‘خالی هواپیما: آنچه مسافران در McGhee تایسون فرودگاه در حال تجربه میان coronavirus

جدید coronavirus COVID-19 یک بیماری همه گیر. گزارش بیماری طیف وسیعی از بسیار خفیف تا شدید از جمله مرگ است. دانشمندان و کارشناسان پزشکی پیش بینی گسترده انتقال خواهد رخ می دهد در ایالات متحده در ماه های آینده و توصیه های اجتماعی فاصله میان دیگر اقدامات به سرعت گسترش یافته است. با پزشک خود تماس بگیرید و در خانه بمانند اگر شما بیمار هستید. دریافت اطلاعات بیشتر در CDC.gov/coronavirus تماس بگیرید و یا تنسی وزارت بهداشت coronavirus خط اطلاعات در 877-857-2945 از ساعت 11 تا 11 p. m. EDT روزانه. ناکس خبر ساخت این پوشش از coronavirus در دسترس همه خوانندگان از جمله nonsubscribers برای کمک به مردم ایمن ماندن.

سه چمدان تضعیف شوت و بر روی چرخ فلک چمدان در McGhee تایسون فرودگاه در روز چهارشنبه بعد از ظهر.

که میزان چمدان چک در خطوط هوایی آمریکا پرواز 5007 از شارلوت.

مریویلل ساکن لو کمپبل و دخترش الیزابت در میان نه مسافر روی عرشه پرواز. آنها برگرفته کیسه های خود را برای تکمیل یک سفر سورئال روز است که آغاز شده در ققنوس.

آنها رفتگان 11 مارس در تقریبا کامل پرواز برای یک سفر که در زمان آنها را به Tucson, گراند کانیون آریزونا. در آن زمان آنها بازگشت ویروس coronavirus حال تبدیل فرودگاه به شهر ارواح.

Knox County COVID-19: بهداشت و درمان ارائه دهندگان نگران عدم عرضه اما بیشتر باید به زودی

ثبت نام برای خبرنامه ما: ایمن ماندن و آگاهانه با به روز رسانی در گسترش coronavirus.

یک پرواز از طریق عبور امنیتی روز چهارشنبه بعد از ظهر خلاصه اخیر تجربه کار در دو کلمه: “خالی هواپیما.”

به طور معمول, رخصتی بهار فصل یکی از McGhee تایسون شلوغ ترین زمان سفر پشت عمده تعطیلات و تابستان است. نه تا این هفته.

“ما هر دو نوع احساس گناه (پرواز) زیرا هنگامی که ما برنامه ریزی شده و این ما نمی دانستیم که همه این مسائل در حال اتفاق” الیزابت کمپبل گفت:.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی در روز جمعه. شهرها و ایالات متحده مستقر کرده اند تلاش برای ترویج اجتماعی فاصله به سرعت گسترش ویروس. ایالات متحده چندین تایید موارد COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس در هر کشور و مرگ و میر رسیده 154 از ظهر پنج شنبه با توجه به داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

مغلوب ساختن پیشی جستن در دوشنبه توصیه می شود افراد در گروه جمع آوری بیش از 10 و دلسرد اختیاری سفر.

تمام مسافران — خروجی یا ورودی — در McGhee تایسون صحبت کرد که به ناکس اخبار روز چهارشنبه در یک وضعیت مشابه به Campbells: آنها رفتگان خود به سفر هفته گذشته شد و به خانه بازگشت و یکشنبه. هیچ یک از آنها تا به حال سفر بین المللی و نبود آنها روبرو می شوند هر گونه نمایش های بهداشتی.

رستوران و خدمات غذایی در McGhee تایسون باز مانده است.

بکی Huckaby سخنگوی شهر ناکسویل اقتدار فرودگاه گفت: فرودگاه ادامه دارد افزایش تمیز کردن و ضدعفونی کردن اقدامات لازم برای تکمیل آن افزایش تمیز کردن تلاش شده است که در جریان هفته برای فصل سرما و آنفلوانزا. فرودگاه بالا خود را مطابق با اصول بهداشتی تلاش در بالا و جماعت مانند مناطق اطراف دروازه و در دستشویی.

Huckaby تشویق مسافران به فکر اجتماعی فاصله آنها به عنوان حرکت از طریق این فرودگاه به شستن دست های خود را اغلب و برای جلوگیری از سفر اگر آنها بیمار هستند.

پیتر Neulist آثار فرودگاه میز اطلاعات بین چمدان چرخ و فلک. او گفت که در یک سفر عادی بعد از 30 به 50 مسافران بازدید از ایستگاه خود را. توسط چهار شنبه بعد از ظهر با او صحبت کرده بودم با پنج یا شش. او در آغاز روز خود را با اضافه کردن چند بروشور سفر به دندانه دار کردن. معمولا او را به restock با 50 تا 100 بروشور.

“آن بوده است بسیار آهسته” او گفت:.

جن Carnes Knoxville به خانه بازگشت و با دختر او روز شنبه پس از سفر از ققنوس از طریق شارلوت. زمانی که آنها وارد ققنوس فرودگاه خود را برای ساعت 5 پرواز آنها breezed طریق امنیت.

“هیچ کس وجود دارد. فقط کارگران و ما” Carnes گفت.

مسافران در پرواز خود را از ققنوس گسترش بود و ردیف به خود را دارند. خود اتصال خانه پرواز از شارلوت بود که کمتر از نصف ،

Carnes گفت: بسیاری از مسافران شد مصرف مطابق با احتیاط است.

“تقریبا همه خود را به ارمغان آورد دستمال مرطوب و پاک stuff,” او گفت:.

Vickie تیز و شوهرش وارد خانه با نوه پس از سفر به دیزنی پارک ها و ساحل ویکی. آنها دریافتند مشغول امنیتی خط در اورلاندو پس از دیزنی خود را تعطیل پارک های دوشنبه و برخی از سواحل فلوریدا در حال بسته شده است.

جینا اعطای وارد McGhee تایسون به بازگشت به بلا ویستا آرکانزاس پس از بازدید از خواهر او در ناکسویل. او به خودش مقدار زیادی از زمان برای دریافت از طریق امنیت, اما هیچ انتظار خط.

اعطای پرواز جمعه “قبل از این رو تمام سوپر دیوانه” و اتصال پرواز از شارلوت بود و بسیار کامل است.

پس از ورود او را به عنوان کسب و کار بسته و دولت ایالات متحده افزایش آن coronavirus هشدارهای او در نظر گرفته شده در حال حرکت تا تاریخ خروج یافت اما آن را هزینه سنگین.

کمک مالی پیش بینی شده عمدتا خالی پرواز برای سفر بازگشت. او استقبال که بدانند مردم کمتر در هواپیما کمتر شانس او تا به حال از عفونت است.

“این دیدار خوب بود اما من آماده بازگشت به خانه” گرانت گفت. “من نمی خواهم به خارج سفر اگر شما تصور می شود.”

ایمیل بلیک Toppmeyer در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @btoppmeyer. اگر شما لذت بردن از بلیک پوشش در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال است که به شما اجازه می دهد دسترسی به همه آن را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>