سابق دادستان شکایت کرد فراخوانی ‘هویج ادم کودن و احمق, ژاکت,’ دفاع

برای بزرگنمایی کلیک کنید Lisa Davidson is suing former St. Francois Prosecutor Jerrod Mahurin. - DANNY WICENTOWSKI/FILE PHOTO

  • دنی WICENTOWSKI/فایل عکس
  • لیزا دیویدسون است تحت پیگرد سابق St. Francois دادستان Jerrod Mahurin.

Jerrod Mahurin سابق انتخاب دادستان سنت لوئیس فرانسوا County, حمله به اعتبار اخراج کارمند که به تازگی واصل طرح دعوی در دادگاه نام او در چندین اتهام آزار و اذیت جنسی. بخشی از Mahurin دفاع است این استدلال که کارمند عینک, آلوده با انزال زنانه.

Mahurin قابل توجه تلافی آمد در طول پنج شنبه در مصاحبه با مجله روزانهکاغذ رکورد به صورت سنت فرانسوا شهرستان عمدتا روستایی منطقه واقع در حدود یک ساعت رانندگی در جنوب شهر St. Louis.

در طول سال 2018 انتخابات میان دوره ای شهروندان در سنت فرانسوا شهرستان رای دادند Mahurin خارج از دفتر. قبل از آن که در سال Riverfront Times تحقیقات نشان داد که برخی از شهرستان کارکنان و وکلای مدتها احساس احساس خطر توسط دادستان رفتار به خصوص نسبت به زن خود کارکنان دفتر. منابع صحبت کرد که به RFT ادعا Mahurin تا به حال در میان چیزهای دیگر ساخته شده یک عادت نداریم کسی را بزنیم در کارکنان ارائه پیشنهادی اظهارات در مورد بدن خود و اظهار نظر در زندگی جنسی خود.

یکی از این منابع که به نام در RFT داستان یک کارمند با هجده سال خدمات نام لیزا دیویدسون است. Mahurin اخراج او در ژوئن 13, 2018, یک روز پس از دادستان ملاقات با RFT برای مصاحبه در دفتر کار خود. در آن مصاحبه او می گوید که او هرگز بدرفتاری کارکنان خود و یا به دنبال روابط جنسی با آنها.

کسانی که اتهامات مطرح در این هفته به عنوان دیویدسون طرح دعوی در دادگاه ویژگی های بسیاری از جزئیات اولین گزارش RFTاز جمله این که Mahurin فرستاده بود یک عکس از آلت تناسلی خود را به یک زن کارمند در دفتر روحانی کارکنان.

اما در روز پنج شنبه در Mahurin پاسخ به دیویدسون طرح دعوی در دادگاه منتشر شده در مجله روزانهسابق دادستان به نظر می رسد نه تنها misconstrue شرایطی که تحت آن او می خواهم اخراج دیویدسون اما متهم دیویدسون خودش بودن از نظر جنسی نامناسب در محل کار — از طریق یک ژاکت که Mahurin گفت: “تا به حال هویج که در آن سینه او خواهد بود.”

در این مصاحبه, Mahurin ناودان دیویدسون طرح دعوی در دادگاه به عنوان “ظالمانه است.”

در اینجا چگونه روزانه مجله به نقل از او:

در یک مناسبت Mahurin به یاد می آورد که دیویدسون عینک یک ژاکت به کار است که شامل یک جعبه با یک آلت تناسلی مرد داخل.

“او همچنین عینک یک پیراهن که تا به حال هویج که در آن سینه او خواهد بود در اتاق من و به دستور او به هر گونه تماس با مردم در حالی که او با پوشیدن آن به هرگز می پوشند که دوباره,” او گفت:. “پس این تلافی جویانه به خاطر او اخراج شد و دوباره هیچ پایه و اساسی در واقعیت و فقط به طور کامل ساختگی.”

اول, اجازه دهید آدرس ژاکت: در مصاحبه قبلی با RFT, Davidson, پاسخ به سوالات در مورد کسانی که لباس های بسیار و در حالی که او اذعان کرد که او آنها را می پوشند او توضیح داد که او می خواهم فرسوده آنها را تنها به یک کار زشت ژاکت پارتی — کلید بیت از متن حذف شده توسط Mahurin در نظر او این هفته است.

Mahurin همچنین به نظر می رسد به حذف جزئیات کلیدی در مورد تصمیم خود برای خاتمه دیویدسون است که قابل توجه به عنوان آن جزئیات را پشتیبانی نمی کند پیشنهاد او که دیویدسون طرح دعوی در دادگاه است “تلافی جویانه چرا که او از کار اخراج شد.”

در واقع دیویدسون را آغاز کرده بود این فرایند را برای تحت پیگرد Mahurin ماه قبل از شلیک: در ماه مارس سال 2018 او می خواهم شکایت با Missouri کمیسیون حقوق بشر — اولین گام در به دست آوردن تصویب دادگاه برای پر کردن طرح دعوی در دادگاه — که ادعا وجود تبعیض در محل کار و تلافی عدم طنز Mahurin پیشرفت. او همچنین فکس یک کپی از شکایت به Mahurin.

اما در تاریخ 13 ژوئن 2018 قبل از کمیسیون حکومت دیویدسون, شکایت Mahurin اخراج او. دیویدسون ارائه RFT با ضبط صدا او می خواهم ساخته شده است آن روز که لحظه ای Mahurin او اطلاع داد که کار او به عنوان یک کارمند شهرستان شد.

در ضبط Mahurin گفت دیویدسون که او می خواهم دریافت حقوق بشر شکایت و خواستار دانستن “چگونه است که سند در دفتر من.” دیویدسون پاسخ داد که او با ارسال آن از طریق نمابر اما Mahurin اعلام کرد به اعتقاد او شکایت بود و نه معتبر و “این به نظر می رسد به یک سند جعلی که شما سعی در کند.” او سپس به او گفت که او “فورا خاتمه یافته” و خود را به جمع آوری چیزهایی که.

در بعدی مصاحبه با RFT در 2018, Mahurin رد شلیک دیویدسون در اقدامی تلافی جویانه برای تبعیض شکایت.

همانطور که برای دیویدسون او وکیل MaryAnne کویل گفت: RFT که Mahurin اظهارات به مجله روزانه — از جمله ادعا می کنند که او می خواهم یک بار تا به حال به توبیخ دیویدسون برای حلق آویز “یک غول پر آلت تناسلی مرد در یکی از وکیل دفاتر” — کاذب بودند.

“او در آنجا کار می کرد از هجده سال بدون حادثه” Quill نوشت: در یک ایمیل “تا زمانی که او در زمینه اتهام تبعیض است.”

رسیده به گوشی فعلی St. Francois شهرستان تعقیب وکیل ملیسا Gilliam کاهش یافته است به نظر با استناد به انتظار دادخواهی.

در اینجا کامل طرح دعوی در دادگاه.

دیویدسون در مقابل سنت فرانسوا شهرستان توسط دنی Wicentowski در Scribd

همچنین نگاه کنید به: او گفت: St. Francois شهرستان دادستان Jerrod Mahurin مورد آزار و اذیت او. سپس او را اخراج او
دنبال دنی Wicentowski در توییتر @D_Towski. E-mail نویسنده در [email protected]

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>