جوهر متحرک در نیواورلئان به تعویق افتاد سقوط

سالانه جوهر جشنواره فرهنگ در اصل برنامه ریزی شده بیش از ژوئیه 4 تعطیلات در New Orleans شده بود به تعویق افتاد و به تاریخ “و نزدیک به سقوط” با توجه به نگرانی در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس. تاریخ دقیق هنوز اعلام شده است.

“با گسترش قابل توجه از COVID-19 ما در حال گرفتن هر احتیاط در بهترین منافع ما ساکنان بازدید کنندگان و همه کسانی که شرکت و اصل این پدیده در سراسر جهان که در آن است” گفت: New Orleans شهردار LaToya Cantrell, در بیانیه ای.

بیشتر: New Orleans coronavirus ‘فاجعه’ می تواند تعریف شهر برای نسل

این سازمان اعلام کرد که تغییر جمعه (27 مارس) گفت که زمان بلیط افتخار خواهد بود و نوازندگان تنظیم به بازی بازی های 2020 جشنواره انجام خواهد شد در پاییز. ترکیب این سال شامل Janet Jackson, Bruno Mars, Ari لنوکس, Janelle Monáe و Patti LaBelle.

جوهر جشنواره فرهنگ راه اندازی شد در سال 1996 توسط جوهر مجله یک نشریه برای زنان سیاه پوست. جشن فرهنگ آفریقایی آمریکایی تساوی هزاران نفر به نیواورلئان هر تابستان با “توانمندسازی” همایش ها و سمینارها در طول روز و کنسرت در Superdome در شب.

حضور و غیاب رشد کرده است در سال های اخیر بعد از جشنواره برجسته بود در سال 2016 Queen Latifah کمدی “دختران سفر.”

به طور سنتی فصل بهار است و فصل جشنواره در New Orleans با رویدادهای مهم است که عبارتند از: Buku متحرک, فرانسوی, سه ماهه متحرک و جاز نیواورلئان و جشنواره میراث. آن وقایع نیز موکول به علت سقوط به کوروناویروس.

اخبار راهنمایی کنید ؟ داستان ایده ها ؟ سوال ؟ تماس خبرنگار تاد قیمت در 504-421-1542 یا ایمیل او را در [email protected] برای ثبت نام در آمریکای جنوبی عضویت در خبرنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>