WILKSBORO, N. C. — گم شده تنسی کودک نو پا ساناز Boswell مادر بزرگ چشم پوشی استرداد در ظاهر در کارولینای شمالی دادگاه شنبه گفتن قاضی او مضطرب به خانه بازگشت و حل و فصل وضعیت.

آنجلا Boswell, 42, از Kingsport, تنسی, دوست پسر, ویلیام McCloud هر دو دستگیر شدند فراری حکم در ویلکس کانتی کارولینای شمالی در روز جمعه. McCloud نیز از حق خود چشم پوشی به چالش استرداد.

هر دو بودند که در پی برای بازجویی در 15 ماهه Sullivan County دختر ناپدید شدن است.

این جفت ارز دستگیر شدند در حالی که سفر در یک سال 2007 BMW ساعت پس از تنسی دفتر تحقیقات اعلام کرد که مقامات جستجو برای ماشین, گزارش سرقت, در ارتباط با ادامه جستجو برای ساناز.

دختر است که تمرکز کهربا هشدار صادر شنبه شب بود با مادر بزرگ و McCloud زمانی که آنها دستگیر شدند.

“من می خواهم به بازگشت وجود دارد و این وضعیت با من نوه حل و فصل شود” Boswell گفت: شهرستان ویلکس قاضی دادگاه منطقه David برد.

McCloud, 33, از بریستول, تنسی, ادعا اولی بود هدیه ای از ساناز مادر مگان “مگی” Boswell.

“من تا به حال هیچ ایده هر چیزی که تا به حال اشتباه رفت با ماشین,” او گفت:. “ظاهرا دختر او را تا به حال پرداخت برای ماشین. نه از ما بود و آگاه از هر چیزی در مورد آن.”

Boswell و McCloud هر حال متهم در شهرستان سالیوان با سرقت اموال بیش از 2500 دلار در ارتباط با سرقت خودرو. Boswell همچنین چهره نقض آزادی مشروط شارژ.

آن را بلافاصله روشن نیست که چرا زن و شوهر بودند در کارولینای شمالی در میان جستجو برای ساناز.

با توجه به سوابق دادگاه McCloud که در حال حاضر دارای یک بریستول, تنسی, آدرس بود به اتهام بزه حمله و باتری در شهرستان ویلکس در حالی که زندگی وجود دارد در سال 2010. شارژ بعد اخراج شد.

سالیوان شهرستان کلانتر دفتر کارآگاه سفر به Wilkesboro به مصاحبه Boswell و McCloud بیش از آخر هفته در مورد ساناز یک Blountville کودک نو پا است که گم شده است برای دو ماه.

Boswell و McCloud باقی خواهد ماند در بازداشت بدون پیوند در کارولینای شمالی تا سالیوان شهرستان کلانتر دفتر می تواند آنها را به بازگشت به تنسی است.

ساناز از بین رفته در یک مخدوش صورتی که مقامات گفته اند که مملو متضاد و اطلاعات نادرست است. TBI صادر کهربا هشدار برای دختر در شب چهارشنبه به درخواست Sullivan County Sheriff ،

TBI در ابتدا گفت: ساناز تا به حال دیده شده است و پس Dec. 26 اما مقامات روز جمعه گفت که آن را بیشتر احتمال دارد او گذشته بود توسط یک پرستار بچه در دسامبر. 10 یا 11. او در گزارش از دست رفته تا فوریه. 18 با توجه به اجرای قانون مقامات.

ساناز که در 15 ماه گذشته دیده می شود پوشیدن صورتی tracksuit کفش صورتی و صورتی تعظیم.

پلیس همچنین گفت: “دختر از دست رفته را درگیر در یک ماشین فروش که گفته تفویض به سرقت خودرو.

“این است که بر خلاف هر چیزی من تا کنون دیده اند گفت:” جف کسیدی این Sullivan County sheriff.

TBI سخنگوی لسلی ارهارت روز یکشنبه گفت که اف بی آی بوده است کمک TBI و شهرستان سالیوان در این تحقیقات پس از کهربا هشدار صادر شد چهارشنبه.

ساناز مادر مگان Boswell است که حضانت کودک است. پدرش اتان پری در ارتش مستقر در لوئیزیانا. هر دو کودک و پدر و مادر کسانی هستند که ازدواج نکرده اند درگیر در این تحقیقات کسیدی گفت.

کسیدی شخصا ارائه 1000 دلار پاداش برای هر کسی که جلو آمد با اطلاعاتی که منجر به کودک را ایمن گرداند. او خواسته دیگران به کمک بیش از حد “را به شیرین ساناز خانه.”

همانطور که از شنبه شب که پاداش کل رسیده است $56,000.

مورد گسترش: FBI درگیر در جستجو برای ساناز Boswell, گم, کودک نو پا گذشته دیده می شود در ماه دسامبر

پس زمینه های بیشتر: آنچه ما می دانیم در مورد از دست رفته تنسی کودک نو پا ساناز Boswell

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im