار مدیریت می گوید کارکنان به چشم پوشی ‘پوچ’ ماسک دستور

بالا اجرایی برای مس انبار خانواده ها و رستوران ها به دستور شرکت مدیران به چشم پوشی از آنچه که او به نام شهرستان “پوچ” ماسک دستورالعمل.

ایمیل ارسال شده از گروه افسر ارشد عامل بارت Fricks گفت که مدیران رستوران ها ادامه خواهد داد به “رفتن با کسب و کار به عنوان معمول است.”

“آیا نمی شود یک معامله بزرگ در مورد افرادی که در با و یا بدون ماسک,” او نوشت: تاکید بر خط پررنگ. دستور طراحی شده است برای کاهش گسترش از کروناویروس که باعث شده است که یک سنبله عظیم در COVID-19 بیماری و بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر در Knox County و در سراسر ایالت تنسی.

رستوران گروه متعلق به ناکسویل تاجر مایک تعقیب عمل چندین عملیات تحت Calhoun را کاپوچینو, را, Cherokee, کوره, Chesapeake را مس انبار گوشه 16 و دودی کوه آبجوسازی نام.

“من فکر می کنم این ایده تمام پشت این ماسک دستور فوق العاده است” Fricks گفت. “وجود دارد هیچ راه ممکن برای به اجرا درآوردن آن است. … آن را ندارد یک کل بسیاری از حس به من.”

همانطور که برای کارمندانی که احساس ناامن کار در داخل خانه در اطراف کاربران بدون ماسک Fricks گفت ناکس اخبار “آنها می توانند ترک این شرکت است.”

کسب و کار پاسخگو نیست

Fricks تایید به ناکس اخبار است که او با ارسال ایمیل جولای 2, یک روز پس از Knox County هیئت مدیره بهداشت رای به نیاز به پوشش صورت برای ساکنان در بسیاری از فضاهای عمومی.

“این در حال حاضر به اندازه کافی سخت به کار با آنها چگونه در حال انجام آن بسیار کمتر تلاش می شود این ماسک پلیس در مورد آن” Fricks گفت ناکس اخبار.

نقض دستور ماسک می تواند به عنوان یک کلاس C تخطی از قانون مجازات تحت قانون دولت تا 30 روز در زندان و 50 دلار خوب است. اما هیئت مدیره بهداشت و درمان پیشنهاد کرده است هشدار داده می شود به جای جریمه و زندان هم.

این Knox County وزارت بهداشت می گوید آن است که کسب و کار مسئولیت برای اطمینان از مشتریان در حال پوشیدن ماسک. کسب و کار ممکن است از دست دادن مجوز خود را و یا اجازه اگر آنها منطبق نیست.

مس کارکنان انبار شده اند گفت: به درخواست مشتریان در صورتی که ماسک را با آنها Fricks گفت. مدیریت به کارکنان به ارائه ماسک یکبار مصرف به مشتریان ،

Fricks گفت: نشانه های دلگرم کننده ماسک دستور داده شده است برای رستوران ها. آنها هنوز وارد, او گفت:.

به دنبال وضوح

Fricks می خواهد بیشتر وضوح از مقامات دولتی در مورد نحوه اجرای دستور ماسک.

“همه اینها دستورالعمل; هیچ یک از این مسائل است که قوانین و مقررات” او گفت:. “اگر شما بودند برای رفتن به دادگاه آن را احتمالا نمی شوی.”

در حال حاضر Fricks گفت ناکس اخبار او قصد ندارد در عوض چه چیزی انجام می شود در شرکت رستوران.

کارکنان چپ با هیچ گزینه

همه جلوی کارگران ملزم به پوشیدن یک ماسک صورت در طول شیفت Fricks گفت. که شامل میزبان سرور و bartenders.

“اگر آن را تا به من هر کس که ماسک می پوشند اما من یاد گرفته ام در زندگی است که من نمی توانم همه را انجام دهد هر آنچه من می خواهم” Fricks گفت. “من فقط احساس می کنم که مردم ما نیاز به داشتن این مبارزه است. دولت باید آمد تا با مقررات واقعی است.”

Fricks بارها و بارها ابراز نگرانی در مصاحبه با ناکس که اخبار واقعی کارمند-مشتری مبارزه خواهد شکستن و “ویروسی” اگر مس انبار رستوران اجرا ماسک قیمومیت.

بیشتر انتقاد مس انبار

این اولین بار نیست که مردم را متهم به رستوران’ مدیریت از بی توجهی به دستورالعمل های بهداشتی قرار دادن کارکنان و عموم مردم در خطر است.

در ماه مه دو نفر از کارکنان ترک به دلیل مدیریت حاضر به دنبال فاز 1 دستورالعمل در ناکس شهرستان بازگشایی طرح است.

مهمانان نشسته بودند در نوار و فاصله بین جداول را شامل نمی شود موظف است 6 پا با توجه به سابق Calhoun را متصدی بار Diandra هک و سابق Calhoun مدیر کریستال هنگ.

کارکنان نیز نمی نیاز به تحت حرارت چک قبل از تغییرات خود را گفتند.

این Knox County Health Department نشان می دهد مردم تماس 3-1-1 به شکایت اگر یک کسب و کار است نه پیروی از دستورالعمل های بهداشتی را انتخاب کنید و در مکرر کسب و کار که در آن آنها احساس نمی امن است.

ایمیل Allie Clouse در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @allie_clouse. اگر شما لذت بردن از Allie پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>