ESPN مطالعه: طرفداران حمایت از سرگیری زندگی ورزشی بدون تماشاگر


اکثریت خواهد مصرف بیشتر ورزشی به بازی بازگشت

یک ESPN-سفارش بررسی 1,004 ورزشی طرفداران یافت که نه تنها آنها می تماشای بازی بدون تماشاگر اما که آنها انتظار دارند به مصرف بیشتر ورزش یک بار به بازی بازگشت.

مطالعه انجام شده توسط ESPN تحقیق و بینش بررسی 1,004 طرفداران در سن 18 و بیش از, بین آوریل 17-20 بررسی و زمان برداشت در اطراف coronavirus همه گیر و تاثیر آن در ورزش در حال حرکت رو به جلو است.

انجمن ملی بسکتبال ملی هاکی لیگ و لیگ اصلی بیس بال تمام معلق خود را به طور منظم فصل در ماه مارس با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. در هفته های اخیر چندین سناریو که فنر به سر بازی — از جمله برگزاری بازی در ورزشگاه بدون تماشاگر — اما هیچ تصمیم گیری نهایی ساخته شده اند.

“ورزش در خدمت به عنوان یک فرار و ارائه شادی در دوران کنونی به عنوان توسط اثبات شکستن رکورد مخاطبان برای آخرین رقص و پیش نویس NFL” گفت: SVP, ESPN تحقیق و بینش کری Meyers در آزادی مطبوعات. “است که نیاز به ورزش بیان شد هر دو مشتاق و طرفداران گاه به گاه با اشتیاق برای زندگی ورزشی به بازگشت در برخی از راه در تلویزیون حتی بدون هواداران در آن حضور داشتند.”

مرتبط با: می خواهم ورزشی رای امداد ؟ نه اینقدر تند و سریع

تقریبا دو برابر به عنوان بسیاری از طرفداران (65%) ترجیح می دهند به تماشای تلویزیونی رویدادهای ورزشی بدون جمعیت نسبت به کسانی که معتقدند ورزش تنها باید راه اندازی مجدد هنگامی که طرفداران می توانید تجربه بازی در فرد (35%) مطالعه ادعا می کند. حدود 76 درصد از افراد مورد مطالعه گفتند که حمایت از بازگشت از ورزش بدون طرفداران در غرفه اگر بازیکنان را نگه داشته بودند در هتل ها و تماس خود را با دیگران بود از نزدیک تحت نظارت.

حدود 88 درصد از مشتاق طرفداران ورزش گفت: آنها نمی توانید صبر کنید تا زمانی که زنده ورزشی هستند در تلویزیون و برنامه به تماشای آنجا که آنها می توانند. حدود 56 درصد از تمام طرفداران ورزش همان احساس را با توجه به مطالعه است. علاوه بر 67% گفت: آنها دیدن ورزش به عنوان یک راه بسیار خوبی برای احساس عادی دوباره میان گیر با avid طرفداران ورزش احساس حتی بیشتر از آن (85%).

با توجه به مطالعه 78 درصد از طرفداران مشتاق و 53 درصد از تمام طرفداران ابراز غم و اندوه داشتن هیچ ورزشی در افق و 90 درصد از مشتاق طرفداران ورزش گفت: آنها را از دست ندهید تماشای برنامه های زنده در تلویزیون در حالی که بیش از نیمی (56%) از تمام طرفداران ورزش می گویند که آنها آن را از دست.

ESPN تحقیق و بینش راه اندازی نظرسنجی در سراسر کشور با استراتژی جهانی و برنامه ای برای انجام مطالعات بیشتر در طول چند ماه آینده به نظارت و پیگیری تغییرات در فن احساسات. هدف از این مطالعه ESPN تعریف “مشتاق طرفداران ورزش” به عنوان کسی که مشخصه خود را به عنوان یک 8, 9 یا 10 در 0-10 ورزشی fandom مقیاس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>