Ex-Boy Scout شکایت میسوری Scoutmaster که آزار او به عنوان یک نوجوان

The mugshot of Scott Wortman. - GREENE COUNTY

  • شهرستان گرین
  • Mugshot اسکات Wortman.

پس از یک میسوری قاضی مجاز سابق طلایه دار رهبر و محکوم جنسی کودکان بدرفتار به خدمت مشروط به جای زندان در حال حاضر بالغ قربانی گرفتن است در این مورد یک گام به جلو — به دادگاه مدنی است.

در سال گذشته دادستان در اسپرینگفیلد شارژ اسکات Wortman با هفده فقره جنایت از جمله اتهامات متعدد قانونی لواط پس از قربانی خود گزارش تخلف به پلیس در سال 2018 است. پس از اعلام اتهامات شهرستان گرین دادستانی مخالف Wortman انتشار اوراق قرضه نوشتن است که او نشان داده بود “فوق العاده درنده رفتار” در حالی که نظافت و inditimiating قربانی خود را به سکوت.

در زمان سوء استفاده را آغاز کرد در سال 2012 Wortman داوطلب با عنوان دستیار Scoutmaster 30 ساله.

جدید طرح دعوی در دادگاه منتقل شد به دادگاه فدرال در هفته گذشته. در دادگاه براده قربانی — که اشاره به نام مستعار I. G. — مدعی است که Wortman رفتار شامل حداقل یک حادثه سوء استفاده فیزیکی. او ادعا کرد که سوء استفاده جنسی به طول انجامید حدود چهار سال از شروع زمانی که قربانی یک چهارده ساله متوسطه اول و عضو نیروهای دیده بانی در اوزارک مسیرهای شورای.

Wortman بازداشت در ماه فوریه 2019 درو پوشش اخبار محلی و یک واکنش قوی از اوزارک مسیرهای شورای; یک روز پس از داستان شکست این شورا اعلام کرد که آن را حذف کرده بود Wortman از موقعیت خود نوشتن در یک بیانیه “رفتار در این اتهامات است قابل سرزنش و اجرا می شود به مقابله با همه چیز را که پیشاهنگی پسر از امریکا می ایستد.”

امروز Worton یک مجرم جنسی ثبت شده. اما آدرس خود را نه در زندان بلکه در یک شهر کوچک در جنوب غربی میسوری.

چرا که Worton مورد تحت شدید شیفت در ماه های پس از اتهامات عنوان شده علیه او شد ، اگر چه گزارش نشده تا به حال میزبان جنایت شمارش انتظار در برابر Wortman شد و در نهایت winnowed فقط به دو اتهام به خطر انداختن رفاه کودک و قانونی لواط. در آن اتهامات Wortman التماس گناه در اواخر سال گذشته.

در طول یک حکم شنیدن آخرین ماه Greene County مدار قاضی مایکل Cordonnier محکوم Wortman به حداکثر ممکن مجازات هفت سال حبس برای هر شارژ خواهد بود که خدمت, بازگشت به عقب در مجموع چهارده سال در زندان — اما در همان جلسه قاضی نقل مکان کرد به حالت تعلیق در Wortman زندان برای پنج سال مشروط.

جدید طرح دعوی در دادگاه می افزاید: چند بتنی جزئیات به Wortman را نقض, که برای اولین بار شرح داده شده در علت احتمالی سند اسپرینگفیلد پلیس فرستاده شده به محلی دادستان در 2019; یک کارآگاه نوشت که قربانی توصیف کرده بود Wortman را “مضطرب” علاقه در نوجوانان که از تشدید تهاجمی پیام کوتاه, groped, و سفر به Wortman را در طول ناهار می شکند.

در یک حادثه قربانی پلیس گفت که Wortman تا به حال او را چشم بسته و اقدام به نفوذ در او; هنگامی که قربانی اقدام به فرار Wortman ناراحت شد و گفت: I. G. که “او در واقع تست [قربانی] اعتماد” و شروع “پرتاب اشیاء اطراف محل اقامت خود را و فریاد.”

در اظهارات خود به پلیس قربانی گفت که شش سال پس از سوء استفاده در 2019 او مواجه Wortman در مورد حوادث. با توجه به قربانی Wortman گفته اذعان کرد که “او واقعا فکر می کنم این اشتباه بود که آن اتفاق افتاد اما احتمالا چیزی است که باید هر چه زودتر متوقف” و این که “این یکی از آن چیزهایی است که او می خواست به سعی کنید.”

زمانی که پلیس مورد بازجویی قرار Wortman در اواخر فوریه 2019, طلایه دار, رهبر ادعا کرد که او “ضامندار” بر روی نوجوانان و “در نظر گرفته او را به بهترین دوست خود.” این گزارش ادامه داد: Wortman “اعتراف نیست که هر گونه تماس جنسی رخ داده بین دو نفر از آنها.”

قربانی دعوی لیست Wortman این اوزارک مسیرهای شورا و پیشاهنگی پسر از امریکا به عنوان متهمان و به دنبال نامشخص خسارت در چندین فقره سوء استفاده از غفلت و پریشانی عاطفی. کت و شلوار مدعی است که این رابطه نامناسب بین طلایه دار و پیشاهنگ رهبر شناخته شده بودند به حداقل دو نفر از Wortman همکاران که گفته “مشکوک است که شاکی بود که مورد آزار قرار گرفته توسط Wortman هنوز موفق به گزارش و یا در غیر این صورت جلوگیری از سوء استفاده است.”

این نوع از طرح دعوی در دادگاه است که به سختی نادر است. اتفاقا کمتر از دو روز پس از Wortman التماس کرد گناه پیشاهنگی پسر از امریکا برای ورشکستگی زمینه آن را به عنوان در حال حاضر چهره صدها نفر و هزاران نفر — سوء استفاده می کند. از تشکیل پرونده ورشکستگی منجر به برخی از لباس های تبدیل شدن به طور موثر منجمد به سازمان متعهد تجدید ساختار مالی.

در حالی که سازمان ملی ممکن است قادر به محافظت از برخی از دارایی های خود را, یک 18 فوریه در بیانیه ای توضیح داد که “شوراهای محلی” — مانند اوزارک مسیرهای شورای — “نه برای ورشکستگی زمینه. آنها از نظر قانونی جداگانه و از نظر مالی مستقل از سازمان ملی.”

همانطور که برای Wortman او در حال حاضر در ایالت میسوری به جنسیت مجرم رجیستری به عنوان یک “درجه 3” مجرم جنسی که نیاز به یک عمر check-ins با مقامات هر 90 روز در مجازات از رفتن به زندان به جای. با توجه به رجیستری کار خود را به آدرس متصل به یک ساختمان اداری در اسپرینگفیلد.

وضعیت به مراتب از آنچه دادستان در پی در طول این پرونده جنایی. در مصاحبه با RFTGreene County دستیار تعقیب وکیل ناتان چپمن کاهش یافته است به نظر به طور مستقیم در تصمیم قاضی را به حالت تعلیق Wortman زندان مدت است. او گفت که او را تحسین قربانی شجاعت در صحبت کردن در مورد سوء استفاده.

“آینده رو به جلو در هر زمان بسیار دشوار است به انجام, و آن را دشوار است به خصوص اغلب برای مردان جوان,” چپمن اشاره کرد. “من بسیار تحت تاثیر قرار با شجاعت به جلو می آیند و به ما کمک کنید حداقل سعی کنید به گرفتن برخی از عدالت است.”

دنبال دنی Wicentowski در توییتر @D_Towski. E-mail نویسنده در [email protected]

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>