بررسی ساندویچ فلوریدا مرکزی سواحل خلیج فارس

تمپا سهام ادعا می کنند به عنوان خانه cubanoهای کوبا فشرده ساندویچ گوشت خوک است که یک وسواس برای برخی (ارادتمند شما گنجانده شده است). اصل داستان در اینجا این است که که ساندویچ ساخته شده بودند برای خدمت به جمعیت رو به رشد از کوبا مهاجران به خصوص پایین دستمزد کارگران است. کسانی هستند که اختلاف این ادعا وجود دارد اما قطعا به اندازه کافی کوبا مفاصل در منطقه به این استدلال تمثیلی.

علاوه بر کل منطقه اطراف تمپا از جمله رفت و آمد مکرر نقاط مانند ویکی سن پترزبورگ و ساراسوتا در خدمت برخی به جای ساندویچ خوشمزه کرایه, به ویژه کسانی که حاوی غذاهای دریایی مانند خرچنگ رول و منحصر به فرد هامور ساندویچ. نوعی ماهی دریاهای گرمسیر فراوان است و به صورت تجاری صید در این منطقه پس از آن مشترک به دیدن چیزهایی مانند فوق ساندویچ و “هامور نیش” — فکر می کنم ماهی کتلت — در منطقه منوها.

پس از آن ساخته شده حس که بازحمت حرکت کردن برای برخی از این ساندویچ بزرگ بود در دستور کار من در حالی که بازدید.

The "Obama" at West Tampa Sandwich Shop.گسترش

به “اوباما” در غرب تمپا فروشگاه ساندویچ.

عکس از جف Balke

عسل کوبا اوباما ساندویچ و Picadillo ساندویچ در غرب تمپا ساندویچ فروشگاه

در تمپا کوچک کوبا شام فراوان هستند مانند چرخ دستی های مواد غذایی در نیویورک یا BBQ مفاصل در تگزاس است. این احساس وجود دارد که یکی در هر گوشه. خدمت کلاسیک کرایه مانند tostonesلوبیا سیاه, لباس های کهنه و البته cubanos. در غرب تمپا ساندویچ فروشگاه وجود دارد ده ها تن از پیش آماده رول ساندویچ با پنیر روی آنها پوشش یک منطقه پشت پیشخوان و عکس از فلوریدا سیاستمداران پوشش دیوار. برجسته ترین عکس رئیس جمهور سابق باراک اوباما که برای بازدید از نقطه پس از یک کمپین تجمع در 2012.

مانند بسیاری از cubanos های فشرده کوبا نان حاوی ژامبون خوک کباب ترشی پنیر سوئیسی و خردل. جالب تمپا نسخه ساندویچ به طور معمول شامل گوشت و اضافه کردن برخی از مایو یک عمل شنیع برای بسیاری از purists اما لذت بخش برای من است. همه از بالا همراه با اوباما و همچنین به عنوان یک نم نم باران که من عاشق صداقت کاملا درخشان است. آن را فقط کوله مقدار اضافه کردن کوچکترین کمی از شیرینی را در حال حاضر غنی و مرزه hoagie. این بلافاصله پرورشی به مشاجره برای بهترین cubano من تا کنون خورده است.

The picadillo sandwich at West Tampa Sandwich Shop.گسترش

این picadillo ساندویچ در غرب تمپا فروشگاه ساندویچ.

عکس از جف Balke

اما به اندازه کافی جالب من همراه ناهار خوری ممکن است بدست برنده در picadillo ساندویچ. Picadillo کلاسیک آمریکای لاتین گوشت چرخ کرده غذا با گوجه فرنگی و پیاز و سیر و زیتون سبز. آن را گرم و به آرامی چاشنی های کوبا راحتی ظرف. در ساندویچ آن شگفت انگیز بود به خصوص خدمت hamburguesas ، در کوبا (و دیگر کشورهای آمریکای لاتین) همبرگر غالبا با tostones (دو عمیق سرخ شده, شکست plantains), سیب زمینی سرخ کرده یا بیشتر معمولا سرخ شده, سیب زمینی چوب (مانند نوع از یک می) در برگر.

در غرب تمپا آنها اضافه شده چوب سیب زمینی به picadillo ساندویچ به صورت کامل بحران. تصور کنید بهترین درهم و برهم جو شما تا کنون خورده با سیب زمینی انباشته در بالای ظرف غذا از گوشت و گوجه فرنگی و شما ایده را دریافت کنید.

The lobster roll at Sarasota's Lobster Pot.گسترش

خرچنگ رول در ساراسوتا خرچنگ گلدان.

عکس از جف Balke

جدید انگلستان دریا رول در خرچنگ گلدان

ساراسوتا تعجب آور است. حدود یک ساعت در جنوب تمپا آب شفاف و منحصر به فرد, سفید شن و ماسه کوارتز است که هرگز در تابستان به طور مداوم صفوف این میان بهترین سواحل در جهان است. فوریه فصل بالا در ساراسوتا زمانی که برف پرندگان عمدتا از میانه نشان می دهد تا در droves به ور رفتن معمولا (بسیار به آرامی) در گرم آب و هوا. ثروتمند تقریبا به طور کامل سالمندان سفید جمعیت کمک کرده است تا به نوبه خود ساراسوتا به یک شهر عجیب و جالب با برخی از کلاس اول سازمان های هنری از جمله یک نام تجاری جدید مدرن هنر موزه در داخل یک آجر بالا ساختمان مدرسه و کاملا زرق و برق دار گیاهی باغ در امتداد خلیج.

