ESPN وارد چند سال توافق با UnitedMasters


همکاری برای گسترش و تعمیق ESPN رسیدن با مخاطبان متنوع و ارتباط با طرفداران

ESPN امروز اعلام کرده است که وارد یک چند سال توافق با موسیقی توزیع کننده UnitedMasters رهبری بنیانگذار و صنعت موسیقی جانباز استیو Stoute. این همکاری را گسترش خواهد ESPN رو به رشد رسیدن به مخاطبان و ارتباط به طرفداران ورزش از طریق برنامه نویسی و محتوای تبلیغاتی.

“ESPN همواره تحت پوشش تقاطع ورزش و فرهنگ و موسیقی نقش کلیدی در که گفت:” جیمی Pitaroرئیس ESPN و co-رئیس دیزنی, رسانه های اجتماعی ، “ما به دنبال به جلو به تقویت است که اتصال از طریق این همکاری جدید با UnitedMasters در حالی که در همان زمان از دست دادن و هنرمندان یک پلت فرم ملی برای قرار گرفتن در معرض به نمایش گذاشتن موسیقی خود را به یک گسترده و متنوع و درگیر مخاطبان از طرفداران.”

“ما هیجان زده به همکاری با ESPN. آنها یک پلت فرم با پتانسیل برای ایجاد یک حرفه ای در حال تغییر و تاثیر در بالا و آمدن هنرمندان مستقل گفت:” استیو Stoute, موسس و مدیر عامل شرکت UnitedMasters. “این UnitedMasters ‘انتخاب’ فهرستی به عنوان یک خدمت بی نظیر کتابخانه جدید و بکر و ما نمی توانید صبر کنید برای شنیدن هنرمندان ما در ESPN نشان می دهد برای سال آمده است.”

همراه با UnitedMasters ESPN معاون کشیش بخش موسیقی از UnitedMasters “انتخاب” هنرمندان برای استفاده در خود برنامه نویسی ورزشی و تبلیغاتی محتوا. این را به هنرمندان مستقل فرصتی برای ارتباط با طرفداران و رشد مخاطبان خود را از طریق گسترده و رسیدن به مقیاس ESPN در سراسر سیستم عامل از جمله SportsCenter, برای اولین بار, پرش, و بیشتر.

“انتخاب” اعلام کرد: امروز با UnitedMasters یک اشتراک جدید ارائه شده از موسیقی دیجیتال پلت فرم توزیع ارائه هنرمندان با مجموعه ای از ابزار به operationalize مستقل موفقیت و توانایی حفظ 100 ٪ حق امتیاز خود را.

پس از راه اندازی آن در سال 2017 UnitedMasters دیده است آن هنرمند-روش اول انتخاب کنید تا بخار راه اندازی مشاغل از چرای فعلی نمودار مانند پلاتین-فروش رپر NLE نیو بیلبورد نمودار ضبط هنرمند Lil Tecca Lil XXEL, آینده, Kingz و بسیاری دیگر. فقط در 18 ماه UM انباشته شده است بیش از 400k هنرمندان 5 میلیارد و نهرها و بیش از نیم میلیون نفر توزیع شده آهنگ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>