یک هفته پیش در شرق تنسی کودک نو پا بود و گزارش از دست رفته — ماه پس از او بنا به گزارش آخرین دیده می شود.

ساناز Boswell, a 15-ماه-پیر دختر از Blountville در Sullivan County, هنوز یافت می شود هر چند مقامات می گویند آنها عامل در این فرض او زنده است.

جستجو برای ساناز شده است مانع از این واقعیت است که او نشده است دیده می شود پس از ماه دسامبر به عنوان به خوبی به عنوان “اطلاعات متناقض و اشتباهات.”

این سالیوان شهرستان کلانتر, تنسی, دفتر تحقیقات و اف بی آی در حال بررسی است که در آن حد است که هنوز هم ناشناخته است.

در اینجا این است که چگونه این هفته آشکار شد:

سهشنبه, فوریه. 18

این تحقیقات به ساناز ناپدید شدن آغاز شد و در بعد از ظهر, بعد از مسمومیت گزارش شده به اداره خدمات کودکان است که برخی از اعضای خانواده تا به حال دیده می شود او در دو ماه. مورد ارجاع شد به Sullivan County Sheriff ،

جمعه

از TBI صادر کهربا هشدار برای ساناز حدود 8 p. m. ET. این سازمان گفت: کودک نو پا گذشته دیده می شد در دسامبر. 26.

جمعه

از TBI اعلام کرد در حدود 9 a. m. ET آنها به دنبال یک خاکستری 2007 BMW با تنسی برچسب 3M9 6W9 چرا که اعتقاد بر این بود مردم سفر در ماشین ممکن است اطلاعات در مورد ساناز محل.

در حدود 8:30 p. m. و از TBI اعلام کرد که آنها تا به حال واقع شده خودرو در ویلکس County North Carolina. وجود دارد ساناز مادر بزرگ آنجلا Boswell, 42 و ویلیام McCloud هر دو دستگیر شدند فراری حکم.

هر یک از آنها متهم شدند در شهرستان سالیوان با سرقت اموال بیش از 2500 دلار در ارتباط با ماشین که به سرقت رفته بود. آنجلا Boswell نیز مواجه نقض آزادی مشروط شارژ.

در یک روز جمعه در کنفرانس خبری Sullivan County Sheriff جف کسیدی گفت: ساناز به والدین شرکت کننده در این بررسی است. پدرش اتان پری در ارتش و مستقر در لوئیزیانا. مادر مگان “مگی” Boswell است که حضانت و ارائه اطلاعات نادرست به مقامات کسیدی گفت.

کلانتر اعتقاد ساناز بود در واقع last seen on Dec. 10 یا 11 توسط یک پرستار بچه به جای on Dec. 26.

در مصاحبه با WCYB اخبار 5 مگی Boswell گفت: ساناز بود با یک پرستار بچه را شناسایی نگهدار.

کسیدی همچنین اعلام کرد که او شخصا ارائه 1000 دلار پاداش برای هر کسی که به اطلاعات است که منجر به ساناز امن بازگشت. او را تشویق دیگران به مشارکت به عنوان به خوبی. کل پاداش در دسترس به سرعت به ضرب گلوله به $33,000 و با جمعه بود در حدود $59,000.

شنبه/یکشنبه

سالیوان شهرستان کلانتر دفتر کارآگاه سفر به Wilkesboro کارولینای شمالی به مصاحبه آنجلا Boswell و McCloud بیش از آخر هفته در مورد ساناز.

کلانتر را نیز هشدار داد در برابر کمک به GoFundMe که به نظر می رسد راه اندازی شده اند از طرف آن. جمع آوری کمک به نظر می رسد گرفته شده توسط دوشنبه.

دوشنبه

آنجلا Boswell لغو استرداد در دادگاه ظاهر در کارولینای شمالی و گفت: قاضی او مضطرب به خانه بازگشت و حل و فصل وضعیت با ساناز. McCloud نیز از حق خود چشم پوشی به چالش استرداد.

آنجلا Boswell منتقل شد به سالیوان زندان شهرستان دوشنبه شب. McCloud باقی مانده در کارولینای شمالی.

در ضمن کلانتر, دلسرد اعضای جامعه از سازماندهی جستجو احزاب برای ساناز به دلیل اجرای قانون ندارد “اطلاعات قطعی در مورد ساناز محل.”

جستجو برای ساناز

مقامات توصیف ساناز به عنوان ایستاده دو فوت قد وزن 28 کیلو, دارای موهای بلوند و چشمان آبی. او گذشته بود با پوشیدن یک tracksuit صورتی, صورتی و کفش تعظیم صورتی.

هر کسی که می بیند ساناز و یا می داند که او ممکن است محل نگهداری باید با 911 تماس بگیرید. هر کسی با اطلاعات در مورد پرونده خواسته است برای تماس 1-800-824-3463 (TBI-پیدا کردن).

از TBI دریافت کرده بود حدود 400 راهنمایی بعد از ظهر دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de