ما در خواب نیمروز کلید یکی از مجموعهای از جزایر کوچک است که باعث می شود تا این منطقه است. آن را حاوی مانند بسیاری از دیگر hamlets یک کمی شایان ستایش خیابان اصلی پر از مغازه ها و رستوران ها فقط بلوک از ساحل. خرچنگ گلدان من است برای ناهار توقف دریایی سوراخ در دیوار به عنوان شما ممکن است حدس می زنم بسیاری از خرچنگ از جمله غذاهای کلاسیک شمال شرقی رول خرچنگ است. در اینجا آن را “دریای رول” را به عنوان شما می توانید انتخاب کنید از خرچنگ و میگو و حلزون اسکالوپ ایپسوییچ یا شیرین, صدف. در خرچنگ گلدان آن را به وضوح خرچنگ “در منطقه” با توجه به سرور ما.

در راه آن را بیشتر شبیه یک خرچنگ تاکو نان. ناهار بخشی کوچک است-ish (فقط بیش از یک چهارم پوند از خرچنگ هر چند معدن احساس بیشتر) که تبدیل به یک حرکت خوب چون من پر شده است ، و بخش عمده ای از بخش های شیرین, مناقصه, گوشت مین خرچنگ. تکه های عظیمی (یک قطعه به نظر می رسد به عنوان یک کل پنجه) در حال نشسته در بالای یک پهن و کره-تست رول. به نظر می رسد بیشتر شبیه به یک خرچنگ قایق, اما از آن است که با این حال خوشمزه است. وجود ملایم تنگ آب لیمو و خامه مایو به تعادل شیرینی از خرچنگ.

نوعی ماهی دریاهای گرمسیر ساندویچ در حوض خشک اسکله کوره

قایق داخل کشتی بازرگانی کلید غنی بخشی از یک در حال حاضر obscenely ثروتمند منطقه است. کانال متقاطع جزیره با قایق بادبانی از اندازه های مختلف و کاملا آراسته گلف درمورد آب از خلیج. واقع در پشت U شکل پارکینگ که حلقه دور از واقعی حوض خشک تسهیلات ذخیره سازی است که به درستی به نام حوض خشک اسکله کوره. طبقه بالا اتاق ناهار خوری تالار گفتگوی جوانان ایرانی تصویر ویندوز در سه طرف به دنبال کردن در آب های بکر اطراف آن است. آن را احساس می کند مانند شما در حال حلق آویز کردن بیش از آب در اتاق ناهار خوری, اما شما می توانید نزدیک در پاسیو زیر.

آن را بسیار فانتزی است که چرا من اینجا هستم در ناهار به جای شام. همچنین گرفتن رزرو در هر رستوران در ساراسوتا برای شام یک عدم امکان نزدیکی مگر اینکه شما قصد دارید چند هفته پیش رو در طول این زمان از سال است. برف پرندگان از ناهار خوردن مرد, و از آنجا که جمعیت متورم و حاوی بازنشستگان تقریبا در هر فروشگاه دارای یک درب اتوماتیک و هر چیزی را با دو داستان دارای آسانسور که همه به معنی اضافی صبر کنید بار تقریبا در همه جا.

خوب چیزی که پس از آن ما موفق یک میز و من جاسوسی از نوعی ماهی دریاهای گرمسیر ساندویچ. تجاری صید قرمز نوعی ماهی دریاهای گرمسیر رایج در این بخش از خلیج فارس به طوری که آنها فراوان هستند و تازه است. این ساندویچ کاملا, ساده, فقط, ماهی, گوجه فرنگی و کاهو در brioche مستی. یک طرف remoulade آن را به همراه دارد. این نوعی ماهی دریاهای گرمسیر می آید یا کبابی سیاه با کاخون ادویه جات ترشی جات و یا سرخ شده که به نظر می رسد مورد علاقه به طوری که چیزی است که من زاویه به صورت. ماهی سرخ شده را می توان روی حیله و تزویر. اشتباه بردنج می توانید در غیر این صورت یک تکه بزرگ ماهی عملا غیر قابل خوردن. خوشبختانه این بود که سرخ شده تقریبا مرغ سرخ شده به سبک. نور بردنج چسبیده اما هنوز هم ظریف و ضخیم هامور (تقریبا cod-مانند در قوام) ریخته فراتر از محدوده از مستی.

اضافه کردن تیز remoulade به ساندویچ اضافه شده برخی از رطوبت و لذت بخش و پا زدن ادویه. آن را ممکن است بهترین ماهی ساندویچ من تا کنون خورده (با عرض پوزش لانگ جان به نقره ای) و کاملا منحصر به فرد با توجه به گونه ماهی نیست که به راحتی در دسترس در جاهای دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>