لس آنجلس/لندن/Tel Aviv, فوریه 18 سال 2020 — eTribez شرکت در پشت یک بی سابقه end-to-end مبتنی بر مدیریت تولید پلت فرم به نام eTribez مدیریت تولید اضافه شده است, بودجه ریزی و بودجه ردیابی توابع به آن پیشگامانه مبتنی بر مدیریت تولید پلت فرم.

سود اولیه از eTribez پلت فرم است که آن را ارائه می دهد تولید کنندگان محتوای اصلی آسان برای استفاده و مبتنی بر پلت فرم است که از هر دستگاه قابل دسترسی و به روز رسانی در زمان واقعی است. پلت فرم ایجاد گزارش هزینه برای هر تلویزیون فیلم یا تولید تجاری و تشکیل شده است از مکمل “Modules” که با یکدیگر ارتباط برقرار. جدید پلت فرم یکپارچه و همزمان در هر جنبه ای از فرایند تولید از طریق یک راه حل متمرکز است; آن است که بسیار امن بوده است, ISO 27001 و SOC 2 گواهی و GDPR سازگار است. علاوه بر این پلت فرم در دسترس است در 20 زبان از جمله انگلیسی, اسپانیایی, آلمانی, فرانسوی, پرتغالی, چینی و عبری.

برای یک نمای کلی از eTribez مدیریت تولید پلت فرم لطفا اینجا کلیک کنید.

جدید eTribez بودجه ریزی و بودجه ردیابی توابع ارائه جامع وسیله ای است که برای مدیریت و پیگیری همه مالی اجزای هر فیلم و یا تلویزیون تولید در زمان واقعی – از جمله هزینه و مدیریت صورت حساب درآمد و cashflow. برای یک مرور کلی, لطفا اینجا کلیک کنید.

در مورد بودجه و برنامه ریزی/بودجه ردیابی توابع:

این eTribez پلت فرم اجازه می دهد تا کاربران قدرتمند مالی ابزار برنامه ریزی است. eTribez مشتریان می ساخت smart بودجه در دقیقه به طور خودکار ایجاد ارتباط بین هزینه ها از تمام نهادهای تولید از جمله بالا از خط cast, crew, محل, خدمات پس از تولید حاشیه و بیشتر. جدید بودجه توابع اجازه می دهد تا به کاربران برای:

** سرعت خلاصه بودجه از بالا به سطح ورق به جزئیات به اشتراک گذاری طرح بودجه برای تصویب دریافت یادداشت ها و نظرات و مدیریت بودجه نسخه های و گزینه ها و همچنین به عنوان اجازه می دهد تا کاربران را به مشاهده و صلیب تولید بالا ورق در زمان واقعی در یک صفحه نمایش.

** مدیریت و پیگیری هزینه ها در زمان واقعی با فاکتور و petty cash, مدیریت گردش کار, حصول اطمینان است که پرداخت ها همیشه دقیق و در زمان

** پیگیری و کنترل تولید بودجه را در زمان واقعی با اتصال آن به تولید روزانه گزارش های برنامه ریزی و برنامه ریزی تغییرات هزینه تغییرات و گزارشهای زنده از مجموعه

** به سرعت ایجاد و به اشتراک گذاری بودجه گزارش cashflow تخمین می زند و بیشتر. آهنگ تولید درآمد و ورود وجه نقد با استفاده از آسان برآورد ابزار و تصویری

در علاوه بر این به برنامه ریزی بودجه/بودجه ردیابی eTribez مدیریت تولید پلت فرم ارائه می دهد:

· برنامه ریزی تولید: این ابزار کمک به تولید کنندگان مدیریت طولانی مدت خود را به جدول زمانی و روز به روز فعالیت ها و عبارتند از: ساختمان کلی زمانی ایجاد روز به روز در تقویم برنامه ریزی و راه اندازی یک تیراندازی دقیق طرح تفکیک stripboard, تماس, ورق, تولید روزانه, گزارش و ردیابی زمان.

· نیروی انسانی & Crew مدیریت: این ماژول طراحی شده است برای کمک به تولید کنندگان مدیریت, استخدام پیمانکاری واگذاری و onboarding از خدمه همراه با مدیریت خود را در فروشگاه و در درون هر یک از تولید. این ماژول اجازه می دهد تا برای آسان سازمان و ساختار هر تولید کارکنان.

· ریخته گری و چدن مدیریت: ریخته گری و چدن مدیریت ماژول فراهم می کند یک کلید در دست به طور کامل راه حل های سفارشی برای مدیریت هر یک از تولید این بازیگران از فرایند ریخته گری چدن مدیریت برای هر تعداد از نامزدها.

· برنامه ریزی: این ماژول ارائه می دهد کامل فیلمبرداری برنامه ریزی راه حل برای هر نوع تولید.

· مدیریت منابع: این ماژول کمک می کند تا تولید کنندگان طلایه دار مدیریت و پیگیری همه دارایی های فیزیکی از جمله مکان و تجهیزات تولید اقلام کمد لباس و وسایل نقلیه و حیوانات مرتبط با هر یک از تولید مجموعه ای. همچنین دارایی های فیزیکی برای هر تولید را می توان ذخیره شده و نگهداری می شود از طریق یک فروشگاه که شامل اطلاعات فنی و تصاویر و بررسی و یادداشت برای هر یک از منابع – همه از آن می تواند به راحتی قابل دسترسی توسط افراد مجاز در هر تولید. این ماژول اجازه می دهد تا برای آسان برنامه ریزی ردیابی و مدیریت تمام جنبه های برنامه فیلمبرداری از اسکریپت خرابی به فیلمبرداری stripboards.

