Esports در تنسی در اطراف SEC امید به جای خالی سمت چپ توسط بهار ورزش لغو

مانند هر دیگر, دانشگاه, دانشجو, Tennessee تاریخ الکس مک آلیستر زندگی تغییر کرده است عمیقا در چند هفته گذشته.

او تا به حال برای تنظیم از حضور در کلاس های آنلاین از یک منطقه زمانی مختلف. او به سختی از خانه خود را به جز برای به دست آوردن غذا.

مک آلیستر است که رئیس جمهور یکی از بزرگترین باشگاه ها در پردیس — UTK Esports. اما coronavirus نشده ساخته شده است که کار سخت تر است — پس از همه esports مناسب برای یک جهان که در آن مردم هستند و قرار است به ماندن 6 فوت از هم جدا.

“من فکر می کنم آن را گرفته و کمی از فشار خاموش” مک آلیستر گفت. “من اعطا آزادی بیشتر در آنچه که من می توانید انجام دهید چرا که همه ما می دانیم این است که یک وضعیت بی سابقه ای. آن را بیشتر مورد فقط در تلاش برای درک آنچه که هر کس می خواهد.”

همه مدارس در 14 SEC نوعی از esports باشگاه با درجات مختلفی از دامنه و پشتیبانی. اکثر مدارس از جمله تنسی عمل به عنوان باشگاه با کمی به هیچ کمک مالی از دانشگاه و بدون پول کمک هزینه تحصیلی در دسترس است.

UTK Esports ارائه می دهد طیف وسیعی از بازی از اول شخص اکشن مانند “ندای وظیفه” و “Rainbow Six” برای مبارزه با بازی های مانند “سوپر سر و صدا وارنر” و حتی “موشک لیگ” است که شبیه به فوتبال اما بازی با اتومبیل به جای مردم است. استادان مشاور Jason Smethers تخمین می زند که این باشگاه حدود 200 عضو دارد.

تنسی تیم در حال حاضر و یا به زودی شرکت در پلی آف. از “ندای وظیفه” پلی آف هفته آینده آغاز می شود و UTK Esports رتبه شماره 17 سراسر کشور.

دو تا از سه “Rainbow Six” لیگ UT شرکت در هنوز هم رفتن.

وجود دارد بسیاری از آنلاین رویدادهای برنامه ریزی شده از جمله همکاری با UT بخش دو و میدانی به نام “اسموکی را انتخاب کنید.”

در زیر پیشنهاد UTK Esports ارائه خواهد شد و مسابقات برای دانش آموزان در طول ترم پاییز با ورزشی بخش ارائه پشت صحنه به نظر می رسد در حوادث مختلف به عنوان جایزه برای برندگان مسابقات.

آخر هفته گذشته یک “Fortnite” مسابقات بود که به میزبانی و Smethers گفت: حدود 60 بازیکن شرکت داشتند. قبلی آخر هفته حدود 50 بازیکن شرکت کننده در یک “سوپر سر و صدا وارنر” مسابقات.

Smethers گفت که پروژه های دیگر هستند و در این آثار از جمله “ماریو Kart مرحله نهایی مسابقات” های مختلف UT مربیان است.

“وجود دارد انواع مختلف فرصت های ما را به کار با هم که عالی است برای ما” Smethers گفت. “ما دوست دارم برای دو و میدانی را انتخاب کنید تا esports به عنوان یک ورزش. اگر میزبانی وقایع اولین گام ما نگه داشتن آن رفتن به دلیل آن را سرگرم کننده برای ما بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>