تنسی Bureau of Investigation منتشر شد عکس جدید از دست رفته 15-ماه-پیر ساناز Boswell, است که در مرکز یک ایالت کهربا هشدار صادر شده این هفته است.

“عوامل و کارآگاهان همچنان به کار در سراسر ساعت در تلاش برای پیدا کردن او ،” TBI گفت: در یک صدای جیر جیر.

ساناز که از Blountville گذشته دیده می شود در ماه دسامبر اما نبود گزارش از دست رفته توسط خانواده او تا فوریه. 18. از TBI صادر Amber Alert روز بعد به درخواست Sullivan County Sheriff ،

یکشنبه, پاداش در مجموع $56,000 شده است برای ارائه اطلاعاتی که منجر به ساناز امن بازگشت. از TBI گفت: آن را دریافت کرده بود 375 راهنمایی در مورد از دست رفته کودک است.

هر دو دفتر تحقیقات فدرال و TBI در حال کار با Sullivan County Sheriff را در مورد.

پلیس را تشریح Boswell ناپدید شدن به عنوان یک مداخله گر مورد پر متناقض و گیج کننده اطلاعات است.

آنچه ما می دانیم: ادامه جستجو برای از دست رفته تنسی کودک نو پا ساناز Boswell

اجرای قانون است گفت: ساناز که 2 پا قد بلند و موهای بلوند گذشته دیده می شود پوشیدن صورتی tracksuit کفش صورتی و صورتی تعظیم.

TBI در ابتدا گفت: این کودک تا به حال دیده شده است و پس Dec. 26 اما مقامات روز جمعه گزارش شد که در آن به احتمال زیاد او گذشته بود توسط یک پرستار بچه در دسامبر. 10 یا 11.

ساناز مادر مگان Boswell است که حضانت کودک است. پدرش اتان پری در ارتش مستقر در لوئیزیانا. هر دو کودک و پدر و مادر کسانی هستند که ازدواج نکرده اند درگیر در این تحقیقات کسیدی گفت.

مقامات خواسته اند هر کسی با اطلاعات در مورد ساناز Boswell برای تماس با سالیوان شهرستان کلانتر دفتر در 423-279-7330 یا TBI در 1-800-824-3463 (TBI-پیدا کردن).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im