منحصر به فرد: تلویزیون برنامه نویسان به دنبال همه گیر بیمه از کنگره

یک گروه غیر رسمی از رسانه های عمده تجارت گروه های کارگری و برخی از پرقدرت سازمان های ورزشی–به رهبری فاکس–درخواست کنگره برای تصویب قانونی که ارائه “همه گیر بیمه خطر” برای کسب و کار اقدام به انجام کسب و کار در طول زمان بیماری همه گیر.

در میان کسانی که ثبت به نامه شدند, NAB NCTA MPA NFL, SAG-AFTRA و نسکار.

نامه یک کپی از آن به دست آمده بود توسط چند خبر. نشان می دهد مانند فاکس ضربه نقاب خوانندهمی تواند با استفاده از بیمه به عنوان ورزشی productions اگر آنها را به ramping بازگشت تا ماه آینده برای پاییز برنامه ریزی شده اما با هیچ تضمین یک بیماری همه گیر سنبله می تواند سنبله برنامه های خود را در آخرین لحظه.

آنها می گویند “توانایی شرکت های آمریکایی مانند ما به امن همه گیر خطر بیمه می تواند یک عامل کلیدی برای آمریکا بهبود اقتصادی.”

“آیا آن را حرفه ای و دانشگاهی, رویدادهای ورزشی, بعدی باید ببینید فیلم bingeworthy مجموعه تلویزیونی و یا یک خیمه برادوی تولید ما نمی توانیم تصور هر گونه بهبودی طولانی مدت از این آمریکایی تجربیات بدون نوعی از کسب و کار وقفه بیمه که کاهش خطرات مرتبط با تولید این حوادث محبوب و برنامه های در COVID عصر حاضر رو به کشور” آنها نوشت: به تپه رهبری در نامه مورخ چهارشنبه (1 جولای).

نکته این است که با توجه به کسی که آشنا با این ائتلاف است که در حال حاضر شرکت های بیمه نیست ارائه همه گیر سواران و احتمالا نمی خواهد وجود ندارد و برخی از پرتاب از سی که بدان معنی است که اگر NFL شروع مجدد تولید برنامه ریزی شده است و سپس فرماندار تعطیل به ورزشگاه و یا تولید یک سرگرمی نشان می دهد وجود دارد که تمام هزینه خواهد شد که در غیر این صورت باید خورده شود.

او اشاره می کند که کنگره تصویب تروریسم خطر بیمه برای کسب و کار دوباره دهانه پس از 9/11.

روباه و شرکت امیدوار به تولید برخی از تپه فعالیت در موضوع زیر اعضای بازگشت پس از 4 جولای تا با توجه به منبع آشنا با این ائتلاف است.

آنها اشاره می کنند که در حال حاضر وجود دارد برخی از تپه اقدام در بیمه, اما می خواهم به مطمئن شوید که آنها در ترکیب و نشانه های آنها آماده به کار با کنگره در لایحه “برای اطمینان از اقتصاد ایالات متحده می توانید دوباره شروع به طور موثر و آماده شده است برای آینده همه گیر مربوط به اختلالات.”

امضای قرارداد به نامه شدند, the Motion Picture Association, فیلم مستقل و تلویزیون اتحاد NCTA–اینترنت و تلویزیون انجمن بین المللی داد از مرحله تئاتر کارکنان, NASCAR, ملی, فوتبال, لیگ, Directors Guild of America, National Association of Broadcasters, Producers Guild of America, NPACT, Screen Actors Guild – آمریکایی فدراسیون رادیو و تلویزیون و هنرمندان بین المللی اخوان الکتریکی کارگران است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>