ظرف رئیس می گوید: RSNs به ارزش کمتر از سال قبل می گوید DirecTV ادغام است “اجتناب ناپذیر’

آن بوده است که حدود هفت ماه پس از دیش شبکه اجازه حمل معامله برای 16 فاکس ورزشی منطقه ای شبکه های منقضی و ماهواره ایرانی غول پیکر بنیانگذار و رئیس چارلی Ergen به گفته تحلیلگران شنبه تصمیم به رها کردن این کانال یکی از ساده ریاضی است.

ظرف کاهش یافته است 16 Fox Sports RSNs در ماه جولای پس از آن صاحب والت دیزنی شرکت ، گفته خواسته های گزاف حمل و نقل هزینه برای کانال. دیزنی به فروش می رسد RSNs به Sinclair Broadcast Group در ماه اوت اما این کانال هنوز برای بازگشت به ماهواره مشتریان شرکت.

در ضمن ظرف دیده است یک کاهش چشمگیر در تلویزیون های ماهواره ای مشتری ضرر و زیان بیش از گذشته چند محله ظاهرا نشانه آن است که عدم وجود کانال های ورزشی, یک بار تصور می شود یک ضرورت برای هر پرداخت TV توزیع نمی کاملا به عنوان ضروری همانطور که قبلا اعتقاد بر این بود.

مرتبط با: Ergen: ظرف ممکن است هرگز حمل فاکس RSNs

ظرف از دست داده و حدود 100.000 تلویزیون ماهواره ای به مشتریان در Q4 نسبت به از دست دادن 381,000 در سال قبل. در سه ماهه سوم زیان های بهبود یافته برای 66,000 نسبت به از دست دادن 367,000 در سال قبل است.

در یک کنفرانس تلفنی با تحلیلگران به بحث در مورد نتایج Q4 Ergen گفت: ظرف تصمیم به رها کردن RSNs چون اعداد فقط اضافه نمی کند.

“همه چیز ما در اینجا تا حدودی ریاضی” Ergen گفت:, و اضافه کرد که این شرکت می داند که چه مشتریان خود پخش و تماشای نیست و مقایسه آن با هزینه های برنامه نویسی.

مرتبط: چرا سینکلر ورزشی شرط بندی مخاطره آمیز بازی

برنامه نویسان در حال قفل شده است و در یک حلقه بی پایان خواستار بالاتر و بالاتر و هزینه را افزایش می دهد صرف نظر از اینکه مصرف کنندگان در واقع تماشای محتوای خود را.

“آنچه ما می بینیم این است که مخالف دقیق است که مردم در حال تماشای کمتر” Ergen گفت. “و ما می گویند قیمت خود را باید به پایین اگر مردم در حال تماشای کمتر است.”

Ergen گفت: هنگامی که یک شبکه ورزشی در دسترس نیست, طرفداران جان سخت معمولا پیدا کردن یک جایگزین به سرعت توسط هر دو رها موجود خود را به تلویزیون پرداخت توزیع کننده و یا پیدا کردن راه دیگری برای دسترسی به برنامه نویسی. اما هنگامی که مشتری از بین رفته است, آن را حس می کند کمی صرف پول بیشتر — شاید در صورت افزایش هزینه های حمل و نقل — به آنها پشت کنید.

“ریاضی شد روشن است که این نوع پیشنهاد ما تا به حال از دیزنی مردمی در زمان قرارداد ما بود تا بود و نه حتی نزدیک به چیزی است که ساخته شده حس برای ما” Ergen گفت.

LightShed شرکای اصلی غنی Greefield برآورد شده در یک وبلاگ نوشتن که ظرف صرفه جویی در حدود 400 میلیون دلار در سال با حمل سینکلر RSNs. در مقابل آن از دست داده است در مورد 166,000 مشترکین تلویزیون های ماهواره ای پس از ماه جولای حسابداری برای $40 میلیون دلار از دست داده و جریان نقدی. به Greenfield تجارت کردن آشکار است.

پرسید: اگر ریاضی در اطراف سینکلر RSNs بود بیش از حد سخت Ergen گفت: آن نسبتا ساده است.

“ریاضی آسان است. ما می دانیم آنچه در آن ارزش است و ارزش آن کمتر از آن در سال گذشته بود,” او گفت:.

Ergen همچنین خطاب امکان ادغام بین ظرف و بزرگترین ماهواره ای شرکت در کشور DirecTV. اگر چه وجود دارد می تواند موانع نظارتی در اطراف چنین اتحادیه Ergen گفت: با توجه به وضعیت فعلی پرداخت TV, کسب و کار, این اتحادیه است “اجتناب ناپذیر است.”

“رشد در تلویزیون است که از خطی” Ergen گفت. “مقررات محیط زیست است که معمولا در پشت بازار اما من فکر می کنم که می شود به طور فزاینده احتمال دارد که [ادغام] کاملا منطقی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im