نیویورک [Feb. 21, 2020] بسیار پیش بینی سری برتر از HGTV را راه اندازی مجدد Extreme Makeover: Home Edition, میزبانی شده توسط برنده جایزه بازیگر Jesse Tyler Ferguson, تحویل یک 1.09 P25-54 زندگی می کنند به علاوه سه روز امتیاز در یکشنبه, فوریه. 16, 9 p. m. ET/PT—142 درصد افزایش نسبت به قبل از شش هفته و 70 درصد بالابر بیش از سال پیش سطح. جذب بیش از 4.2 میلیون بیننده در قسمت رتبه به عنوان بالا 5 کابل برنامه برای 9-10 بعد از ظهر سانس در میان P25-54 و W25-54. در میان W25-54 را به دست آورد یک 1.35 زندگی می کنند به علاوه سه روز رتبه 170 درصد افزایش نسبت به قبلی شش هفته و 65 درصد بالابر بیش از سال پیش سطح. در این قسمت تحویل 1.15 زندگی می کنند به علاوه سه روز رتبه در میان P2+ و یک 2.17 زندگی می کنند به علاوه سه بعد خانوار امتیاز.

این قسمت تا به حال قوی نشان مجلل در میان توده مردم نیز هست. این رتبه به عنوان بالا 3 کابل برنامه در میان مجلل W25-54 در سانس ارسال 1.78 زندگی می کنند به علاوه سه روز امتیاز. رتبه یک 236 درصد افزایش نسبت به قبل از شش هفته و 65 درصد بالابر بیش از سال پیش سطح. در میان مجلل P25-54 قسمت تحویل 1.26 زندگی می کنند به علاوه سه روز امتیاز و بالا بود 5 کابل برنامه در نسخه ی نمایشی برای سانس. علاوه بر این, آن را به دست آورد یک 1.76 زندگی می کنند به علاوه سه روز رتبه در میان مجلل M25-54.

“اولین قسمت را قوی رتبه بندی عملکرد تایید می کند که superfans از Extreme Makeover: Home Edition مشتاق بودند به لحن در یکشنبه شب و سحر و جادو از حرکت اتوبوس’ لحظه با HGTV امضا چرخش” جین گفت: Latman رئيس جمهور, HGTV. “با نه بیشتر داستان های باور نکردنی برای گفتن در هفته های آینده انتظار داریم که بینندگان به بازگشت هر یکشنبه شب به الهام گرفته شود مستحق خانواده, تعجب مهمانان ویژه و شگفت انگیز خانه تحولات است.”

Extreme Makeover: Home Edition همچنین تحویل یک عملکرد قوی در شبکه سیستم عامل های دیجیتال. پس از آن راه اندازی در HGTV GO on Feb. 16 سری قسمت والاتر بوده است #1-جریان قسمت. در سیستم عامل های اجتماعی سری تحویل بیش از چهار میلیون total video views سراسر HGTV را Facebook, Instagram and Twitter پس از Feb. 1 زمانی که این شبکه راه اندازی به اشتراک گذاری-ارزش “16 روز شمارش معکوس تا شدید است.” علاوه بر این والاتر از Extreme Makeover: Home Edition بود #3 کلی ترین واقعیت اجتماعی کابل سری برنامه Feb. 16.

HGTV چرخش در یاد نوسازی خانه سری Extreme Makeover: Home Edition , ویترین بزرگ داستان الهام گرفته از داوطلبان و زرق و برق دار, صفحه اصلی بازسازی برای خانواده هایی که به بازگشت به جوامع خود. کل-صفحه اصلی تعمیرات اساسی عبارتند از: فضای داخلی و بیرونی و محوطه سازی—تمام تکمیل شده در زمان ثبت و در حالی که خانواده دور فرستاده.

HGTV ارائه می شود خانواده ها با relatable داستان سوپراستار املاک و مستغلات و نوسازی کارشناسان و شگفت انگیز خانه تحولات است که الهام بخش پرشور مخاطبان است. برای هر کسی که به دنبال سرگرم کننده و aspirational خانه و سبک زندگی, مطالب, HGTV محل می شود. HGTV ارائه می دهد: یک بالا 10 کابل شبکه که توزیع شده است به بیش از 87 میلیون خانواده های ایالات متحده; یک وب سایت HGTV.com که جذب به طور متوسط 10.3 میلیون نفر در هر ماه; های اجتماعی رد پای 21.2 میلیون; HGTV مجله ماهانه انتشار می رسد که بیش از یک میلیون خوانندگان و منحصر به فرد مجموعه ای از خانه گرا محصولات از طریق HGTV HOME™ مصرف کننده محصولات خط. بیننده می تواند تبدیل به طرفداران HGTV و تعامل با دیگر صفحه اصلی بهبود (persian) علاقه مندان از طریق Facebook و توییتر و پینترست و Instagram. HGTV متعلق به, کشف, Inc., یک رهبر جهانی در زندگی واقعی سرگرمی پوشا 220 کشور و منطقه که نمونه کارها شامل کانال دیسکاوری, شبکه غذایی TLC, Investigation Discovery Travel Channel, Trendhunter, Animal Planet, Science Channel و آینده چند پلت فرم JV با تراشه و جوانا گاینس ماگنولیا به عنوان به خوبی به عنوان خود: اپرا وینفری شبکه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im