اورژانس سیاسی و سیاست های کسب و کار است که می تواند بیشتر از دوام بیاورید شیوع ویروسی

همانطور که ما وارد یک ماه دیگر از قرنطینه از شیوع کروناویروس تمام سطوح کسب و کار و سیاست متاثر شده اند. از مادر و پاپ مغازه ها به شرکت های بزرگ مدیران شهری به رئیس جمهور همه است که مجبور به انطباق با یک ویروس بی امان و تغییرات همه ما نیاز به تحمل به عنوان یک نتیجه. دولت فدرال اجرا کرده است مفاهیمی که قبلا غیر قابل تصور و دولت های محلی باید قوانین آرام در جای خود برای چند دهه.

اما چقدر از این موقتی است و آنچه باقی خواهد ماند و هنگامی که ویروس فروکش? بسیاری از مفاهیم در سیاست و کسب و کار است که ممکن است تنها یک رویا لوله قبل از COVID-19 به نظر می رسد مانند ضرورت در حال حاضر. در اینجا چند نمونه از آنها هستند.

مراقبت های بهداشتی جهانی

اگر وجود ندارد یک رادیکال بازسازی بهداشت و درمان در آمریکا در پی Coronavirus از آن خواهد شد یکی از بزرگترین فجایع از بحران است. واضح است که ما در سیستم بهداشت و درمان شکسته شد طولانی قبل از هر کسی که تا به حال حتی شنیده COVID-19 اما سوراخ خمیازه در آن از عدم وجود هواکش به فقیر آماده سازی برای یک فاجعه تنها به نظر می رسد برجسته در حال حاضر. اگر ایده مدیکر برای همه نیست در حال حاضر در خط مقدم سیاست آمریکا با تشکر از مترقی دموکراتیک نامزدها برای رئیس جمهور باید آن را تبدیل به یک جبهه-و-مرکز موضوع در سال 2020 انتخابات در حال حاضر.

پرداخت مرخصی استعلاجی

و صحبت کردن از دکمه مسائل بسیار ایده که مردم در حال پرداخت مرخصی استعلاجی — با وجود محدودیت شدید بر روی آن — این است که یک تغییر قابل توجه برای یک U. S. کنگره تحت سلطه کسب و کار منافع خاص و محافظه کار قانونگذاران نقطه مخالف به مفهوم. اما این ویروس به مثل با بهداشت و درمان تنها آماج اصلی این نقطه است که ما نمی تواند واقعا امن به عنوان یک ملت اگر شهروندان خود محافظت نمی شوند از بیماری و بدهی به عنوان یک نتیجه از آن است.

پرداخت های نقدی به آمریکایی ها

هنگامی که سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری اندرو یانگ شناور ایده از 1000 دلار برای هر آمریکایی هر ماه بسیاری از مردم فکر می کردند او آجیل. آن رفت و در برابر تقریبا همه چیز این کشور ایستاده از زمان آغاز آن. و در عین حال در زمان بحران توزیع بیش از پول نقد به طور متوسط آمریکایی ها به طور ناگهانی صدا مانند یک ایده بد است حتی برای بسیاری سخت محافظه کاران در سیاست است. این یک ایده است که خرس تماشای حتی پس از بحران به پایان می رسد. این یک راه حل کامل است, اما آن را دشوار است برای دیدن چگونه کسب و کار می تواند دریافت میلیاردها دلار کمک مالی در حالی که روزمره شهروندان چپ برگزاری کیسه.

کار از خانه

اگر ایده کار از راه دور بود و مترقی ایده آل برای بیشتر پرماجرا کسب و کار قبل از Coronavirus آن را به خوبی ممکن است جریان اصلی با مردم زمان آماده به بازگشت به کار. بخش عظیمی از نیروی کار دگرگون شده تقریبا یکپارچه به کار از اتاق خواب و مبل ها و میز آشپزخانه. بدون شک کسب و کار در حال توجه و تصور پول آنها می تواند صرفه جویی در هزینه های اجاره دفتر و دیگر امکانات رفاهی. آن را نمی ممکن است مناسب برای همه, اما بدون شک این تغییر چشم انداز از نیروی کار به طور چشمگیری.

را خارج و تحویل

هر کسی که تا به حال هرگز سعی گرفتن مواد غذایی تحویل داده و یا در نظر گرفته ناهارخوری زیبا در takeout شکل ممکن است تغییر ذهن خود را. باور نکردنی راحتی از خدمات تحویل — از آمازون و نفع به بارگذاری می خورد و Instacart — تنها برجسته چگونه ما می توانیم همه چیز به سرعت و به راحتی و بله با خیال راحت. و رستوران ها است که ممکن است دوری مفهوم به رفتن مواد غذایی به طور بالقوه می تواند پیدا کردن یک خیابان جدید از درآمد آنها به عنوان کار سخت برای زنده ماندن.

الکل را

و شاید هیچ چیز بیشتر رادیکال و عملی به عنوان نگاهی از الکل است. توجه داشته باشید که یکی از “ضروری کسب و کار” در هنگام شیوع بیماری بوده است liquor store. چرا ؟ ترس از خروج اضافه کردن به در حال حاضر بیمارستان ها شلوغ مخلوط با طبیعت از مردم نیاز به استراحت در طول شیوع بیماری به نظر می رسید به سنگین تر بودن از نگرانی های اخلاقی به ویژه هنگامی که آن را به گرفتن آن را به رفتن از رستوران ها. کسی که می خواستم برای گرفتن یک marg در اجرا از یک Tex-Mex ، آن نیاز به برخی از نظارت — افزایش مست رانندگی? — اما این یک قانون است که با توجه به موفقیت می تواند به راحتی چوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>