Eshoo هل FCC پهنای باند طرح 2.0

هرزه آنا Eshoo (D-کالیفرنیا.) می خواهد FCC برای به روز رسانی خود را در سال 2009 ملی باند پهن طرح است.

Eshoo پنج شنبه (9 ژوئیه) معرفی ملی باند پهن برای آینده برنامه ریزی عمل می کنند که نیاز به FCC به روز رسانی برنامه با یک چشم به سمت هر دو چگونه طرح تحویل در هدف خود را از به عنوان گفت: “اتصال آمریکایی و چگونه coronavirus همه گیر شده “تغییر آنلاین زندگی آمریکایی است.”

آن است که در حال حاضر با توجه به این که COVID-19 به طور چشمگیری افزایش مخاطرات در اختتامیه دیجیتالی شد. جدید طرح “ارزیابی ملت پیشرفت در برابر برنامه اصلی ارائه جزئیات طرح بیشتر گسترش دسترسی به اینترنت و تجزیه و تحلیل چگونه آمریکایی ها بی سابقه اتکا به پهنای باند در طول بیماری همه گیر کوروناویروس شکل خواهد داد که کشور در حال حرکت به جلو است.

“دسترسی جهانی به اعتماد و مقرون به صرفه و با کیفیت بالا در اینترنت ضروری است در جهان امروز و به خصوص مورد نیاز به عنوان ما انجام بیشتر از ما در زندگی شخصی و حرفه ای آنلاین در طول بیماری همه گیر کوروناویروس” گفت: Eshoo.

FCC را برای توضیح چگونگی بازنگری شده طرح خواهد “پیشبرد رفاه مصرف کننده مشارکت مدنی, امنیت عمومی و امنیت جامعه و توسعه خدمات بهداشتی و درمانی ، استقلال انرژی و بهره وری, آموزش و پرورش, آموزش کارگران بخش خصوصی سرمایه گذاری فعالیت های کارآفرینی ایجاد شغل و رشد اقتصادی را در میان دیگر “ملی اهداف است.”

Eshoo است که حمایت از طرح اصلی نویسنده بلر لوین در حال حاضر یک عضو ارشد در موسسه بروکینگز. “به روز رسانی از 2010 ملی باند پهن طرح بسیار دیر و با COVID بحران نشان دادن اهمیت فراوان مقرون به صرفه پهنای باند به تابآوری اقتصادی و پیشرفت اجتماعی مانند یک به روز رسانی نیز ضروری” لوین گفت: لایحه جدید.

وجود دارد یک لایحه مشابه که معرفی شد در سنا توسط Ed Markey (D-جرم.).

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>