TIMECARDS تابع
تلفن همراه Timecards تابع را می توان در این پلت فرم سرمایه گذاری ماژول. این Timecards تابع به شرکت های تولید این توانایی را به راحتی پیگیری ساعات کار خود را تمام خدمه. به جای استفاده از روش معمول استفاده از قلم و کاغذ یا دست و پا گیر اکسل فایل eTribez موبایل Timecards تابع اجازه می دهد تا خدمه به خود را ارسال کنید timecards به طور مستقیم از هر دستگاه دیجیتال.

P. O. و مدیریت فاکتور توابع
همچنین شامل زیر eTribez پلت فرم امور مالی ماژول های P. O. و مدیریت فاکتور توابع پیوند این دو عنصر در کنار هم با هر دو موجود در عرض یک مقاله رایگان محیط زیست است. فاکتورها را می توان فرستاده شده و تایید شده به صورت الکترونیکی برای همیشه زنده خواهد ماند در سیستم و تایید شود می تواند از طریق هر دستگاه. کاربران دریافت یک هشدار ترین زمان فاکتور و یا P. O. است که در انتظار به سرعت می تواند آن را تایید کند و یا توانایی برای پاسخ به سئوالات در مورد آن را به عنوان بخشی از یک memorialized داخلی مکالمه. این نتایج می تواند سپس ابلاغ به هر دیگر مربوط به بخشی از پلت فرم. هر جنبه ای از امور مالی ماژول را ارائه خواهد هماهنگ با هر منطقه است.

موبایل ONBOARDING تابع
eTribez را OnBoarding ویژگی به عنوان مکانیزمی که از طریق آن کارکنان جدید استخدام برای هر یک از تولید به دست آوردن اطلاعات لازم و مورد نیاز به منظور تبدیل شدن به موثر اعضای تولید. همه جنبه های این تابع می توان از راه دور از هر دستگاه -ارائه می دهد و کاربران “e-امضا” قابلیت – که به امضای همه مهم است و بدون کاغذ اسناد و مدارک. این eTribez Onboarding تابع اجازه می دهد تا کارکنان جدید برای دریافت, ثبت نام و ارسال هر گونه و همه فرم های مورد نیاز بخش منابع انسانی شرکت – مقابله یادداشت, تاریخ, استخدام, تایید نقش خود را payrates و اطلاعات حقوق و دستمزد, مالیات, فرم I-9 ، این فرآیند همچنین تضمین می کند که هر کارمند جدید دریافت همه موارد لازم مورد نیاز برای موفقیت در تحقق مواضع جدید خود از جمله کلید های کتابچه, پارکینگ, عبور, کامپیوتر, تلفن همراه و غیره.

در مورد ETRIBEZ:

با دفاتر در تل آویو لس آنجلس و لندن eTribez یک رهبر جهانی در ارائه جامع راه حل های دیجیتال برای ریخته گری و تولید اسکریپت و غیر اسکریپت مطالب امروز سرگرمی پخش تبلیغی و تبلیغات صنایع.

از سال 2012 eTribez ارائه شده منحصر به فرد مبتنی بر ابر مصاحبه راه حل عمده صنعت تلویزیون مشتریان بر اساس در 20 منطقه در سراسر جهان – این شامل ITV Studios, Fremantle Media Endemol درخشش گروه FOX, WB, Sony Pictures Television, BBC کانال NBC, Univision, Televisa ام تی وی, TV Globo, RTL, و بسیاری دیگر در این مکان به ایالات متحده آمریکا, انگلستان, فرانسه, آلمان, استرالیا, برزیل, هلند, اسپانیا و ایتالیا. استفاده از eTribez, استفراغ کردن, راه حل این اشخاص باید تولید بیش از 300 غیر اسکریپت مجموعه تلویزیونی از جمله آمار جهانی تلویزیون فرمت به عنوان برادر بزرگ بت Got Talent, Survivor The Voice The Amazing Race, MasterChef تعقیبو بسیاری دیگر.

در 2019, eTribez راه اندازی آن بی سابقه تولید پلت فرم مدیریت – یک انقلابی end-to-end مبتنی بر پلت فرم است که اجازه می دهد تا تولید مدیران توانایی برای به دست آوردن کنترل بیشتر و به دست آوردن فوری اطلاعات در زمان واقعی برای همه فعالیت های تولیدی حتی در سراسر متعدد و همزمان محصولات با ارائه آسان نظارت از تمام عملیات تولید و منابع است. این GDPR-سازگار با مدیریت تولید پلت فرم طراحی شده به عنوان یک ERP برای استودیو ها و شرکت های تولید برای تلویزیون و سینما به طور موثر مدیریت در یکی از امن آنلاین, محل, همه, برنامه ریزی, بودجه بندی, برنامه ریزی, مدیریت منابع نیروی انسانی و الزامات لازم برای اطمینان از موفقیت صرفه جویی در هزینه محصولات.

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از سایت: https://www.etribez.com/production-platform/

###

رسانه های تماس:

دن Heather

این Asbury روابط عمومی سازمان

310/859-1831

dan@asburypr.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im