افزایش خود را Instagram مد حساب

برای بزرگنمایی کلیک کنید rft-03.jpg

برخی از بزرگترین نامها و چهره ها که شهرت خود را از طریق Instagram در حال مد وبلاگ نویسان. Instagram را #ootd روند بوده است قوی مورد علاقه وقتی که می آید به جستجو در سایت و هنگامی که شما یک مد لباس ساخت حساب کاربری خود این مهم را به مطمئن شوید که شما اقامت در لبه ، با استفاده از رسانه های اجتماعی تبدیل شده است بیشتر از همیشه راهی برای افزایش قرار گرفتن در معرض خود را به دنیای مد برخی از وبلاگ نویسان به دست آوردن صدها نفر از هزاران نفر از پیروان و طرفداران به سادگی با به روز رسانی نگاه خود را روزانه است. در حالی که برخی از این وبلاگ نویسان رفت و آمد مکرر برای خرید Instagram دوست دارد و دیگران با استفاده از خدمات مانند Likezoid به تبادل لایک – وجود دارد بیشتر به آن را به واقعا آن را بزرگ. ما نگاه به این حساب و وارد یک لیست از راهنمایی و ترفندها برای کمک به شما به سرعت آغاز در که مد کامل حساب شما مشغول به کار در ساختمان.

کنتراست & اشباع
ویرایش عکس های خود را قبل از ارسال آنها باید مطمئن شوید که شما در حال بالا بردن کیفیت تصاویر خود را و واقعا نگاه خود را پاپ. ها تن از برنامه های خارج وجود دارد برای کمک به شما آغاز شده با برخی از ویرایش آسان فرآیندهای مانند تغییر اشباع رنگ های روشن تر تنظیم سایه ها و شفاف کردن تصاویر خود را. برخی از کاربران هستند و در اشباع را به صورت واضح و رنگ های چشم نواز. دیگران می خواهم به بازی با کنتراست برای ایجاد یک خنثی, یونیفرم, نگاه به خود Instagram خوردها. هیچ راه درست یا غلط به انجام این کار تا زمانی که شما نگه داشتن در ذهن است که هدف این است که برای ایجاد یک ترد, عکس زیبا!

برخی از بهترین برنامه ها برای ویرایش خود را Instagram پست که raved در مورد مد حساب:

  1. Snapseed
  2. VSCO دوربین
  3. دوربین+

آزمایش با تخت دراز
نه هر عکس در خوراک خود را باید به شما و یا حتی از مد. پرتاب در برخی از شخصیت ها و یک نگاه اجمالی از زندگی خود را خارج از ساز و برگ خود را با عکس های فوری خود را به کار ایستگاه شام و بار دیگر زمانی که شما می توانید وضع خیلی وسایل از تخت برای زیبایی تصویر از جهان خود را. این سبک از عکس یک راه برای بیان خود را بدون در نظر گرفتن selfie. یکی از بزرگترین نمادهای این صنعت مارگارت ژانگ تبدیل به یک متخصص در تخت دراز تکنیک Instagram.

یادگیری خود را در زاویه
هر کس می شود یک کمی نا امن و یا عصبی مورد نیاز خود را از تصویر گرفته شده است. با صدها و گاهی اوقات هزاران نفر از کاربران زیر از شما و مشتاقانه در انتظار برای دیدن عکس های خود را فشار می توانید کمی شدید. مطالعه بهترین عکس های خود را و عمل در آینه به کشف که زاویه نور و اشکال کار بهترین برای شما. بازی در اطراف با این عناصر می تواند شما را به یک نگاه منحصر به فرد و افزایش ویژگی های بهترین خود را. شاید نور در هوای گرگ و میش واقعا به شما می دهد یک مرطوب, تب و تاب بودن و یا باعث می شود شما نگاه بلندتر در عکس های خود را.

استفاده از پس زمینه خود را
توجه به محیط اطراف خود و برنامه ریزی کردن رنگ از شات خود را قبل از اینکه شما شروع به گرفتن عکس. بسیاری از زمان, کمتر بیشتر است, و یک پس زمینه ساده کمک خواهد کرد که ساز و برگ خود را واقعا پاپ. کاوش تا زمانی که شما پیدا کردن یک منطقه با یک طرح رنگ که مسابقات خود را نگاه کنید.

خودتان می شود!
در پایان بهترین راه برای نشان دادن سبک شخصی خود را به ماندن واقعی و واقعی است. هیچ چیز مجبور نیست اما به جای آن لذت ببرید در آنچه شما انجام دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>