استقبال جدید: سام Doores بررسی مسیرهای جدید در اولین آلبوم انفرادی خود را [به روز رسانی]

یادداشت سردبیر 3-13-20: کانادا دانیل رومانو نمی خواهد به نظر می رسد ترجیح می دهند به سفر در این زمان.

آن طولانی شده است گفت که تنها ثابت تغییر است. New Orleans بر اساس هنرمند سام Doores می داند که این احساسات به خوبی و اولین بازی خود را خود با عنوان آلبوم به کنکاش در مفاهیم فلسفی است که با بادهای تغییر دهید.

Doores ده سال را صرف نوشتن موسیقی و به طور مداوم تور با Deslondes. این گروه ساخته شده امواج با رویکرد خود را به Americana ترکیب R & B, بلوگراس و عامیانه. گروه های دسته جمعی تصمیم به توقف.

“این احساس ما نیاز به یک استراحت و اجازه می دهد فضا برای ما هر یک به کارهای خلاق و در همان زمان ما فقط سوخته تور و نیاز به یک استراحت می گوید:” Doores. “ما به پایان رسید آن را به خوبی به همه ما هنوز هم دوستان” او می افزاید.

Doores را رد نمی کند تجدید دیدار با معشوق خود گروه است. “من فکر می کنم همه ما رویای ساخت یک رکورد دیگر هم شما می دانید قدیمی بودن مردان در حال پخش را نشان می دهد با هم در یک روز.”

او همچنین تجربه یک تغییر عمده در زندگی شخصی خود به عنوان یک رابطه طولانی به طور همزمان به پایان رسید. Doores گرفت و این بار به عنوان یک فرصت برای تمرکز بر کار انفرادی که نیست همیشه متناسب با Deslondes صدا و سفر در جهان است.

“من همیشه در عشق سقوط با یک سبک جدید از موسیقی در هر زمان من جایی بروید و شنیدن راه های جدید رویکرد مردم خود و موسیقی برای من آن را نگه می دارد و من از بودن قفل شده است به یک سبک” توصیف Doores.

“این Deslondes ما واقعا پیدا کرده بود صدای ما. وجود دارد بسیاری از چیزهای که نوشته بودم و کنجکاو در مورد انجام این کار کاملا مناسب را در قالب پس از آن احساس مانند یک فرصت برای دریافت یک کمی عجیب و غریب و سعی کنید از چیزهای دیگر.”

Doores آغاز شده بود ضبط انفرادی خود مواد در برلین در حالی که در تور با Deslondes در استودیو از دوستان خود Anders Christophersen. Doores اولین و آخرین هنرمند برای ضبط در استودیو بیش از طول سال است.

“واقعا جالب بود به بخشی از کل فرایند است که استودیو; دیدن تمام نوازندگان که حول آن دیدن همه پرونده که از آن بیرون آمد و به فرد است که فقط در نوع لباس پوشیدن و راه یک یا دو آهنگ از اینجا و یا وجود یک یا دو بار در سال و برای رسیدن به رفتن را از طریق تمام تغییرات از آن می گوید:” Doores.

“آلبوم خود را کردم اکثرا نوشته و ضبط شده زمانی که من در خارج از عمده خلاق همکاری و ارتباط است. آن را فقط پله به ناشناخته ها و تلاش برای ایجاد حس از آن همه و این پروژه واقعا به من یک شانس برای انجام این کار در راه است که احساس هیجان انگیز و پربار است.”

آلبوم خروج از شناخته شده صدا از کار قبلی خود را با Deslondes اما هنوز هم حمل آشنایی از Doores پیانو, بازی, صدای صاف و قوی تغزلی توانایی های خود. Doores اضافه شده ترتیبات رشته به این آلبوم و آهنگ های بسیاری از بیشتر doo wop صدا یادآور Motown دختر شدند.

Doores کردم به کمک برخی از دوستان سابق bandmate و همکار نیواورلئان ساکن Alynda Mariposa Segarra از مرحبا برای Riff Raff. Segarra این خواننده در “طرف دیگر از شهر” بیشتر اضافه کردن به کلاسیک R&B vibes در حالی که آواز قلب او را مورد جستجو برای عشق.

این آلبوم باز می شود با زرق و برق دار, instrumental قطعه “Tempelhofer سحر” خدمت به عنوان یک طلوع به یک روز یا یک پرده به آرامی باز به عنوان یک بازی آغاز می شود. Doores توضیح داد که چگونه او همیشه تصور داشتن یک آهنگ بدون کلام برای باز کردن یک آلبوم و بسیاری از هزینه های صبح در Tempelhofer پارک در برلین یک repurposed نظامی زمینی که در آن در حال حاضر خانواده ها پیکنیک و rollerblade, کمک به الهام بخش آهنگ.

“من امیدوارم که آن را فقط به نوع دستگیر پرنیان بودن در یک محیط خارجی و من نمی دانم که ملودی برای برخی از این دلیل فقط اسیر احساس بودن وجود دارد در سپیده دم در این عجیب و غریب جدید محل کار در تاریخ ثبت است.” Doores اعتبارات Christophersen برای هل دادن او را در آغوش و کشف ابزار جدید و برای تلفن های موبایل.

مستقیما از طلوع آفتاب شنوندگان حرکت بر روی “اجازه دهید آن را رول” شیرین دلتنگ لحن زوج با یک اندازه دوست داشتنی با صفحه اصلی فیلم از Doores و Christophersen ماجراهای. “اجازه دهید آن را رول” نمایشنامه مثل یک کمی دعا برای عزیزان آنها را دعوت به پیوستن به شما و یا حرکت می کند اما همیشه در ایستاده خوب است.

Doores موفق به گزاف گویی از بازتاب و سودا به سرگرم کننده و فنری در سراسر این آلبوم است. در زمان Doores به ارمغان می آورد به ذهن لئونارد کوهن پرنیان با استفاده از پشتوانه هارمونی و شاعرانه, شعر, نفوذ او می گوید او نمی تواند انکار کند به عنوان یک ترانه سرا است.

این آلبوم به طور رسمی منتشر خواهد شد جدید غرب سوابق مارس 13 و Doores را جشن می گیرند با یک ثبت شده در آسان شامل شاخ و بخش رشته است اما یک رویکرد متفاوت برای تور. “ما باید محروم کردن چهار قطعه گروه موسیقی راک اند رول برای تور و رشته قطعات ضمنی,” او می گوید.

Doores و حمایت گروه نیز به عنوان گروه همکار, New Orleans, هنرمند استر افزایش یافت خواهد شد که پیوستن به آنها را در تور و در هوستون به همراه دانیل رومانو. Doores هیجان زده است برای بازگشت به هوستون و به قاره باشگاه که در آن او قبلا ایفا کرده است.

“داشتن یک موسیقی اتصال به هوستون بیش از آن نقطه که ما رو گیر در ترافیک در راه, آن را احساس می کند واقعا به خوبی قادر به متوقف کردن وجود دارد و بازی موسیقی است.”

سام Doores انجام خواهد شد دوشنبه, مارس 16 در کاکتوس آهنگ 2110 پورتسموث, 5:30 p. m. Free. و با استر رز و دانیل رومانو, مارس 16 در قاره باشگاه 3700 اصلی درب باز در 9 p. m. $12

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>