همه چیز جلد مربی ریک بارنز گفت: در مورد تنسی دست دادن به کارولینای جنوبی

کلمبیا, S. C. — تنسی بسکتبال سقوط کرد 63-61 در کارولینای جنوبی در روز شنبه پس از باد شش نقطه سرب در فینال چهار دقیقه.

در اینجا همه چیز جلد مربی ریک بارنز گفت: در مورد از دست دادن:

بیانیه افتتاحیه

“سخت مبارزه بازی به عنوان شما انتظار می رود. آنها آن به پایان رسید و ما نداشت. در آن شرایط, شما نمی توانید به نوبه خود توپ را بیش از و شما باید برای گرفتن عکس است. ما کاری نکردیم که. سپس گذشته در خارج از مرزهای بازی ما می دانستیم که آنها قصد ناپاک ما تا به حال یک بازی بر روی آن است که ما را اجرا نمی. قرار است در این وضعیت که در آن ما تا به حال به دست پرتاب آزاد. ما آن را کردم. در آن شرایط آن را به سختی به دست آوردن وجود دارد. ما به خودمان شانس وجود دارد اما در پایان. ما رو خوب تیم بسکتبال. آنها رو خوب تیم بسکتبال. من فکر می کنم ما هر دو واقعا بهبود فوق العاده پس از ملاقات ما در ناکسویل. اما آن را به سختی از دست دادن چرا که ما تا به حال منجر شود. نیاز به فقط یک بازی تهاجمی و ما آن را انجام نمی. و آنها انجام داد.”

در گرفتن یک شات در اختیار است که به پایان رسید با یک سانتیاگو VESCOVI گردش با 24 ثانیه به سمت چپ

“من به آن دسته از بچه ها شما را به یک شات. من اهمیتی نمی دهند اگر آن را یک ناامیدی تقلا کردن. شما باید برای گرفتن یک شات و شاید خوش شانس دریافت کنید. آنها رفت و منطقه که دوباره ما خوب منطقه بسته است. ما رو توپ که در آن ما می خواستیم آن را دیگر از آن زمان که سانتیاگو سعی در دریبل. من نمی دانم چرا اردن Bowden اگر آنها می خواهند را به سانتیاگو که خوب است. من از ذهن نیست او در همه بلند کردن اجسام از پشت سر (و تیراندازی سه). اردن Bowden باید نگه داشته ام توپ به صورت کاملا صادقانه با شما و ساخته شده است این بازی. که دشوار است. ما تبدیل شدن به یک بهتر تهاجمی تیم است. و نه به یک شات خسته کننده است. این همه ما صحبت در مورد. بحث ما در مورد موقعیت های ویژه در اواخر بازی موقعیت های شبیه به آن. شما باید برای گرفتن یک شات ،

در جان FULKERSON

“شما نگاه کنید در Fulky او تا به حال بیش از حد بسیاری از گردش. او قلب خود را, اما او تا به حال شش گردش. و من فکر می کنم دو یا سه اتهام? یک زن و شوهر راه می رود. این بازی احتمالا راه من فکر می کنم (کارولینای جنوبی مربی) فرانک (مارتین) و من فکر کردم آن را بازی. پایین آمدن به در اختیار داشتن آخرین و یا آخرین اموال. به آنها اعتبار بدهد. آنها به پایان رسید آن را بهتر از ما بود.”

در اتهام به نام FULKERSON با 10.4 ثانیه به سمت چپ

“من فکر کردم آن را تمیز اتهام من فکر می کنم که. تنها چیزی که او نامیده می کردم برای یک هدف تمایل, من کنجکاو برای دیدن زمانی که من آن را به خودم که من فکر کردم در آن زمان است. من نمی دانم اگر آن را و یا آن را از جایی که بودم. من مطمئن نیستم در مورد آن. که او را نا امید. جان می کند تا حد زیادی. او ضرب دیده می شود حدود زیادی به او می کند که. و سفر سفر هستند (او را به توقف). زمانی که او در نگه داشتن توپ بیش از حد طولانی بود که او آن را بیش از. اما 20 گردش دوباره من نمی خواهید به هر چیزی دور از کارولینای جنوبی, از آنجا که ما تا به حال یک دسته از آنها را که ما از خودمان است که آنها تا به حال هیچ چیزی برای انجام با.”

در اختیار داشتن 30 ثانیه به سمت چپ چه قرار بود به اتفاق می افتد پس از اردن BOWDEN DRIBBLED پایین ساعت شات

“ما می خواستیم در یک توپ صفحه نمایش سراشیبی. ما آنها صدمه دیده است و در طول بازی با آن عمل است. او این کار را نکرد. او dribbled مستقیم به Santi قرار داده و Santi در یک وضعیت دشوار. که در آن اردن شده است در بازی به اندازه کافی وجود دارد, اگر می خواهید آنها را (Vescovi) او را به یک بازی. او آن را داد به ی (Vescovi) سعی در تقسیم (دفاع) و آن را از دست داد. ما را دوست دارند به دیدن اردن موج او را و او را به بازی.”

در کارولینای جنوبی”S MAIK KOTSAR

“من او را دوست دارم. من او را دوست دارم. من به او گفتم که من لذت می برد او. من نمی دانم اگر ما در بازی در برابر او دوباره. من لذت می برد رقابت در برابر او را به عنوان آنجا که هر بازیکن در تیم من در تنسی است. چقدر او را توسعه داده و چقدر سخت او کار می کند. چقدر او را کشیده و بازی خود را. من می دانم که من او را تبدیل به آنچه که فرانک می خواهد از یک بازیکن است. می تواند سخت مربیگری و او سخت است. او پسر بسیار در بسیاری از سطوح مختلف. من دوست دارم آنچه Frank انجام داده است با او و او طول می کشد سخت مربیگری که من واقعا تحسین.”

در جایی که او احساس می کند تیم او ساخته شده است که بیشترین پیشرفت را پس از بازی کارولینای جنوبی چهار هفته پیش

“که در آن من فکر می کنم ما بیشتر پیشرفت راستش این است که من فکر می کنم ما باید یک گروه از بچه ها که ما احساس می کنیم در حال حرکت رو به جلو با. ما تا به حال به بیش از شروع و شما بچه ها شده اند با ما در تمام طول سال شما می دانید که ما تا به حال بسیاری از چیزهای مختلف است. من فکر می کنم Santi است که بهتر فکر نمی کنم وجود هر گونه سوال در مورد آن. امروز ما تا به حال از طریق آن دوباره. Josiah نشده در دو هفته. و تلاش برای به دست آوردن چرخش راه می خواهید آن را به آنچه ما می خواهیم انجام می شود ما باید برای انجام این کار است. برای یک مرد که تا به حال در دو هفته او خوب است. اما من فقط امیدواریم که ما می تواند همه سالم است. ایو (Pons) تلاش کمی امروز. او نمی تمرین برای دو روز اما او تا به حال یک زن و شوهر خرابی که او نمی کند به طور معمول. من فقط احساس می کنم مثل ما بچه ها که درک بیشتر آنچه که ما در حال تلاش برای انجام و چگونه ما نیاز به بازی. بنابراین من فکر می کنم ما در حال رفتن در مسیر درست است. این بدان معنا نیست که آن را به دریافت هر گونه آسان تر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید